Duben 2009


Exkluzivně v BRAVU: Tom & Bill mluví o dívčím gangu, který pronásleduje kapelu

29. dubna 2009 v 20:22 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.

Tokio Hotel ve strachu o svou rodinu.
Exkluzivně pro BRAVO mluví Bill a Tom o stalkers gangu, který je ohrožuje!
Tokio Hotel ve spárách zahaleného a maskovaného dívčího gangu!

Půl roku dlouho byli Bill (19), Tom (19), Gustav (21), Georg (22), jejich rodiny a přátelé pronásledováni francouzskou skupinou "les Afghanes on tour". Byli uráženi, ohrožováni a dokonce napadáni! Zašlo to tak daleko, že Tom na jedné čerpací stanici v Hamburku ztratil kontrolu a udeřil 21letou členku gangu, Perrine D. do obličeje. Teď mluví poprvé Tokio Hotel-dvojčata Bill a Tom o této události:

"My jsme si na to už téměř zvykli, že jsou tady stále stalkers," vypráví Bill exkluzivně v BRAVU. "Ale když byla napadena naše rodina, překročilo to veškeré hranice!"

Co se stalo? Začátkem dubna byla v Hamburku atakována "les Afghanes on tour" matka Kaulitz dvojčat. Aby sesbírala důkazy proti stalkers, fotila matka Billa a Toma dívčím gang svým mobilem. Dívky na ní zaútočily a vytrhly ji mobil z ruky. Matka podala na policii obvinění. Žádný ojedinělý případ! Také ostatní fanoušci byli francouzskými dívkami napadáni:

"To už jsme také slyšeli", říká Bill. "Samozřejmě to tak nejde. Nemám ponětí, co se honí stalkers hlavou. Musí to být nějak zastaveno," vyžaduje zpěvák.

Hodně fanoušci se teď bojí o své oblíbence. Dokonce se bojí, že by kapela mohla být naštvaná na všechny fanoušky:

"Ne, to vůbec," říká Tom jasně. "Kvůli tomu si fanoušci nemají dělat žádné starosti. Nikdy jsme je neházeli se stalkers do jednoho šuplíku. Nemůžeme naše fanoušky za to vinit. Naopak: Moc děkujeme, že nás naši fanoušci tak podporují."


Někteří příznivci magdeburské rockové kapely jdou teď dokonce o krok dál: Startují hon na teror-gang! Na internetu je jich hodně. "RockStarStephi" oznamuje na Youtube videu, že plánuje se svými kamarádkami útok na skupinu Afghánek. "Chceme jet do Německa a dát jim pořádně zavyučenou," říká. Také jiné webové klipy jsou s takovými výroky… Začne válka mezi fanoušky a stalkers? "Les Afghanes on tour" se ze strachu v Hamburku zabarikádovaly", vypráví zasvěcený. To ale Billa a Toma neuklidňuje. Původně teď měli být s producentem Davidem Jostem (36) v Los Angeles kvůli dalšímu nazpívání a nahrání kytarových částí pro jejich třetí album. Ze strachu, že by mohl stalkers gang přijít zase do blízkosti jejich matky, byla cesta odřeknuta. Až policie písemně potvrdí, že "les Afghanes on tour" se nesmí přiblížit k rodině členů kapely, poletí Tokio Hotel do USA a boudou dále pokračovat na CD.

David Jost: "Právník třech Afghánek dostal kontakt na právníka Billa a Toma.
Navrhl mimosoudní vyrovnání. "Zástupce Billa a Toma souhlasil pod podmínkou, že všechny členky právně učiní potvrzení, že se dál nesmí přiblížit k jejich rodině. Jen jsme obdrželi zprávu, že "les Afghanes on tour" návrh jejich advokáta úplně odpálkovaly," říká David Jost. "Podle mých informací, zastupuje právník teď pouze jednu stalker."
Vypadá to, že konec teroru je v nedohledu…
Strážci- Watchmen

27. dubna 2009 v 21:37 | Kanife |  » Film
obrazek

Akční/drama/pohádka/sci-fi/thriller, Velká Británie/USA, 2009, 163 min., od 12 let
WatchmenMotto: Kdo bude strážit strážce?

Krátký popis
Napínavé dobrodružství Strážci se odehrává v Americe v roce 1985, kde superhrdinové v kostýmech jsou běžnou součástí společnosti a kde se Hodiny posledního soudu, které sledují napětí mezi USA a Sovětským svazem, stále více blíží půlnoci. Když je zavražděn jeden z nich, rozhodne se Rorschach, zatracený, ale o to víc odhodlaný strážce, odhalit komplot, který má zlikvidovat a zkompromitovat všechny dávné i současné superhrdiny. Dá dohromady původní protizločineckou jednotku, což je už jen skupina vysloužilých hrdinů, z nichž pouze jeden má opravdové nadpřirozené schopnosti. Rorschach narazí na rozsáhlé a znepokojující spiknutí, jehož kořeny vedou k jejich společné minulosti a mohou mít za následek katastrofickou budoucnost. Jejich úkolem je strážit lidstvo... ale kdo bude strážit Strážce?
Bild.de - Divčí skupina zastavuje nové album Tokio Hotel

27. dubna 2009 v 21:23 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Bill (19) a Tom (19) Kaulitzovi měli teď v Los Angeles dodělávat jejich nové album. Let byl zabukován, ale Tokio Hotel-dvojčata zůstávají. Ze strachu o život svojí matky, která měla být ohrožována dívčím gangem "Les Afghanes On Tour".

Před 11 dny měl Tom na čerpací stanici v Hamburku udeřit Francouzsku Perrine D. (21). Ta mu měla předtím a típnout cigaretu o jeho auto.

Vyvrcholení honu na muzikanty, který trval měsíce? "Vedle mnoha hrozeb a útoků bylo kvůli automobilových honičkám stalkers příliš mnoho dopravních nehod," řekl manažer David Jost k BAMS. Bill a Tom podali obvinění, Perrine D. také.

Poté právník Francouzsek nabídl, že Perrine D. stáhne obvinění, když ho stáhnou také dvojčata. "Měli jsme podmínku, že musí písemně podepsat, že se nepříblíží k nikomu z rodiny kluků." Místo podepsání vyhodily dívky svého právníka. Jost: "Takže jsme výpověď nestáhli. Teď podá náš právník žádost podle zákona o ochraně násilí a chybějící obvinění proti ostatním."

Manažer řekl, že ještě dříve měly dívky házet láhve po autech kluků. 8.dubna ohrožovaly matku dvojčat. Jost: "Ohrožovat matku v tomohle případě je pro Billa a Toma dokonce to nejhorší. Jakmile jde o jejich člena rodiny, posunout dvojčata jakékoliv priority:" Proto teď nechtějí Bill a Tom nechávat svoji matku samotnou.

Odkud přišla tahle neuvěřitelná nenávist ke kapele? Zasvěcenec z kruhu fanoušků pro časopis Bravo řekl: "Před rokem si jedna z těchto francouzských dívek pronajala byt ve stejném místě jako dvojčata." Dále pokračuje: "Ale Bill a Tom chtěli mít doma svůj klid a ve svých málo volných dnech nerušeně odpočívat. "To ale stopařky nechtěly akceptovat a byly naštvané." Co se teď bude dít kolem dívek a kapely - s láskou fanoušků to dál jistě nemá co dočinění.


takže jsme byli DRUZÍÍÍÍ !!!

27. dubna 2009 v 21:17 | Kanife |  » Já
IMG_2106.jpg

JO jo JO jsme DRUZÍ !!!

A jedem NA MČR !!!

Joooo :D:DD:

TEXT Z NAŠICH OFICIÁLNÍCH STRÁNEK:


Junioři s Choreografií Ewoluce zwukowých médií získli 6.místo.


Dospěláci s choreografií PpsSYycCHhoOOOOo získali místo 2. a postup na MČR do Kladna.Kalendář soutěží: 23.kwětna MČR Plzeň SUT


31.kwětna MČR Kladno CDO

JEDEME DÁL!


www.calipso.estranky.cz MUSÍTE KLIKNOUT !!!Soutěž - MM ( mistrovství moravy)!!!

25. dubna 2009 v 4:00 | Kanife |  » Já
IMG_1775.JPGIMG_1776.JPGIMG_1777.JPG

Dobré ránko

Tak je to tu opět ... jedeme na soutěž

Tak nám prosím držte pěstičky, prosím, prosím ... by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org


Kanife

moje páteční hity

24. dubna 2009 v 16:44 | Kanife |  » Písničky
"Takin' Back My Love" - Enrique Iglesias feat. Ciara


Part of Me - Chris Cornell


Lady GaGa - Eh, Eh (Nothing Else I Can Say)


T.I. Ft Justin Timberlake - Dead and Gone


Vypadá to, že TH jsou volní od obtěžování si nebezpečných fanatiků

24. dubna 2009 v 15:05 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Vypadá to, že Bill a Tom Kaulitzovi a zbytek skupiny se teď může uklidnit. Už týden se mluví jen o
tom, co se stalo na benzínce mezi Tomem a fanynkou, a také o tom, že patří k těm, co ho pronásledují ve dne v noci.

Stalo se to v Hamburgu, v Německu. Zdá se, že lokální policie se o tento případ konečně stará a vyšetřování o incidentu na benzínce stále běží.

Teď se kluci můžou konečně soustředit na nové album bez dalšího obtěžování. A taky na turné, které skupina pojede po celém světě.

(c) terusky-tokiohotel.blog.cz

Tom v autě a s novým účesem

23. dubna 2009 v 21:52 | Kanife |  Tom
no krása ...

Tattoo-Jordin Sparks LYRICS

22. dubna 2009 v 20:48 | Kanife |  » Písničky

celkem pěkná, ne?

Militantní fanynky pronásledují Tokio Hotel

22. dubna 2009 v 15:32 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.


Členové německé chlapecké kapely Tokio Hotel a jejich rodinní příslušníci jsou již po několik let oběťmi stalkingu, čili nebezpečného obtěžování. Pronásledují je maskované dívky.

Agentuře DPA to v neděli potvrdil manažer skupiny David Jost, podle kterého se kvůli obtěžování idolové mnoha dospívajících dívek museli již několikrát přestěhovat.

Nyní devatenáctiletého Billa Kaulitze a další členy skupiny nenechají na pokoji maskované dívky. Jost uvedl, že s tím také souvisí nedávný incident, při němž Billovo dvojče Tom dal na benzínové stanici facku jednadvacetileté ctitelce. Případ vyšetřuje policie.

"Tyto maskované dívky nejsou žádné fanynky, jsou to militantní stalkerky, to už s fanouškovstvím nemá nic společného," řekl Jost. Po útoku na jednoho člena rodiny Kaulitzových podala skupina na dívku trestní oznámení. Právní zástupci chtějí docílit toho, aby se podobné agresorky nesměly k členům skupiny a jejich rodinným příslušníkům přibližovat. Stalking je v Německu trestným činem, hrozí za něj až tři roky ve vězení.


Skupina Tokio Hotel z Magdeburgu patří v posledních letech v německojazyčných zemích ke komerčně nejúspěšnějším kapelám. Dvojčata Kaulitzova i další dva členové kapely ale dokázali strhnout davy fanynek i jinde, Českou republiku nevyjímaje

zdroj: blesk.cz


Xindl X - Anděl

20. dubna 2009 v 21:40 | Kanife |  » Videa
nemůžu z toho :D:DD:


Pussycat Dolls - Jai Ho Offical Music Video

19. dubna 2009 v 16:48 | Kanife |  » Videa
úplně drsné :D:DD: líbí se mi to :D:DD:Která z písniček od Pink je nejlepší???

19. dubna 2009 v 14:35 | Kanife |  Ostatní věci
Takže, dávám sem novou anketu na téma: Která z písniček od Pink je nejlepší ???

Dávám sem na výběr 3, které mám ráda ...

Pink - Sober


Pink - Please don't leave me


Pink - So What


Tak HLASUJTE ; ) ; ) ; )

Která spisovatelka je oblíbenější? (vyhlášení)

19. dubna 2009 v 14:15 | Kanife |  Ostatní věci

Takže jak je vidět tak Stephenie Meyer1. místo


Meg Cabot patří 2. místo


a Laurell K. Hamilton má krásné 3. místo


Gratuluji :)

Preview nového klipu Katy Perry Waking up in Las Vegas

19. dubna 2009 v 14:00 | Kanife |  ♀ Katy Perry
Ze stranky:katy-perry.cz

Vyšťourali jsme pro tebe preview nového klipu k písni Waking up in Las Vegas. Podle prvních pár sekund se máme opravdu na co čekat. Vypadá to na pořádnou párty!


waking-up-in-las-vegas-cover


Bild - Zahalené dívky honí Tokio Hotel

19. dubna 2009 v 13:49 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.

Strach u Tokio Hotel. Skupina zahalených dívek honí úspěšnou německou kapelu. Je tohle důvod, proč kytarista Tom (19) udeřil jednu z dívek na hamburské čerpací stanici?

Rockovou kapelu pronásledují už měsíce

Hamburk - Jeho fanoušci se hádají, proč ztratil svoji kontrolu. Existuje možné vysvětlení pro jeho reakci? Tokio Hotel-kytarista Tom Kaulitz (19) a jeho výbuch na hamburské čerpací stanici. Muzikant měl mladou ženu (21) udeřit do obličeje, ta potom na jeho autě típla cigaretu.

BILD teď zjistil: Žena měla patřit ke gangu stopařů z Francie. Nazývají se "Les afghanes on tour" (Afgánky na turné). Měl by se skládat ze čtyř dívek, které kapelu pronásledují již půl roku na každém kroku. Mladé ženy jsou většinou zahalené nebo maskované.

Stopařky pravděpodobně také obléhaly byty členů kapely. Prý házeli na auta členů vajíčka, píší výhružné dopisy a obtěžují rodiny členů.

V jednom výhružném dopisu, který byl předložen BILDu, dívky tvrdily, že jsou více, než jeho normální fanynky a pro kapelu jsou "malou noční můrou". Dále tam je: "Pozor, pozor… Jsme nespokojené, nespokojené, ROZUMÍTE NÁM?"

Dokonce matka Billa a Toma měla být uplynulé týdny pronásledována gangem stopařek. Proti stopařkám bylo podáno trestní oznámení.

Tokio Hotel-manažer a producent David Jost potvrdil BILDu události. Říká: "Tyhle zahalené stopařky 8.dubna napadly rodinu členů Billa a Toma. Následující den jsme proti dívkám podali oznámení a teď jsme podali další trestní oznámení."


Bild: Fanoušci diskutují stále víc

19. dubna 2009 v 13:47 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.

Fanoušci stále víc diskutují o výbuchu Tokio Hotel kytaristy, Toma Kaulitze.

Poté, co BILD uvedl, že dívka, kterou Tom udeřil do obličeje, je členkou gangu stopařek jménem "les afghanes on tour", někteří fanoušci teď chápou Tomovu rekaci. Gang měl kluky z Tokio Hotel pronásledovat už měsíce a ohrožovat matku dvojčat Kaulitzových.

"Všichni víme, jak hodně pro ně jejich matka znamená," píše uživatel "Channy" a dál si myslí: "Tom to momentálně viděl červeně, čemuž osobně také rozumím. To ale není žádná omluva za co, co udělal."

Uživatel "tomi1" ještě pokračuje: "Tom by 'fanynku' určitě bezdůvodně neuhodil. Prosím, kdo je tak nemocný a nervuje kluky půl roku a tipne cigaretu na okno auta. Přece každý rozumí, že musel jednou vybouchnout."

"tracyg" to vidí úplně jinak: "Nemám slov, když si to tady všechno čtu. Tom sedí ve svém zamknutém autě. Jak se může cítit ohrožený?" A pokračuje: "On se mohl nějak ukrýt, ona ne. Poslouchejte, pro něj neexistuje žádná omluva."

Také "7Together" si myslí: "Kvůli vlastnímu rozptýlení budou teď některé fanynky brány pod nůž."

"Channy" napsala zajímavou otázku: "Momentálně spíše přemýšlím, jestli to nebylo od té holky moc dobře nastrojené. V dopise psala, že chce klukům dopřát hororové časy. A co v tomhle může dělat někdo slavný?"

source: Bild.de

byla jsem vcera na soutezi ...

19. dubna 2009 v 13:44 | Kanife |  » Já
omluva, ale vcera jsem cely den stravila v Mohelnici na soutezi, takze z tohoto důvodu se tu absolutne nic neobjevilo vcera a v patek taky ne, bo jsem se nestihla vubec na net dostat ...

jinak skoncili jsme 2. ze 8 coz je velika radost :) :) :) a postupujeme do Plzne :) :) :)