Únor 2009

Andrea Verešová ukázala syna

27. února 2009 v 18:25 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **

Topmodelka Andrea Verešová (28) dnes poprvé ukázala veřejnosti svého syna, kterého přivedla na svět v úterý 24. února v porodnici U Apolináře.

Studijní cenu Jugendpreis Fernlernen 2009 dostávají Twins z Tokio Hotel

27. února 2009 v 17:53 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Hamburg (ots) - Známým nosičem cen při letošním udělování studijních cen DistancE-Learning 2009 se stal Tom a Bill Kaulitz, kteří byli ještě vedle dalších sedmi vynikajících dálkových učenců vyznamenáni.
Studijní cena DistancE-Learning bude v tomhle roce už po 24 rozdána mezi dálkové učence - mezi lidi, kteří dosáhly svých úspěchů s dálkovými předměty respektive dálkovým učením a ustály felxibilní metodu učení. Ti nejlepší studenti byli vybráni na základě nezávislé poroty odborného sdružení fóra DistancE-Learning.
Rozhodnutí právě padlo, všech devět nositelů a nosiček cen budou v krátkosti představení veřejnosti. Avšak dva z nich jsou už úctihodně známí a už dlouho nepodléhají utajení: Bratři Bill a Tom Kaulitz (oba dva 19) z Tokio Hotel byli vybráni pro tuto cenu Jugendpreis Fernlernen 2009 za jejich vzornou práci, kterou museli dělat vedle své kariéry pomocí internetu v individuální škole, aby se připravili na maturitu.
Studijní cena DistancE-Learning 2009 bude 27. dubna 2009 předána na spolkovém ministrestvu pro vzdělávání a výzkum v Berlíně od Andrease Störma - bohužel ale bez přítomnosti obou Kaulitzů, neboť v tento čas budou na promo tour s jejich novým albem.


(c) Přeložila Iwush

The Pussycat Dolls - Bottle Pop [ Official Video in HD][2009]

27. února 2009 v 17:22 | Kanife |  » Videa
celkem dobrá písnička, hlavně se mi líbí jak je tam Nicole namalovaná ...tady se můžete podívat na to, jak se dělá ten makeup od Nicole / kdybych to uměla, taky bych si nestěžovala :D:DD: /

vybíráme foto na tablo ...

25. února 2009 v 21:55 | Kanife |  Moje myšlenky


no jo, musíme si vybrat fotografa na tablo a nevíme jakého, vybíráme mezi tady těma
mě se asi nejvíc líbí ty první fotky ... jsem zvědavá jak se domluvíme a který fotograf zvítězí :D:DD:

Carmen Electra ( The Pussycat Dolls) Tainted Love

25. února 2009 v 21:18 | Kanife |  » Videa
Tainted Love, VH1 Carmen Electra feat The Pussycat Dolls
/ těch holek tam je nějak moc :D:DD: /


Pussycat Dolls (Live From London) - Buttons

25. února 2009 v 21:13 | Kanife |  » Videa
na tohle video jsem narazila nahodou ... co těmhle holkám závidím je, že umí tak třepat zadky :D:DD:


Tokio Hotel – teď znova na plný plyn

25. února 2009 v 21:08 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.

Kolem Tokio Hotel je docela pěkný poklid. Sotva nějaké vystoupení v posledních měsících, žádné TH-shows! Bill (19), Tom (19), Gustav (20) a Georg (21) se kompletně stáhli. Ale v zákulisí připravují tito čtyři kluci s jejich producentským týmem velký úder, protože rok 2009 by se měl stát jejich rokem! A proto teď jedou na plný plyn. Nové album naší super kapely je téměř hotové. ,,Momentálně doufáme, že by se práce na novém album mohla ukončit během nadcházejících 6 týdnů," prozradil producent TH, David Jost v rozhovoru pro BRAVO. "Ale vydání nebude pravděpodobně dřív než koncem jara." Teď chtějí Tokio Hotel dobýt celý svět najednou: CD by mělo vyjít zároveň celosvětově. U nás samozřejmě v němčině. V USA a všude jinde, kde naší řečí nerozumí, tak anglicky. Tentokrát kluci nahrávky dělají zvláštní způsobem: ,,Jako doplněk našeho hamburského nahrávacího studia jsme právě vybudovali druhé v Los Angeles," prozrazuje David Jost. Tam by vlastně měly vzniknout konečné mixy songů. Ale Bill a Tom nemají ještě dost. ,,Minulý měsíc napsali dva nové songy," řekl David Jost. Oba mají také ve svém novém berlínském bytě ještě vlastní domácí studio. "Tam nahrávají pro vlastní režií dema songů." Po všech cestovních stresech v minulých třech letech nemají totiž Bill a Tom žádnou náladu na dlouhý let do Los Angeles (trvá přibližně devět hodin). "Jsou rádi za každý den, který mohou strávit doma v Německu," říká Jost. Díky tomu musí teď využít moderní techniku. "Z dálky jsme oba songy ve tříhodinové video-konverzaci společně přepracovali," prozradil David Jost BRAVU. "Další den byl potom Bill v hamburském nahrávacím studiu před mikrofonem a nahrávali jsme ho přes ISDN do Los Angeles. "Nějak 20 nových písniček je už hotových - ale jenom dvanáct by mělo být na CD. Také v soukromí jedou TH-kluci na plný plyn. Neboť v poklidu a tajně si koupili Bill a Tom dvě opravdu hustá auta: Tom šedé Audi R8 (přibližně 114.000 €). Módní sportovní vůz, který může jet až 301 km/h. Bill se spokojil u svého prvního auta s pohodlnými 250 km/h, tak rychle jezdí jeho sněhobílé Audi Q7 (kolem 70.000 €). TH-dvojčata vůbec neplatila celou částku. "Slavní dostávají u Audi VIP Bonus - platí jenom kolem 70% ceny", takže zasvěcená osoba. Za dva roky by měli tyto auta TH klukům patřit. No ano, bude to vzrušující rok!

