Březen 2009

Nickelback Dark Horse (ukázky)

30. března 2009 v 21:21 | Kanife |  » Videa
Something In Your Mouth

Burn It To The Ground


Gotta be somebody [official music video]

I'd Come For You - Official Video (HQ)Nickelback: Dark Horse

30. března 2009 v 20:56 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **
Roadrunner/Universal (43:33)
Nickelback: Dark Horse
V souvislosti s kanadskými Nickelback se toho už hodně napsalo o jejich post-grungeových inspiracích, o "hetfieldovských" hlasových polohách chlapáka za mikrofonem Chada Kroegera, o neobyčejném citu kapely napsat zdravě vlezlý rockový hit, ovšem na druhé straně také o určitém skladatelském schématismu a šablonovitosti. Asi nejrozumější se zdá na ně dnes nahlížet jako na zavedenou komerční rockovou veličinu se vším co k tomu patří - nablýskaná fazóna, skvěle promyšlená produkce, adekvátní řemeslná zručnost, výrazné melodie, šikovné aranžérské fórky, ale i spousta patosu, kýče a ústupků co nejmasovějšímu vkusu. Střízlivě vzato, aktuální deska Dark Horse tohle všechno naplňuje v pozitivním i negativním smyslu slova.

Zlatý hřeb: Burn It To The Ground
Zní to jako: současní nástupci komerčních mašin typu Mötley Crüe, Def Leppard nebo Bon Jovi

vtipné foto ...

29. března 2009 v 21:40 | Kanife |  ♂ Hugh Laurie

Hugh Laurie

Lady Gaga je fanynkou TH a je na to pyšná

29. března 2009 v 21:09 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **
Zpěvačka Lady Gaga dělala interview s časopisem New Stars a uvedla zde její oblíbené kapely. Miluje Tokio Hotel, jejich hudbu, jejich make-up, jejich účes a tajemnou stránku kapely...
Pokud je to vzácné, že umělci uvádí Tokio Hotel, zpěvačka odpověděla, že je to pravda, je chladnější říct, nelíbí se nám.... "Nestydím se říct, že Jonas Brothers a Tokio Hotel jsou kapely, které vyvolávají revoluci v hudebním průmyslu, způsobují hysterii mezi fanoušky, je to úžasné vidět tyto reakce...ne?

Uvidíme Tokio Hotel po Cinema Bizarre v jedné z jejich show?

(c) tokio-hotel-de.blog.cz


Rozbřesk - už ho mám !!!

28. března 2009 v 21:33 | Kanife

Nj, padlo na něj moje kapesný, ale tak co už, teď už jen mít čas a přečíst to :D:DD:

Vlkodlaci byli oficiálně schváleni

28. března 2009 v 21:30 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **
Tak vlkodlaci do filmu Nový měsíc byli oficiálně schváleni ... tady si je můžete prohlídnout
Chaske Spencer - Sam Uley
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Bronson Pelletier - Jared

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Alex Meraz - Paul

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Kiowa Gordon - Embry CallTyson Houseman - Quil Ateara


Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Originální Twilight pití

28. března 2009 v 21:28 | Kanife |  Ostatní věci
:D:DD:

Tak už mám tu fotku ...

25. března 2009 v 20:51 | Kanife |  » Já
No, podívejte se na ni sami ... já nevím jestli se mi líbí nebo ne ...hudba na týden

23. března 2009 v 20:59 | Kanife |  » Videa
Pitbull "Go Girl"
(hodně se mi líbí)


Gary Jules - Mad World
(ta je dobrá na nervy, na uklidnění)


Me & U - Cassie
(dá se u ní odpočinout)


Marilyn Manson - rock is dead
(sice toho zpěváka nemám ráda, ale tahle písnička se mi líbí)


The Classic Crime "The Coldest Heart"
(na pohodu)


Upoutávka na Harryho Pottera a Prince dvojí krve

23. března 2009 v 20:36 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **


Šestý díl filmové ságy o čarodějnickém učni poprvé spatřilo opravdové publikum: proběhlo zkušební promítání v Chicagu.

Fanoušci jsou ale zklamaní, píše deník Daily Mail. V reakcích na Harryho Pottera a Prince dvojí krve používají slova jako "příliš romantické", "nepřesvědčivé" a "zklamání".

"Problém téhle romantiky je Ta Spousta Romantiky. Dominuje filmu a odvádí naši pozornost nejen od hlavní zápletky, ale taky ničí atmosféru," napsal jeden z nich v recenzi na internetových stránkách.

Jiní fandové připomínají, že kvůli Harryho vztahu s Cho Changovou z filmu vypadly mnohé jeho vzpomínky na Voldemortovo mládí, jimiž je mladý čaroděj se svým sokem spojen a které jsou pro děj podstatné. "Proč se tvůrci rozhodli, že je důležitější zaměřit se na pubertální lásku spíš než na nezpochybnitelně zásadní součásti zápletky?" stojí také v reakcích.

Autoři snímku už jednou premiéru Prince dvojí krve odložili, do kin by měl přijít až v červenci. Podle naštvaných fanoušků by ale bylo zapotřebí ještě víc času, aby se z filmu odstranily všechny chyby.

Je ale pravda, že některé části filmu fandové chválí. Například fanatická scéna na začátku filmu, která v knize vůbec není, se divákům líbila. Mozkomorové v ní zaútočí na most v Londýně. "Je to velkolepý začátek," pochvaluje si jeden z "recenzentů".

zdroj: tn.cz / kap

Natáčení New moon konečně začalo

23. března 2009 v 20:31 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **

Zamračené počasí, rozbouřené vlny, silný vítr, ke kterému se přidává déšť přivedl natáčecí štáb New Moon do turistické mekky západního pobřeží.

Natáčení dalšího dílu ságy Twilight tu skončilo v pátek večer po celém dni točení v Pacific Rim National Park Reserve a všichni chválili špatné počasí. "Počasí je perfektní- deštivé, ponuré, mlha nad oceánem, spousta oblaků, nevyzpytatelný vítr..." řekl Bill Bannerman spoluproducent NM. "Všechno přesně sedí."

Herci Kristen Stewart a Taylor Lautner dorazili na místo ve čtvrtek autobusem. Špatné počasí jim zabránilo přiletět přímo z Vancouveru.

Herci a štáb se vrátili na South Beach v pátek ráno a potom se přesunuli na Long Beach, kde kanadští ochránci parku uzavřeli pro štáb parkoviště.

Bannerman řekl, že potřebovali natočit ještě několik scén, které přemíští druhé dějství příběhu a ukáže jak se vyvíjí osobnosti a vztahy postav.

Štáb natáčel v utajení a za přísných bezpečnostních podmínek.Hugo Toxxx feat. Dara Rolins - Proč Jsi Pro Boha Na Mě Tak Zlá ? (oficiální klip)

22. března 2009 v 22:51 | Kanife |  » Videa

Tohla nám jednou pouštěla kámoška na tréniku, drsné :D:DD:
ten text se mi nelibi, ale ta hudba jo :D:DD:

Lion

22. března 2009 v 22:04 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

dostat se na počítač každy den je umění

22. března 2009 v 21:10 | Kanife |  Moje myšlenky

dostat se na počítač každy den je umění, mě se to třeba o víkendu vůbec nedaří ... prostě plno jiných věcí než jen sedět před kompem ... já jen aby jste to věděli :D:DD:

jo jinak proč ten lev na začátku, protože jsem dneska hrála jednu hru zoon tycon (aspoň myslím, že se to tak píše) je to hra kde stavíte zoo a já si tam zařídila lvy, takové velké kočičky to jsou :D:DD:

Jo a ještě dneska bylo ve zprávách na nově, že u nás běhá puma ... jsem zvědavá jestli ji potkám :D:DD: to abych u sebe nosila furt foťák :D:DD:

Florida Ft Keisha-Right Round


u té písničky není obraz, takže klid, ještě furt vidíte ;)

puppy

18. března 2009 v 22:20 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

Zpěvák Tokio Hotel vyměnil hřívu za pletence

17. března 2009 v 21:08 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.


Bill Kaulitz, zpěvák, kterého Blitz čtenáři milují, změnil vzhled. Webové stránky dávají hlasování aby zjistily reakce fanoušků...
Jeden ze zpěváků, kterého Blitz čtenáři milují je Bill Kaulitz z Tokio Hotel, který vyměnil svoji "hřívu" za spletenc dredů daných do culíku.
Tato webová stránka Buzznet dává anketu a ptá se vás, jaký je váš názor ohledně nového účesu zpěváka Tokio Hotel.
Skoro 4500 lidí odpovědělo pro "I love it! Viva to the braids!" až do "Wait...That is not Natalie Portman?"

Podívejte se zde na nový vzhled němce Billa Kaulitze:

(c) kaulitz-twins-4ever.blog.cz


2006 Jon McKee

16. března 2009 v 21:17 | Kanife |  ♀ Ashley Tisdale

43378_AshleyTisdale_JonMcKee2006_03_123_1072lo.jpg

TisdaleEfro03080.jpg


TisdaleEfro03084.jpg

Amy na evthreads.com: "Děkuji, že jste se mnou i v dobách ticha... "

16. března 2009 v 20:52 | Kanife |  » Evanescence

Ahoj všichni,

chtěla jsem se sem podívat a říct aspoň "ahoj". Viděla jsem všechny ty věci, co jste napsali o 'Evanescence Day' a vůbec jsem si neuvědomila, že to výročí je vlastně založeno na datu vydání naší první nahrávky! Šest let?! Cítím se, jako by od té doby už uběhl celý život.

Pamatuju si ten den, byli jsme v Seattlu a zašli jsme do místního obchodu s cédéčky - šílené na tom je, že v současnosti ten obchod prakticky zanikl - a koupili jsme si každý jednu kopii. Vlastně, já jsem si tehdy koupila ty CD dvě, pro štěstí. Moc si z toho dne opravdu nepamatuju - je to zamlžené. Ale vybavuju si, že v okně toho obchůdku měli vylepený plakát s obrázkem coveru naší desky, a to bylo něco. Vyfotila jsem si to.

Když už mluvím o obchodech s cédéčky, všimli jste si, že všechny obchody značky Virgin Records zavírají? Je to smutné a divné. Naše generace zažije konec obchodů s hudbou. Když začínaly ty nejmenší první nezávislé obchůdky, byl to šok, ale že by teď už v New Yorku nebyl ani jeden Virgin megastore? Obchod Circuit City také zavírá. Já vím, těkám od jedné věci ke druhé; ale prostě mi bude chybět chození po hudebních obchodech, hrabání se ve věcech, které nepotřebuju, vyptávání se týpka za pokladnou, co to zrovna hraje, protože se mi to líbí.. a prostě ta možnost cítit, že existuje místo, kam v podstatě patřím. Možná je to triviální a pitomé, ale v prohledávání vší té historie hudby je něco opravdu magického - od Beatles přes Neila Younga a Nirvanu až k Björk - a mělo by to mít na světě své místo. Malé místo právě mezi Eurythmics a Everclear.

Deleted ‘Twilight’ Scene: Robert & Kristen’s Forbidden Love Bite

15. března 2009 v 21:50 | Kanife |  » Videa