Květen 2009


Agnes Carlsson - On and On

30. května 2009 v 17:01 | Kanife |  » Písničky


udělala jsem maturu :)

28. května 2009 v 22:49 | Kanife |  » Já
no, tak je to tady, jsem uz uplne dospela, dneska jsem slozila maturitni zkousku, ja jen, aby jste vedeli :D:DD:


Tokio Hotel: Album v září

27. května 2009 v 20:42 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
http://www.iloveradio.de/cms/upload/Blogbilder_breite_406/2009_05/th_hm_396.jpg

Tokio Hotel a jejich produkce třetího alba se pomalu stává nekonečným příběhem. Po upozornění nových songů na "začátek roku" (2009) přes "březen nebo duben", poté na "konec května, začátek června" je teď vydání plánována na září. První singl by pravděpodobně měl vyjít na konci července.

Všechno je samozřejmě posle aktuálního stavu věci a bez záruky.

BRAVU David Jost řekl: "Už máme hotových 17 songů, na konci přijdeme na takových 25 kousků. Máme tolik skvělého materiálu - vůbec nevím, jak bychom to všechno měli zdolat."

Tokio Hotel své fanoušky stále napínají.

source: iloveradio.de

Kat DeLuna - Run the Show

26. května 2009 v 21:31 | Kanife |  » Písničky

Znovu 17

26. května 2009 v 21:13 | Kanife |  » Film
obrazek
Drama/komedie, USA, 2009, 102 min., od 12 let
17 Again


Motto: Co byste dělali, kdyby vám život nabídl druhou šanci?

Krátký popis

Ročník 1989 : Mike O'Donnell je hvězda středoškolského basketbalového týmu, o kterou by se poprala každá univerzita. Zkrátka, otevírá se před ním ta nejzářivější budoucnost ! Jenže Mike se rozhodne úplně jinak - zahodí všechny příležitosti a začne žít se svou těhotnou přítelkyní Scarlet. Je o 20 let později a Mikeovy dny slávy jsou definitivně sečteny. Manželství se Scarlet je v troskách, v práci ho minulo očekávané povýšení, jeho děti si myslí, že je 'totální zoufalec', a jediné, co mu v životě zbývá, jsou občasná setkání s bývalým kamarádem ze střední školy Nedem, někdejším životním ztroskotancem, dnes miliardářem, který zbohatl na moderních technologiích. Ale Mike dostane druhou šanci - je mu díky podivuhodné proměně opět sedmnáct. Jenže... Mike sice vypadá na 17, ale jeho usedlé oblečení a jednání třicátníka je mezi teenagery v roce 2009 spíš pro smích. Mike se snaží dohnat, co se dá, ale zároveň si čím dál víc uvědomuje, že by tím zároveň mohl ztratit to nejlepší, co se mu kdy přihodilo ...


Balloons

25. května 2009 v 21:05 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

pátek s Within Temptation

22. května 2009 v 17:12 | Kanife |  » Písničky
restless

Our Farewell (Live)


The Other Half Of Me (Live)

Co se to tady děje?

19. května 2009 v 22:23 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.

Divoká párty - noc v Berlíně! Uprostřed toho: Tokio Hotel - dvojčata. Mají šílené nové přátele

- Pozor, lapící útok! Bill byl sevřený berlínským ptákem ráje, Ivanem.
- Nový kámoš: Bill a Tom slavili s kámošem Bushida, Kay Onem
- Tom má teď stejný účes jako jeho oblíbený rapper Samy Deluxe
- Výměna vzhledů: Místo Toma má teď dredy Bill. Nápadný je jeho nový zlatý řetízek s hvězdami

Klub "Puro Sky Lounge" v berlínském Kurfürstendamm. Je jedna hodina v noci. Americká superstar Beyoncé Knowles (27) tady slaví After Show-Party jejího koncertu. Pozvaní: dva zcela jedineční hosté: Tokio Hotel dvojčata. Bill a Tom Kaulitzovi (oba 19) totálně v párty náladě! Po celé zlosti s šílenými stalkers, které dokonce ohrožovaly členy rodiny kapely, si chtěli konečně zase užívat! Ale potom - už zase hloupá situace. Večer přišel kluky lapit "Puro" hostitel Ivan. Berlínský pták ráje se stříbrným kloboukem, červenou plastovou květinou a v žluté květované košili. Sápal se po Billovi a poplácával zpěvákovi po koleně. Co to mělo prosím znamenat? Na Toma se nikdo neodváží? Důvod: Jeho nový Bad Boy look. U něho je teď všechno černé: čelenka, piercing ve rtu a jeho nová náušnice. Dokonce si změnil svoje tmavě blond dredy na černé rasta copánky. Z Tokio Hotel kytaristy ke gangsta? Jeho vzorem změny byl určitě jeho oblíbený rapper Samy Deluxe (31). Ale kluci slavili s jiným tvrdým hip hopperem. S nejlepším kámošem Bushida, Kay Onem (24). Ten je známý díky dlouhým nocím a divokým pařbám. "Dvojčata se stali mými dobrými kámoši", potvrdil Kay One Bravu. "Bill a Tom jsou super týpci, se kterými se božsky paří." A to do čtyř do rána….
Další den šli Tokio Hotel zase zpátky do studia. Pracují na novém albu (vychází v září, první singl by měl být pravděpodobně k poslechu koncem července). Producent David Jost pro Bravo: "Už máme hotových 17 songů - myslím, že na konci to bude kolem 25 kousků. Už máme tolik skvělého materiálu - vůbec nevím, jak to všechno zdoláme." Fanoušci budou překvapeni.