Source: DE Bravo #10

Nejhorší herci loňska: Paris Hilton a Mike Myers

24. února 2009 v 22:33 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **
V Los Angeles byly v noci na neděli uděleny Zlaté maliny za nejhorší filmové počiny. "Vyhrál" i nový Indiana Jones.


V předvečer rozdávání prestižních cen Americké filmové akademie si tradičně pět minut "slávy" užijí i filmy a tvůrci, kteří u diváků příliš nebodovaly. Členové Nadace Zlatá malina jim již po 29. udělili stejnojmenné ceny, tzv. anti-oscary.

Jedním z "nejúspěšnějších" filmů v této anketě byla americká komedie Guru lásky, získala nejen titul Nejhorší film a scénář roku 2008, ale představitel hlavní role Mike Myers má od neděle Zlatou malinu.

Tři maliny i pro blonďatou Paris Hilton

Tři Zlaté maliny letos připadly i milionářské dědičce Paris Hiltonové. Získala je za nejhorší ženský sólový a párový výkon v jejím vlastním nízkorozpočtovém snímku Kráska a ošklivka a za vedlejší roli v hororu Repo: Genetická opera!.


Mezi laureáty filmových anticen je letos i divácky mimořádně úspěšný film Indiana Jones a království křišťálové lebky. Čtvrté pokračování ságy s Harrisonem Fordem v hlavní roli neohroženého profesora archeologie získal Zlatou malinu v kategorii nejhorší díl, remake nebo napodobenina.

Irský herec Pierce Brosnan známý například ze čtyř filmových hitů o Jamesi Bondovi si Zlatou malinu vysloužil za herecký a pěvecký výkon ve vedlejší roli muzikálu Mamma Mia!.


The Veronicas - videa + nějaké fotky

24. února 2009 v 22:27 | Kanife |  » Videa
Untouched


4ever


Popular Live On Sunrise 2008 HQ


Mouth Shut


Take me on the floor


The Veronicas

Fan art Avril

24. února 2009 v 21:55 | Kanife |  ♀ Avril LavigneCelebrity bez make-upu

23. února 2009 v 21:49 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **
Goldie HawnPamela Anderson
Jennifer Lopez


Koncert Pussycat Dolls v Praze

23. února 2009 v 21:40 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **


Koncert zahájila zpěvačka Victoria, která má jihoafrický původ. V Česku se proslavila například hitem Hotel California. S mírným zpožděním poté při velkolepém úvodu začalo také vystoupení Pussycat Dolls.

Pussycat Dolls v rámci svého turné představí svoje největší hity i aktuální skladby z alba Doll Domination, se kterými bodují ve světových hitparádách. Jedním z hitů je například singl s názvem Bottle Pop, který nazpívaly s raperem Snoop Doggem.


Nicole jako jediná ze skupiny opravdu zpívá. Ostatní členky vystoupení obohacují především sexy tancem, který se stává společně s texty často terčem kritiky kvůli přílišné vyzývavosti.

Na kontě mají Pussycat Dolls jednu nominaci na prestižní cenu Grammy a podle žebříčku časopisu Billboard byl před čtyřmi lety jejich singl Don't Cha nejprodávanější skladbou v kategorii hip hop a r'n'b.

Podívejte se na ukázku jednoho z jejich koncertůTokio Hotel doplňují design pro YOUNiiK

23. února 2009 v 21:25 | Kanife |  Novinky


Ultimátum pro všechny "musím-mít" pravé fanoušky!

Tohle je něco naprosto nového a definitivního pro všechny fanoušky Tokio Hotel: nyní můžete mít Billa, Toma, Gustava a Georga na svém mobilním telefonu, počítači nebo herní konzole - exkluzivně od YOUNiiK. YOUNiiK navrhnuje kryty pro mobilní telefony, MP3 přehrávače, laptopy, atd. Na výběr je 14 různých druhů s Tokio Hotel, každý ze čtyř kluků rozdělený na designech, nebo taky celá kapela.
"Nic pro měšťáky, zbabělce, nudné lidi" - stejně jako muzika Tokio Hotel jsou YOUNiiK něčím speciálním a naprosto pohlcují fanoušky. "Jak je tohle milé," byla reakce fanynky na nové Tokio Hotel motivy. Protože YOUNiiK piřináší život šedým a stříbrným barvám. Přesný a vysoce kvalitní design umožňuje telefonům vypadat unikátně, individuálně a cool ve velmi osobním stylu. A když už to u vás skončí, tak YOUNiiK garantuje, že to můžete bezpečně sundat. YOUNiiK designy můžete získat na www.tokiohotel.de, www.deutschrock.de a www.youniik.com


(c) kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Rihanna - Rehab

22. února 2009 v 22:08 | Kanife |  » Písničky

Baby baby
When we first met I never felt something so strong
You were like my lover and my best friend
All wrapped in one with a ribbon on it
And all of a sudden you went and left
I didn't know how to follow
It's like a shock that spun me around
And now my heart's dead
I feel so empty and hollow

And I'll never give myself to another the way I gave it to you
You don't even recognize the ways you hurt me, do you?
It's gonna take a miracle to bring me back
And you're the one to blame
And now I feel like....oh!

You're the reason why I'm thinking
I don't wanna smoke on these cigarettes no more
I guess that's what I get for wishful thinking
Should've never let you enter my door

Next time you wanna go on and leave
I should just let you go on and do it
'Cause now I'm using like I bleed

It's like I checked into rehab
And baby, you're my disease
It's like I checked into rehab
And baby, you're my disease
I gotta check into rehab
'Cause baby you're my disease
I gotta check into rehab
'Cause baby you're my disease

Bill na Googlu

22. února 2009 v 21:50 | Kanife |  Bill
prohlížela jsem si tak stránky od Terushky (terusky-tokiohotel.blog.cz) a narazila jsem na tohle, fak dobrý :D:DD:


Alesha Dixon - The Boy Does Nothing

22. února 2009 v 21:27 | Kanife |  » Písničky

got A man with two left feet
And when he dances down to the beat
I really think that he should know
That his rhythms go go go

I got A man with two left feet
And when he dances down to the beat
I really think that he should know
That his rhythms go go go

CHORUS x2:

Does he wash up?
Never wash up
Does he clean up?
No, he never cleans up
Does he brush up?
Never brushed up
He does nothing
The boy does nothing

Hey boy
How you been?
I got a thousand lines
Where do I begin?
And I
I been here, been there
Traveling
I saw you at the corner
My vibe kicked in

And
Two fields
I clock you
Wearing tight jeans
A real nice suit
He was smiling like you
Was just seventeen
I asked him for a dance
He said 'yes please'

Podivuhodný případ Benjamina Buttona

21. února 2009 v 13:51 | Kanife |  » Film

Drama/mysteriozní/pohádka/romantický, USA, 2008, 166 min., od 12 let
The Curious Case of Benjamin Button


Motto: "Narodil jsem se za velmi podivuhodných okolností."

Krátký popis

Touto větou začíná filmová adaptace povídky Francise Scotta Fiztgeralda z roku 1920, která vypráví o muži, který se narodí jako osmdesátiletý a stárne pozpátku. Ve druhém plánu se příběh dotýká existenciální situace každého z nás: nejsme schopni čas zastavit ani zvrátit jeho chod. Jedinečný příběh Benjamina Buttona začíná na konci 1. světové války v New Orleans a postupně s ním prožijeme takřka celé 20. století - všechna jeho setkání, lásky, radosti, životní prohry i smutek ze smrti blízkých.Pixelky 14 (mumie, ohníci, Hello Kitty a smajlíci )

20. února 2009 v 17:10 | Kanife |  » Oblíbené obrázky
MUMIE:

OHNÍCI:


HELLO KITTY:
. . . . .. ........

SMAJLÍCI:

tapety Dr. House

20. února 2009 v 17:06 | Kanife |  Fotky Dr.H