Červenec 2009

Hlášky Dr. H. 5

31. července 2009 v 20:43 | Kanife |  Hlášky Dr.H
House: "Hippokratova přísaha? Znám, ale nějak mě nezaujala."

House: "Není to tak zlé, ale pokud to nezačneme léčit, budete o víkendu mrtvá."

House: Žádná žena nás neuvítá doma s večeří a polibkem. - Proto Bůh stvořil mikrovlnky.


Pacient: "Vy jste doktor House?"
House: "Vím že toho budu určitě litovat ale... ano"


Cuddyová: "Housi, potřebujeme vás, pojďte."
House: "Bolí mě noha - mám na to papír."

Pacientka: "Nemohla jsem být těhotná, s nikým jsem nic neměla."
House: "Aaa neposkvrněný početí"
Pacientka: "A co mám teď dělat?"
House: "Dát se na víru?"První celovečerní film o Jacksonovi by mohl být hotov do konce roku

30. července 2009 v 11:24 | Kanife |  Zprávy
Společnost Sony Pictures připravuje celovečerní film o zesnulém králi popu Michaelu Jacksonovi, uvedl server Variety. Kvůli tomu chce zakoupit i mnoho hodin záběrů, na kterých Jackson před smrtí nacvičuje své koncerty, a je ochotna zaplatit až 50 miliónů dolarů.

Michael Jackson

Videa ze zkoušek pořídila firma AEG Entertainment, která připravovala sérii Jacksonových koncertů v Londýně a po jeho smrti přišla o astronomické částky. Díky filmu by tak mohla na Jacksonovi vydělat alespoň nějaké peníze.

Ve snímku by se patrně objevily i videoklipy, např. alternativní verze Thrilleru, která měla vyplňovat přestávky během plánovaných Jacksonových koncertů. Původně se prý měla promítat ve 3D, ale jestli i film bude 3D, se zatím neví.

Podle listu Variety se očekává, že režisérem filmu bude Kenny Ortega (High School Musical), který natáčel Jacksonovy zkoušky a už je začal i zpracovávat pro film, aby mohl být hotov koncem roku. O zmíněné záběry měla zájem i konkurence (Fox, Universal, Paramount), ale Sony Pictures má jednoznačnou přednost přede všemi, protože jejich sesterská společnost Sony Music Entertainment má práva na Jacksonovu hudbu.

Megakoncert na počest Jacksona dodrží původní program


Hanna 7

29. července 2009 v 11:21 | Kanife |  ♀ Hanna bethAudrey 6

29. července 2009 v 11:19 | Kanife |  ♀ Audrey Kitching


Little Susie - Michael jackson

26. července 2009 v 21:06 | Kanife |  » Písničky
ten začátek je takový divný, samotná písnička začíná až v 2:50, takže kdyžtak si to posuňte


Nelly Furtado - Manos Al Aire

24. července 2009 v 18:40 | Kanife |  » Písničky
Tú, que pierdes el control
hablando en alta voz
Hieres mi corazón
Yo, tratando de escuchar
No me puedo explicar
Qué extra?a sensación.

Tú no me quieres entender
Y me mandas a callar diciéndome
No me debo sorprender
Porque así es la realidad
De nuestro amor

Informace k akustickému vystoupení

23. července 2009 v 21:28 | Kanife |  Novinky

Je to ojedinělé: Tokio Hotel se hláší konečně zpátky - s jejich dlouho očekávaným třetím studiovým album HUMANOID stejně tak s exkluzivním akustickým hudebním zážitkem. A ty máš šanci být u toho!

Ještě předtím, než budou Bill, Tom, Gustav a Georg zase stát na podiu, zahrají 27.srpna v Kolíně ojedinělý akustický set. Tokio Hotel budou pro vás LIVE vystupovat se svými minulými hity, stejně tak se žhavě novým SINGLEM! Na konec na vás ještě čeká exkluzivní autogramiáda.

Lístky na koncert se nadají koupit - exkluzivně je vylosujeme na nokia.de 350 x 2

(c) tokio-hotel-de.blog.cz // nokia.de

Nokia uvádí: Tokio Hotel Humanoid!