Tajné: Tak zní nové songy
Psst! V září konečně vyjde toužebně očekávané album Tokio Hotel. BRAVO si teď mohlo poslechnout žhavě nové songy. Mega tajná předpremiéra. Nic se nesmí prozradit. Šéfredaktor Brava Tom Junkersdorf: "Jen tolik - wow, jaký to skvělý sound! Tolik síly, tolik nového, tak mezinárodně a nečekaně jiné. Nemá to nic společného s Durch den Monsun. Jsem úplně překvapený, jak se kapela hudebně vyvíjela a co se všechno odvážili udělat!"


jen takový menší mix

18. května 2009 v 21:12 | Kanife |  » Písničky
Beyonce - Diva


Jordin Sparks - One Step At A Time


Lily Allen - Not Fair


September - Can't Get Overwater

17. května 2009 v 22:36 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

Black Eyed Peas - Boom Boom Pow by ...

16. května 2009 v 14:53 | Kanife |  » Videa
Dexandro Montalvo Dance

J hon


Brooklyn Jai

Comeback-foto! Bravo vysvětluje nový vzhled

14. května 2009 v 22:00 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.

Je to první společná fotka kapely téměř po půl roce - a jaká je to fotka! Bill a Tom (oba 19), Gustav (20) a Georg (22) mají nový vzhled!

Především nový Billův účes přitáhne váš pohled - místo své jeho palmového účesu má teď černobílé dredy. Zdá se, že příkladem mu šel jeho bratr Tom - který má podobný účes. Ale ne všechny vlasy jsou dredy.

Bubeník Gustav se změnil nejočividněji. Přiznává se, že nosí brýle! Předtím je nosil jenom v zákulisí nebo doma. Kromě toho jsou teď jeho vlasy mnohem kratší, než předtím. Vypadáš super, Gustave!

A Georg? Jeho vlasy jsou ještě o něco delší. Bomba ale je, že Georg totálně zhubnul! Kamarád kapely odhadl, že 10 kg, teď má opravdu sportovní tělo. A v jeho dříve zakulaceném obličeji teď můžete vidět lícní kosti - téměř jako u Billa!

Tom na této fotce vypadá ještě tak, jak ho známe. Příběh ze zákulisí: krátce po photoshootingu změnil styl, dokonce změnil své blond-hnědé dredy a vlasy si přebarvil na černo. Teď nosí rasta copánky - nespočet zapletených copánků.

Nový vzhled je už tady, ale kde jsou nové songy? Na ně si bohužel musíme počkat: Nové album se mělo objevit na jaře, teď bylo ale přesunuto na podzim…


Kristen S. 4

13. května 2009 v 21:01 | Kanife |  ♀ Kristen Stewart
http://twilight.blog.cz http://twilight.blog.cz http://twilight.blog.cz http://twilight.blog.cz http://twilight.blog.cz

Tokio Hotel: Zase nové vzhledy

12. května 2009 v 17:12 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Iloveradio.de začátkem března ukázalo fanoušků z celého světa exkluzivní fotky nového stylu Billa Kaulitze.

O dvě měsíce později přichází iloveradio.de prezentovat opět exkluzivní nové fotky Kaulitz Twins - z exkluzivní akce v berlínské Puro Sky Lounge, zase s novými, mimochodem vytříbenými styly.

Novými fotkami upoutával víc pozornost Tom Kaulitz než jeho bratr Bill: Důvod: Tom přišel v pátek (8.května) na půlnoční koncert Solange Knowles "nahoře bez".

Beyoncé's party po koncertě

12. května 2009 v 17:11 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **
Soulová diva Beyoncé Knowles a její sestra Solange slavily noc v Puro Lounge.

Dvě proslulé krásky soulu v tour horečce. Sestry Beyoncé (27) a Solange Knowles (24) nejsou teď k zastavení. Dneska Paříž, pozítří Barcelonaa. Jejich zastávka v Berlíně a následná párty nebyly k zastavení.

Tak Beyoncé ("Single Ladies") po své vyprodaném koncertě v sobotu v O2 World aréně slavila dál na After-Show-Party v Puro Lounge. V noblesním klubu předvedla sestra Solange exkluzivně tajný koncert v malé VIP místnosti. Fanoušci z řad celebrit jako Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel relaxovali na kožené pohovce. Lucy Diakovska z "No Angel" to rozjížděla na tanečním parketě.
...