Červen 2009


Michael Jackson "V jednom z nejtemnějších okamžiků našich..."

30. června 2009 v 21:52 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **
"V jednom z nejtemnějších okamžiků našich životů obtížně hledáme vhodná slova k této náhlé tragédii, které jsme my všichni museli čelit. Náš milovaný syn, bratr a otec tří dětí nás tak nečekaně a tak brzy tragickým způsobem opustil. Zanechal nás, svou rodinu oněmělou a zničenou na místě, kde se komunikace s okolím zdá tentokrát téměř nemožná. Nekonečně Michaela postrádáme, naše bolest nemůže být vyjádřena slovy. Ale Michael by nechtěl, abychom to nyní vzdali. Proto chceme poděkovat všem jeho věrným stoupencům a oddaným fanouškům z celého světa, vám - kteří jste Michaela tak moc milovali. Prosím, nezoufejte, protože Michael bude nadále žít v každém z vás. Dále šiřte jeho poselství, protože to je to, co by od vás chtěl. Pokračujte v tom, tak jeho odkaz bude žít navždy. Má vnoučata jsou hluboce dojata vší láskou a podporou, kterou jste jim a jejich otci, Michaelu Jacksonovi, vyjádřili."

Joseph Jackson s rodinouLucie Bílá - Píseň samotářky

28. června 2009 v 16:31 | Kanife |  » Písničky
Já samotářka samotná jdu noci vstříc a šeru koutů
A otěž sejmu představám a pochytám je do kornoutů
A náhle aniž vím, už mi nic nechybí, jsem s ním

Já samotářka najednou se samotou se vypořádám
On vlastně vůbec netuší, že potají mu z ruky hádám
Co má se mu kdy stát a co můj nejdražší má rád

Má tak rád, když s úsměvem ho vítám,
když jdem tmou a nábřeží už dřímá
Je nesvůj, když den mě neobjímá
A jeho drobných něžností se sotva dopočítám

Když pak mží, tak on mě pláštěm chrání,
zmokne sám, když přenáší mě louží
Jen se dotknem a vím, jak po mně touží
Snad nosil by mě na rukou v tom dešti do svítání

Tohle já si jen tak nalhávám,
sama mluvím se sebou i tentokrát
Beznaděj, jen sebeklam - to znám
Jenže já věřím v slůvko snad

Když svítá a mlha zvolna stoupá
pryč je déšť a s ním i on se ztrácí
Dům z karet se rozpadá a kácí
zas na světě jsi samotná, co naděláš, ty hloupá

Sen končí, proč já se koncům bráním?
Příběh můj je přeludem, jen zdáním
Co na tom, jdi samotářko za ním
s tou věčnou touhou po něčem, co nemůže ti dát

Má lásko, má lásko, má lásko, proč jinou máš tak rád?

Pixie Lott - Mama Do

27. června 2009 v 15:29 | Kanife |  » Písničky


Every night I go
Every night I go
Sneaking out the door
I lie a little more
Baby, Im helpless

Theres something bout the night
And the way it hides all the things I like
Little black butterflies
Deep inside me

What would my mama do (Oh Oh)
If she knew bout me and you? (Oh Oh)
What would my daddy say (Oh Oh)
If he saw me hurt this way? (Oh Oh)

Michael Jackson - na jeho památku

26. června 2009 v 18:24 | Kanife |  » Videa
Měla jsem ho ráda :( :( :(

Dangerous


They Don't Care About Us (Prison Version)

Earth Song

Smooth Criminal

Dirty Diana

Will You Be There


ghost


Jackson byl v posledních týdnech pod velkým stresem

26. června 2009 v 18:19 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **
Náhlá smrt krále popu Michaela Jacksona spustila vlnu otázek po příčinách konce výjimečného hudebního talentu a společenského podivína. Jacksonovi podle losangelské kliniky UCLA selhalo srdce. Se závěry se čeká na čtvrteční na pitvu. Vzhledem k letité umělecké pauze zpěváka a avizovanému velkému comebacku je bez pochyby, že byl velký muž křehké postavy pod obrovským tlakem.