23. července 2009 v 21:26 | Kanife |  Novinky
Nokia uvádí nové Tokio Hotel album "Humanoid"! A ještě předtím, než budou kluci zase po celém světě na cestách, zahrají 27.8. ojedinělý akustický set a představí žhavě nový singl! Nakonec pro vás ještě bude autogramiáda.
Lístky můžeš exkluzivně vyhrát na stránce nokia.de... Hodně štěstí!Mobile Content Paket - obsah

ako útěcha pro ty, kteří nevyhrají lístek na akustické vystoupení TH v Kolíně, dá Nokia a Tokio Hotel do vybraných zemích k dispozici mobilní objemový balíček. Tak si aspoň všichni ostatní fanoušci zkrátí dobu čekání na vydání alba.

K mobilnímu balíčku patří:
  • poukaz na 10 Euro pro stahování nového alba Humanoid.
  • zatím nikdy nezveřejněné mluvené SMS a vyzvávěncí tóny kapely.
  • tapetu s fotkou z nového covershootingu.
  • 3 exkluzivní Tokio Hotel TV epizody z covershootingu a aktuální rozhovor s kapelou.
tokiohotel.de

pár vtipů (zvířecí motivy)

23. července 2009 v 10:45 | Kanife |  Ostatní věci
HOLČIČKA A BERUŠKA
Holčička se ptá Berušky: ˝Poletíš do nebíčka nebo do peklíčka?˝ a Beruška ji odpovídá˝Do prdele, dneska jseš už dvacátá, co se tak blbě ptá!˝

V ČEM JSOU ŽENY LEPŠÍ NEŽ PSY?
Je společensky akceptovatelné mít sexuální vztah se ženou.

V ČEM JSOU MUŽI LEPŠÍ NEŽ PSY?
Aby se při honění ocásku netočil furt dokolečka.

100NOŽKA
De 100nožka do butiku a říká: "Mami, mami, prosím nekupuj zas šněrovací!"

2 KOSATKY
plavou dvě kosatky a baví se o jídle:
1kosatka říká hele vidíš tam toho divnýho tvora(jedná se o člověka)?
2kosatka:jo vidim.
1kosatka:tak ten mi hodně chutná.
2kosatka:mi taky.1kosatka: ale po tý žlutý věci co má na zádech vždycky strašně prdim.

AGRESIVNÍ JEZEVČIK
"Pane, váš jezevčík mě kousl do nohy!"
"A co? Chcete snad, aby vás tak malej pes kousnul do oka?"

Pánské podprsenky - jdou na dračku!

22. července 2009 v 14:45 | Kanife |  Zprávy

V Japonsku se ujaly pánské podprsenky. Zřejmě proto, že přepracovaným Japoncům pomáhají snižovat stres.

Když zásilková služba loni přišla na trh s pánskými podprsenkami, zdálo se, že jde spíše o bláznivý nápad, než o byznys. Omyl! Podprsenky prý muže uklidňují a jdou na dračku.
Firma Wishroom napřed dala ušít jen 160 kusů pánských podprsenek, ale ty se okamžitě vyprodaly. Bylo nutné objednat 5 000 dalších kusů.


Masayuki Tsuchiya, prezident firmy, přiznal, že na nápad šít pánské podprsenky vlastně vůbec nepřišel on. Snažil se jen vyhovět přání zákazníků. Podle agentury Ananova jsou muži, kteří nosí podprsenky, v Japonsku známí jako "Bra-o", což znamená "podprsenkoví muži". Společnost Wishroom nabízí pánské podprsenky v bílé, růžové a černé barvě. Nejsou ani příliš drahé - vyjdou v přepočtu na přibližně 600 Kč. Košíčky jsou k dostání jen velikosti A, ale obvod hrudníku je od 80 cm do 96 cm.

V USA budou oddáni muž a žena se stejným křestním jménem i příjmením

21. července 2009 v 13:47 | Kanife |  Zprávy
Všemožných historek o seznámení přes internet byly napsány snad statisíce. Jedna z těch nových je však o poznání pikantnější, než ty ostatní. V USA se totiž po internetu seznámili muž a žena se stejným křestním jménem i příjmením. Americká média jsou tak nyní plna titulků: "Když si Kelly bere Kelly".

