Leden 2009


Míša Maurerová porodila kluka a holčičku!

29. ledna 2009 v 22:21 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **
Míša Maurerová těsně před porodem Josífka a Madlenky.

Herečka Míša Maurerová (28), kterou proslavila role ztřeštěné kadeřnice Digi v seriálu Ulice, přivedla v pondělí 26. ledna na svět plánovaná dvojčátka, chlapečka Josífka a holčičku Madlenku!

"Naši Pepíci se jmenují Josífek a Madlenka a jsem strašně šťastná máma," svěřila se Super.cz Míša, která dvojčátka na svět přivedla přirozenou cestou v soukromé porodnici za Prahou.

Maurerová dlouho nemohla přijít do jiného stavu, a tak podstoupila umělé oplodnění a hned napoprvé se dvě vajíčka uchytila.

Zpočátku bylo pro Míšu těhotenství dost nepříjemné, protože měla časté žaludeční nevolnosti. Ale od pátého měsíce vše ustalo a herečka si své první těhotenství začala užívat.

Tatínkem miminek je podnikatel Milan Kožíšek, s nímž Míša již šest let žije na "psí knížku". "Svatba pro mě není důležitá, ale možná až dvojčátka trošku povyrostou, třeba svůj stav svobodná změním," usmívá se Maurerová. (mr)

Zdroj: super.cz

Gratuluju!!! Doufám, že obě miminka budou tak šikovné, jako jejich maminka a brzy je uvidime v nějaké dětském filmu nebo pohádce :) :) :)Avril 1

29. ledna 2009 v 22:07 | Kanife |  ♀ Avril Lavigne


Bill + Twilight parta

29. ledna 2009 v 21:55 | Kanife |  Bill

new design

28. ledna 2009 v 22:59 | Kanife |  » Já
Takže toto je můj dárek pro vás za vysvědčení :D:DD: Líbí ??? jestli jo, tak mi to napište, jestli ne, tak se raděj neozývejte :D:DD:

jo, jinak dělala jsem to sama aby jste veděli, bez pomoci odborníka :D:DD:

takže prosím s kritikou mírně :D:DD:

101 - Pilot: "Naříkající žena"

28. ledna 2009 v 20:56 | Kanife |  Zajímavosti LD
Nejslavnější legendou o Dámě v bílém je mexický příběh o naříkající ženě - La Llorona. Příběh se odehrává již velmi dávno a vypráví o indiánské princezně Doně Lusii de Loveros, která se zamilovala do udatného Mexičana Dona Montescarlose. Princezna ho velmi milovala a měli spolu dvě děti. Montescarlos si však princeznu nechtěl vzít za ženu. Nakonec ji opustil a oženil se s jinou ženou. Dona se velmi naštvala a ve vzteku pobodala jejich dvě děti. Úřady ji později našli jak se potuluje u cesty. Byla celá promočená a její šaty byly zašpiněné od krve. Byla obviněna z vraždy dvou dětí a následně ji poslali na šibenici. Od té doby se říká, že duch La Llorona se potuluje po krajině v zakrvácených šatech a naříká za zavražděné děti. Jestliže narazí na jakékoliv dítě, unese ho do svého světa.

obrázky ze seriálu


Legendy

28. ledna 2009 v 20:53 | Kanife |  Zajímavosti LD

Myslíte si, že příběhy ze seriálu Supernatural jsou zcela vymyšlené?
To záleží na tom jestli věříte v nadpřirozené bytosti. Každý příběh ze seriálu totiž čerpá částečně z pradávných legend. Celkově se příběhy liší, nicméně základ příběhu pochází z různých legend. Nyní máte možnost si přečíst ty nejznámější legendy...


Tokio Hotel pracují na „temných“ písních pro další album

28. ledna 2009 v 20:28 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.

Producenti z Matrixu mluví o své práci s nadcházejícím albem, které se objeví na jaře.
Je to již nějakou dobu, kdy produkční trio známé jako Matrix pracovalo na tak očekávaném albu. Ale toto jaro se to změní, když Tokio Hotel vydají svoje nadcházející anglické album, po průlomovém Scream. Prozatím neznámé album bude mít jako své co-producenty popové skladatele/producenty nejlépe známé za svoji spolupráci s Avril Lavigne, Christinou Aguilerou, Britney Spears a Korn.

"Jsme uprostřed práce s Tokio Hotel," Matrix členka Lauren Christy řekla v úterý. "Udělali jsme šest písní pro to album a miluji hlas zpěváka a to, že hrají sami na nástroje. Jsou opravdová kapela a jsou temní. Jsou tou skoro-perfektní, úžasně-vypadající kapelou, ale s muzikou, která je velmi temná."
Prozatím Christy řekla, že německá kapela dávala dohromady písně na dvou různých místech v Los Angeles studiích společně s Matrix a se svým vlastním týmem během posledních měsíců, s mixem, které obsahuje silné chorály písní a hodně kytarovým zvukem.

Následně Matrix producent Scott Spock řekl, že tohle období bylo to nejvzrušujícím a nejvíce užitým obdobím jeho kariéry. "Pracovali jsme s tolika artisty a když se dostaneme do místnosti, kde se odehrává magie...všechno je zábava," řekl, když srovnával práci s Lavigne a Kornem. "To samé je to ale i s Tokio Hotel. Jsou opravdu talentovaní a umí psát a hrát a jsou něčím opravdovým."
Spock řekl, že si nemůže vzpomenout na dobu, kdy pracoval se zpěvákem, který by měl tolik hvězdné kvality jako zpěvák Bill Kaulitz. "Hudební byznys teď opravdu potřebuje Tokio Hotel," řekl Spock. "Obnovují obrázek toho, co má být opravdovým rockem. Jejich písně jsou něčím velkým a něco takového se dalo zažít i za éry Depeche Mode. Nezní to jako nic jiného, co je teď venku. Lidi nechtějí slyšet samé umělé věci. Chtějí něco opravdového."

Christy dodala, "Kapela si je vědoma toho, čím jsou, a když je interpret silný, tak ho nemůžete strhnout a zničit ho a zajistit, aby to znělo, jako když není. Tihle kluci jsou si velmi jistí s tím, co chtějí."

Něco takhle silného dává snadnější práci klukům, kteří se snaží získat trochu amerického rockové stylu pro svůj zvuk, Spock řekl, který již pracoval i s velkými celosvětovými hvězdami. "Společná práce mezi námi byla něco skvělého," řekl. "A myslím, že album bude skvělé díky tomu. Za deset let se zajisté podívám zpátky a řeknu si 'Wow, pracoval jsem s Tokio Hotel!'"

Christy řekla, že Tokio Hotel přišli do Matrixu s tím, že se jim velmi líbili balady, které spolu napsali pro Avril Lavigne (I'm with you), stejně jako jejich spolupráce s Korn.
"Líbí se jim ten smutný tón v písni a jsou tím dojati," řekla na adresu Lavigne.
"Taky se jim líbí Korni, ale řekli 'Nedělali bychom to, ale je to velmi dobré." Prozatím Matrix spolupracoval na všech písních pro TH album, v současnosti Scott řekl, že na nové album spolupracovali na šesti.

Album se očekává v pozdním jaře, podle Christy. Mluvčí za TH společnost nebyl zastižen. "Jejich důvěra je známa přesně tím, čím jsou a co dělají, ukazují jak jsou mladí a úžasní," řekl Spock. "Rozhodně přináší temnou stránku do pop písně, ne jako Lamb of God nahrávka s rockovými ovlivněními, které poslouchá tolik dětí a dokonce i pár dospělých."
Kromě TH alba, Christy řekla, že Matrix právě taky pracují se zpěvákem z Kornu Jonathanem Davidem a jeho solovém albu, na albu "iCarly" od Mirandy Cosgrove, dalším albu od Ashley Tisdale a soundtracku k "Fame".

(c)kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Hotel Shooting 2008

28. ledna 2009 v 20:25 | Kanife |  Galerie TH
[

Brian

27. ledna 2009 v 21:48 | Kanife |  ♂ Brian Joubert
Brian Joubert by LabRatt.

Brian Joubert

26. ledna 2009 v 20:39 | Kanife |  ♂ Brian Joubert
Brian Joubert

Povolání: Krasobruslař
Věk: 24
Datum narození: 20. 09. 1984
Místo narození: Poitiers, Francie
Znamení: Panna

Životopis

Brian Joubert se poprvé dostal na led když mu byly čtyři roky. Nejdříve zkoušel hokej ale zanedlouho se začal věnovat krasobruslení (jeho dvě starší sestry byly krasobruslařky. Narodil se ve francouzském Poitiers, kde jej na místním stadionu (asi v 6 letech) objevila Véronique
Guyon - Desgardins a ponořila ho do světa krasobruslení.

Jeho nejlepší prvek je skok se čtyřmi obraty podle možností a chtěl by se stát vítězem na
ME,MS a OH. Brian Joubert měří 179 cm a váží 74kg. Jeho nejoblíbenější barvy jsou modrá a zelená. Momentálně bruslí za klub GSG Poitiers.

Autor: Alena Krejčová

a mě se líbí už od 8. třídy :D:DD:

Audrey 4

26. ledna 2009 v 20:34 | Kanife |  ♀ Audrey Kitching
im back

Hanna 5

26. ledna 2009 v 20:33 | Kanife |  ♀ Hanna beth


staro-nové fotky Amy

26. ledna 2009 v 20:26 | Kanife |  » Evanescence
free image host free image host free image host free image host

Dobrá zpráva pro Česko a Polsko

26. ledna 2009 v 20:24 | Kanife |  Novinky

"Víme od dobrého zdroje, že Tokio Hotel v tomto roce navštíví Polsko! Manageři již do svého nového turné dali Polsko a Českou republiku. Je nám líto, ale zatím nevíme více informací. Jedna věc je jistá, můžete si začít šetřit peníze na lístky!"

(c) kaulitz-twins-4ever.blog.cz

sweet

25. ledna 2009 v 20:58 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

i hate this part - pussycat dolls

25. ledna 2009 v 20:42 | Kanife |  » Písničky


We´re driving slow through the snow
On fifth avenue
And right now radio is
All that we can hear

Man we ain´t talked since we left
It´s so overdue
It´s cold outside
But between us
It´s worse in here

The world slows down but my
heart beats fast right now
I know this is the part
where the end starts

I can´t take it any longer
Thought that we were stronger
All we do is linger
Slipping through our fingers
I don´t want to try now
All that´s left is goodbye to
Find a way that I can tell you
I hate this part right here
I hate this part right here
I just can´t take your tears
I hate this part right here


Očko AllStars - Ty jsi jako já

24. ledna 2009 v 14:28 | Kanife |  » Písničky


Plamínek v očích máš

když vyprávíš, když vzpomínáš

touha střídá strach

tak jako hvězdný prach

stín na řasách - dlaní roztíráš

Půlměsíční zář

svůj závoj rozložila na polštář

neděje se nic

ukryju tě víc před světly

večernic - vždyť víš

Refrén:

Dakota Fanning bude hrát Jane?

24. ledna 2009 v 14:10 | Kanife |  ** Novinky, akce ... svět osobností **
Dakota Fanning, Rob Pattinson, Twilight

Je to možné. Můžeme oznámit, že 14letá herečka (23.února ji bude 15) možná bude hrát Jane, která bude stát proti Robertu Pattinsonovi a ostatním v Novém měsíci, pokračování megahitu Stmívání.
"Nebyl žádný konkurz," odhalil zdroj. "Prostě ji tu roli nabídli a teď se o tom diskutuje."
Jane je členkou italského klanu Volturi, nejnebezpečnější a krvelačné bandy upírů v bestsellerech Stephenie Meyer.
Jane je popsána jako drobná blondýna s Botticelliho andělskou tváří, které se ale zároveň od Volturi Demetri a Felix bojí.
Několik Twilight fanoušků již dokonce žádalo studio, jestli by bylo možné obsadit Fanning, protože je na tu roli perfektní.
Chris Weitz brzy začne natáčet Nový měsíc v Americe a Itálii. Když všechno půjde podle plánů, film udeří do kin 20.listopadu.
Je Fanning ta pravá pro roli Jane?

source (c) E! Online
(c)twilight-czech.blog.cz