Dnes 17:25 - Los Angeles
Výsledky pitvy by měly být známy před čtvrteční půlnocí SELČ. Úřady ale varují, že může trvat týdny, než bude zcela známa příčina zpěvákovy smrti, protože bude pravděpodobně nutné čekat na výsledky toxikologických testů, uvedla ČTK. Ty určí, zda Jackson neměl v těle drogy, alkohol nebo léky, kterých podle stanice CNN bral značné množství. Podle serveru Tmz dostával zpěvák denně injekci s analgetikem demerol.

Jacksona v posledních letech trápily dluhy a letos se měl proto triumfálně vrátit na pódia. Na turné se pilně připravoval poslední měsíce v Los Angeles poté, co v březnu prošel komplexními lékařskými vyšetřeními. Počátkem června ale přiznal, že se na delší sérii koncertů necítí fit. Uvedl, že plánoval deset show a nikoliv 50, které mu zajistili jeho agenti. Téměř 180 centrimetrů vysoký král popu v posledních dnech vážil 56 kilogramů.
dynamic-picture-free1__172832
Stres je reakcí těla na danou situaci a jeho zvládání může být obtížné. Potížemi s ním spojenými bývají mimo jiné srdeční choroby, vysoký tlak, bolesti hlavy, nespavost, únava, ztráta hmotnosti, rozrušenost, deprese.

Bruno přišel před premiérou o scénu s La Toyou

Jacksonova smrt pohltila téměř veškerý mediální prostor a ze zpravodajství vytlačila na stranu vývoj událostí v nepokojném Íránu či situaci po velké vodě na Moravě. V Hollywoodu měli na poslední chvíli plné ruce práce střihači nového filmu Bruno komika Sachi Barona Cohena (dříve Borat). Film má v Los Angeles ve čtvrtek večer premiéru a producenti v posledních minutách před ní rozhodli z piety odstranit scénu, v níž Jacksonova sestra La Toya pojídá z těla mexického přistěhovalce sushi. Do filmu už zřejmě zařazena nebude ani později.
Jackson po sobě zanechal tři děti, dva syny a dceru. Podle agenturních zpráv jeho právníci navrhli, že by děti mohla dostat do péče Jacksonova matka Katherine.

Zdroj: /www.novinky.cz/zahranicni/amerika/

Twilight CZ 2

26. června 2009 v 17:35 | Kanife |  » Videa

The Dark Side Of The Sun a Pain Of Love - dema

24. června 2009 v 20:29 | Kanife |  Novinky
Na net unikly první dema anglických songů. Jedná se o songy The Dark Side Of The Sun a Pain Of Love.

the dark side of the sun -> download
pain of love -> downloadRTL Exklusiv (22.06.2009)

23. června 2009 v 20:32 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.

Tom Kaulitz líbá dívku, nic nového u image Womanizera, ale tahle dívka není jenom tak nikdo a letí za ním přes celý svět. Fotky mají...
Mm, jak sladké, Tom Kaulitz s blondýnkou ve svém autě, tam se ovšem děje i něco víc než jenom mluvení. Předtím, Tokio Hotel- Tom a Chantelle Paige, zpěvačka z Ameriky, se procházeli po Hamburgu, od baru k baru. A když poslali bodyguarda domů, Tom převzal kontrolu a nasál se na krk této blondýnky, na půl hodiny, jak řekl paparazzi.

Muž: Chantelle přiletěla ze Stockholmu, kde měla koncert, dorazila v 19:15, jela na hotel a setkala se tam s Tomem. A dalšího dne o obědě odletěla do Londýna. Neměla žádnou jinou schůzku, její schůzkou byl Tom Kaulitz.

Na začátku měsíce byli tihle dva viděni spolu. Chantelle Paige, blond, z Ameriky, talentovaná a opravdu okouzlena Tomem.