Stránka Facebooku na které je patrný vztah Kelly Hildebrandta a Kelly Hildebrandtové


Muž z Texasu Kelly Hildebrandt si bude za tři měsíce brát osudovou ženu svého života. A divte se nebo ne, jmenuje se Kelly Hildebrandtová. V USA, kde se samozřejmě přechýlení ženských jmen nepoužívá, se tak logicky jmenují oba stejně. Rozlišují se tedy jednoduše - texaský Kelly a floridská Kelly. Žena sice ve svém příjmení nepoužívá běžně písmeno T na konci, avšak v rodném listě ho má.

"Když to někomu řekneme, tak se většinou setkáváme s podobnými reakcemi. Většinou lidé říkají, jak je to úžasné, že nikdy neslyšeli takovou krásnou historku, či na nás jen hodí takový ten nevěřící ohromený pohled," uvedla floridská Kelly.
Pár se seznámil přes internet. Kelly Hildebrandtovou napadlo vyhledat si na Facebooku všechny ženy svého jména a zůstala v šoku, když jí na prvním místě vyskočil poměrně pohledný muž s fotografií, na které byl svlečený do půl těla. "Neměl tričko a já si tak říkala: 'Jé, ten je hezoučký'..."

Žádost o ruku po osmi měsícíchCiara ft Missy Elliott - Work

20. července 2009 v 20:26 | Kanife |  » Písničky

zamlžená vtář

19. července 2009 v 11:40 | Kanife |  Jednodílné

Ležím v posteli. Je asi 11 hodin a já se snažím usnout, jelikož zítra vstávám brzo do práce. V hlavě se mi honí myšlenky, jedna za druhou. Ale moje mysl začíná být tak unavená, že si je ani nesnaží zapamatovat nebo snad nad nimi přemýšlet. Pomalu upadám do lehkého spánku. Levou ruku si zasunu pod polštář a otočím se ke zdi. Stočím se do polohy nenarozeného miminka a nechávám se odnášet do říše snů.

Najednou se však probudím. Venku je tma. Asi by měli vyměnit žárovky v lampách, jelikož se mi zdá, že nějak málo svítí. Moje hlava je pořád nasměrovaná ke zdi. Náhle si uvědomím, že jsem vzbudila proto, že mám žízeň. Musím se tedy otočit neboť pití mi leží na stole. Pomalu se teda zvědám a sedám si. Když v tom se kouknu před sebe a zjistím, že v úrovní mého obličeje se vznáší něčí obličej. Podle rysů jsem odhadla, že to je muž, který má něco přes 30 let. Jeho tvář byla jako zahalená v mlze. Koukám na něj. V tom mi dojde, že bych se měla podívat na hodiny. Rychle otočím hlavu a zjistím, že je třičtvrtě na 12. Otočím se zpět k tváři. Ještě tam pořád je. Což mě naštve a tak řeknu: "Ještě není ani 12, takže co kdyby jste odešel?" Můj hlas přitom zní podrážděně, protože mi došlo, že mě ta tvář vzbudila ještě před půlnocí a že jsem spala sotva pár minut. Obličej mě poslechne a zmizí. Já se tedy napiji, jak jsem měla původně v plánu. Pak se zase uvelebím a spím dál.

Teprve ráno, když jsem si uvědomila, co se v noci odehrálo, tak mi docvaklo, že jsem se asi měla bát.

Kanife

Kristen navštěvuje Alzheimerovy asociace charity

18. července 2009 v 15:20 | Kanife |  ♀ Kristen Bell
risten Bell splnila svoje společenské povinnosti na účasti 17. výroční Alzheimerovy asociace Noc na Sardi akci v Beverly Hills ve středu večer(4. března 2009) charitativní vznáší nad $ 17 milionů, protože to bylo poprvé konal. Další Celebrity v přítomnosti zahrnovali: Michelle Pfeiffer, P. DiddyVanessa Williams, Dick Van Dyke, , Greg Kinnear, Zachary Levi, Michael Chiklis and William Shatner. Ostatní celebrity v návštěvnosti patří Michelle Pfeiffer, P. DiddyVanessa Williams, Dick Van Dyke, Greg Kinnear, Zachary Levi, Michael Chiklis a William Shatner.(Promintě za poněkud kostrbatý překlad)
Zdroj: mars--veronica.blog.cz

David & Emily - photoshoot •1

18. července 2009 v 15:15 | Kanife |  Fotky SK
3 fotky / rok 2009

Tokio-Hotel-Násilník se udal na policii!

18. července 2009 v 15:09 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.

Brutální útok na Tokio-Hotel-bubeníka Gustava (20) na jedné magdeburské diskotéce - teď se hlavní viník udal policii.

Včera v 11:29 hod se přiznal Nexhat T. (29) policii: "Ano, Gustava jsem krvelačně udeřil. Jsem ten, který byl svědky identifikován na záznamovém videu."

BILD se setkal s Nexhatem T. v Magdeburgu. Nervózně ukazuje obvaz na pravé ruce: "Devět stehů, všechny musely být sešity. Mám hrozné bolesti."

Potom vypráví svou verzi činu, který se stal v noci: "Byl jsem úplně opilý. Pil jsem hodně vodky s Red Bullem." Kolem 4 hodiny všechno začalo. Nejdříve, podle Nexhata rvačka, do které byl jeho bratr zapletený. "Tomu, který stál uprostřed v kšiltovce jsem plesknul. Byl nejmenší, měl ale největší pusu."

Co Nexhat T. pravděpodobně netušil: Ten "nejmenší" byl Gustav, bubeník Tokio Hotel! "Nevěděl jsem, že je tak slavný. Jeho kapelu také neznám."

Nexhat T. pokračuje: "Najednou jsem viděl, jak můj bratr leží na zemi. Gustav mi chtěl dát pěstí. V ruce jsem měl mou sklenici a chtěl jsem se bránit, v afektu jsem mu ji otloukl o hlavu. Byla to jedna sklenice a ne jak říká Gustav, dvě láhve piva." Díky úderu se sklenice rozbila a pořezala útočníkovi ruku.

A jak vůbec došlo ke rvačce?

Nexhat T.: Můj bratr tady byl v doprovodu jedné blondýnky. Gustav ji stále balil. Můj bratr se mu jenom vysmíval. Potom to vyústilo v boj.

Kosovský Albánec s povolením pobytu žije již 7 let v Německu, je rozvedený a má jednoho syna (téměř 2 roky). Pracuje jako pomocník v kuchyni v jedné magdeburské restauraci.

Nexhat T.: "Teď mám velký strach, že ztratím práci. Musím přece živit moji rodinu."

Gustavovi se omluvit nechce - jenom majiteli klubu.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hlasování - kdo je nejlépe oblečen?

17. července 2009 v 17:53 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **

1. Dominika Kadlčková

Dominika Kadlčková
Dominika se sice svým chováním pasovala na královnu večírků a divokých party, ale my si myslíme, že by se mohla víc prosadit v oblasti modelingu. Svou postavou i obličejem připomíná legendární Twiggy a její chvíle možná znovu přijde.

2. Hana Mašlíková

Hana Mašlíková
Na Hance jsme zaznamenali slabost pro zajímavé topy a šik boty. Asymetrická vzorovaná blůza je přepásaná masivním opaskem, vše kráska doladila světlými denimkami a na uši navlékla růžové megakruhy.

3. Bára Kolářová

Bára Kolářová
Co víc může být sexy než blůzka, která jemně sklouzává z ramene. Bára navíc využila klouzavého saténu, který je ideálním materiálem v horkém létě. Pozor na tašku, ta patří do ruky.
Text:super.cz

Hlasování:


Michael Jackson - We Are The World

16. července 2009 v 21:23 | Kanife |  » Písničky
There comes a time when we heed a certain call
When the world must come together as one
There are people dying
and its time to lend a hand to life
There greatest gift of all

We cant go on pretending day by day
That someone, somewhere will soon make a change
We are all a part of Gods great big family
And the truth, you know,
Love is all we need

[refrén:]
We are the world, we are the children
We are the ones who make a brighter day
So lets start giving
Theres a choice we're making
We're saving out own lives
its true we'll make a better day
Just you and me