Chantelle: Tom je...myslím tím...docela sladký (Petush se snažila rozumět tomu, co Chantelle řekla, ne tomu německému překladateli, ale nemohla to všechno chytit)...je to vždycky zábava s ním mluvit..je sladký...velmi okouzlující.

A Chantelle taky říká: Kdyby nebyl takový Casanova, tak by se do Toma zamilovala. A teď letěla celou tu cestu až za ním.

Muž: Tihle dva jsou opravdu zamilovaní. Jestli to znamená víc pro Chantelle, to nemůžu říct.

Jaká to škoda, protože v pět hodin ráno se jejich cesty musely rozdělit. Mají toho dost společného, nejenom stejný management.

(c) kaulitz-twins-4ever.blog.cz

novinka od Toma!

22. června 2009 v 21:42 | Kanife |  Novinky

Právě jsme obdrželi úžasnou novinku od Toma Kaulitze ;-) Posledních pár dní přemýšlel nad tím, jak udělat pro vás lidi čekání na nové TH album příjemnější! No, Tom vždycky chtěl ukazovat svoje kroky, co si myslí, že je cool a co v jeho životě vede. Proto se rozhodl, že začne tady psát svůj blog na Tokio Hotel domovské stránce a začne to PŘÍŠTÍ TÝDEN až do vydání nového alba!!! Tom nám řekl, že bude mluvit o všech svých zájmech, včetně jeho oblíbených videí, pomůcek, legračních věcí, módy, žhavých novinek, cool designů...a možná dokonce odhalí pár tajemství o svém dvojčeti Billovi ;-) Počkejte, až si to přečtete!

Zdroj: kaulitz-twins-4ever.blog.cz

LETNÍ FESTIVALY

21. června 2009 v 21:10 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **
ATB, Chinaski, Morcheeba... Kdy a kam v červenci na FESTIVALY

Creamfields 3. a 4. července, Břeclav

Událost pro všechny milovníky elektronické a taneční hudby. Na letišti v Břeclavi se představí například taneční hvězda ATB, Djka Lucca s Michalem Pavlíčkem, Chinaski nebo Skyline. Lístky přijdou do 3. července na 690 korun, na místě budou o dvě stovky dražší.


Rock for People 4. až 6. července, Hradec Králové

Obrovský rockový festival s více než desetiletou tradicí je, jak název napovídá, vhodný především pro posluchače rockové hudby. Letos láká na taková jména jako jsou Placebo, Arctic Monkeys nebo Static X. Přijedou i legendární Underworld, v programu vystoupí desítky kapel. Vstupenky jsou v předprodeji za 1250 korun, na místě budou o 250 korun dražší.


Masters of Rock 9. až 12. července, Vizovice

Festival ve Vizovicích je narozdíl od Rock for People více zaměřený na zahraniční interprety a rock, který se tu hraje, je spíš tvrdší, občas až metalový. Skoro každý večer sem přijede hudební pojem - ve čtvrtek Nightwish, v sobotu Stratovarius, v neděli Arch Enemy. Lístky stojí na celý program zatím 1300 korun a dají se objednat přímo na internetových stránkách festivalu.


Colours of Ostrava, 9. až 12. července, Ostrava

Festival pro všechny, kteří mají rádi pestrost a styly, které rockové nebo taneční festivaly obcházejí obloukem. V Ostravě letos zahrají například Morcheeba, Jamie Cullum, Stereo MCs nebo Asian Dub Foundation. Lístky stojí v předprodeji 1 160 korun, na místě třináct stovek.


Hiphop Jam 10. a 11. července, Svojšice

Dostaveníčko pro všechny milovníky řízných rýmů, zlatých řetězů a rapu i hip hopu. Letošní ročník slibuje příjezd opravdové světové megastar, do Svojšic by měl totiž dorazit Xzibit. "Křoví" mu budou dělat formace ze zahraničí i z českých a slovenských luhů a hájů. Vystoupí například Kontrafakt, Pio Squad, Čistychov nebo Hugo Toxxx. Dvoudenní permanentka přijde do konce června na 550 korun, VIP verze stojí 1 500 korun.


Mighty Sounds 17. až 19. července, Olší u Tábora

Rock, punk, ska, reggae. To všechno můžou slyšet návštěvníci festivalu Mighty Sounds, který už má několikaletou tradici. V Olší zahraje třeba Tleskač, vystoupí Sto zvířat, Polemic nebo Sunflower Caravan. Lístky stojí do konce června 630 korun, od července o padesátikorunu víc.


Benátská noc 24. až 26. července, Malá Skála

Festival, který láká posluchače už skoro dvacet let letos přiveze na Malou Skálu německé borce z Guano Apes, kteří jsou hlavní zahraniční hvězdou. Dále vystoupí třeba No Name, Chinaski, Divokej Bill nebo další desítky kapel. Lístky stojí do konce června v předprodeji buď 550 korun (jednodenní) nebo 1 050 korun (na celý festival). Od července lístky poskočí o padesát respektive sto korun nahoru.

Zdroj:tn.cz / pez


strawberry

18. června 2009 v 17:25 | Kanife |  » Oblíbené obrázkyKisten a Robert→mají problémy?

15. června 2009 v 22:42 | Kanife |  ♀ Kristen Stewart
Že by už byli nějaké problémy mezi Kristen Stewart a Robertem Pattinson? Jak už víte, Kristen je momentálně v Los Angeles kde se začíná natáčet nový film ´The Runaways´ a Robert je v New Yorku kde natáčí romantický dramat s názvem ´Remember Me´. Star magazín objevil nové zprávy o tom, že se Kristen údajně bojí, aby se Robert na natáčení nezamiloval do herečky Emilie de Ravin která si s ním filmu Remember Me zahraje! Zdroj dodává,"Kristen mu v jednom kuse volá, protože je nesvá když je v New Yorku a neodpovídá jí. Ona je nervózní, že může být něco mezi Robertem a Emilii. Myslím si, že je jen otázkou času když se mezi ně vetře jiná dívka."

ttwilight.blog.cz


Pixelky (směs)

14. června 2009 v 20:48 | Kanife |  » Oblíbené obrázky
čtyřlístky

kuřátka

lízátka
PhotobucketxPhotobucketxPhotobucketxPhotobucketxPhotobucketxPhotobucketxPhotobucketxPhotobucketxPhotobucketxPhotobucketxPhotobucketxPhotobucketxPhotobucketxPhotobucket

pejsek
xxxxxx

zajíčci

hrošíci


simina2.blog.cz

Calipso dance Krnov - Psycho

14. června 2009 v 17:21 | Kanife |  » Videa
Konečně máme videa na stránkách, takže tady se můžete podívat na naši letošní sestavu se kterou jsme vyhráli: 1. místo v Regionu, 2. místo na Mistrovství Moravy a 3. místo na mistrovství ČR

Karviná (1.místo)

Brno (2.místo)

z červené knihovny: matka vysvětluje dceři ...

9. června 2009 v 22:48 | Kanife |  Ostatní věci
matka vysvětluje den před svatbou dceři, co se děje o svatební noci mezi mužem a ženou, ale je dost ostýchavá, takže dceři spíš mlží než něco vysvětluje. nakonec z ní o čtyři stránky dál vyleze, že to co se mezi manželi odehrává, vede k plození dětí. dcera se znovu trapně dotazuje a nakonec po další mlžné odpovědi se zeptá "Takže jsi to dělala osmkrát, když máš osm dětí?"


:D:DD: tohle mi včera psala kámoška, když jsme se bavily o knihách ... řekla, že čte červenou knihovnu, když se chce nějak odreagovat ... ale tohle prostě nemá chybu :D:DD: