Říjen 2008


včera nejel net a dneska jdu ven

31. října 2008 v 15:33 | Kanife |  Moje myšlenky

je mi líto, ale včera jsem se na blog nedostala, bo mi nejel net, takze asi tak no.

jinak dneska frcim ven, se jdu divat na horory, kdyz je ten halloween, at z toho taky neco mám :D:DD: kdyz uz teda nechodime a nedostavame sladkosti jako v Americe :D:DD:

jinak pro Lenny, no jako pochybuju, že zrovna mě vylosují, ale tak sranda musí být. pro mě by byl uplně nehorázný šok, kdybych to fakt vyhrala :D:DD: jen by me teda stavalo, ze nemuzu jet ani s tebou ani s Caroll :(:(:( takže v 19:00 má být slosování, takže se kdyžtak pak můžeš mrknout, jestli jsem náhodou nevyhrála, bo já se na net dostanu tak nanejvýš asi zitra odpolende, kdybych náhodou vyhrála, tak mi to můžeš napsat, ju ? :D:DD: a když nevyhraju, tak nic no :D:DD:

no nic, konec sentimentu, jdu si zapnout Gilmorky, jelikož si je nahrávám, bo se na ně nestíhám dívat, njn, škola, ta mi zabírá snad většinu volného času sakra :D:DD:

tak pěkný strašidelný večer, bacha na duchy a podobné příšerky, teda kdyby jste náhodou něco takového potkali, tak to proším vyfoťte, neboť ja jsem ještě nic tkaové na vlastní oči neviděla :D:DD:

tak končím, tak pa pa

Bill má nové zuby

31. října 2008 v 15:22 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.

Mánie krásy u Billa z Tokio Hotel! Nesnáší své zuby, tak si je nechal zlepšit…

Hvězdy ve zkrášlovacím procesu - další prosím: Bill Kaulitz (19) si nechal zpravit svůj úsměv. Po návštěvě doktora na krásu se ukázal zpěvák Tokio Hotel na MTV Latin Awards náhle s rovnými a leskle bílými zuby. Jaký to rozdíl oproti minulosti! Zuby byly vždycky Billovým slabým místem - alespoň on sám si to myslel. Přestože miliony fanoušků milovalo jeho úsměv, Bill se snažil vyhnout se širokým úsměvům na photoshootech. Důvod: Jeho "králičí" zuby, jak je on sám nazval, nemá rád.
Teď nastává velká mezinárodní kariéra - Tokio-Bill se prý nechal ovlivnit svými kolegy ze showbiznysu. Takže chlapec z Loitsche nedaleko Magdeburku navštívil salón krásy v Hollywoodu. A mluvíme o absolutní obnově: Jeho přední a zadní zuby byly narovnány a vyběleny. Některé zvěsti říkají, že se dokonce rozhodl pro "Ortho-Veneering". Při této metodě se tenká keramická miska aplikuje na každý zub, kterému dává perfektní tvar a barvu.
Odhadované náklady na tuto léčbu: minimálně 32.000 €! Drahý úsměv, který se samozřejmě vyplatí. Bill září se svými kolegy - s Tomem(19), Gustavem (20) a Georgem (21) a nemusí se bát, aby měl při úsmvěvu zavřená ústa!
Co říkáte na Billovy zuby - a co jiného byste změnili na sobě? Napište na Bravo, předmět: Bill, PO Box 20 03 40, 80003 Munich nebo na e-mail post@bravo.de ...Tetování potvrzeno

31. října 2008 v 15:20 | Kanife |  Novinky
Kluci byli na rádiu Q102 ve Philadelphii.
Bill potvrdil, že má nové tetování, které je velké a trvalo 4 hodiny, než se udělalo!


a fotka z koncertu z Atlanty, na které jde tetování aspoň trochu vidět
Obrázek “http://i38.tinypic.com/2myauzp.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Pixelky 12 (mix)

29. října 2008 v 22:10 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

  *sk029  *sk030  *sk031  *sk032  *sk033  *sk034  *sk035

Zdroj: Slečna C.


Atlanta (26.10.2008) příjezd

29. října 2008 v 13:58 | Kanife |  Tour

Fan Párty- info

29. října 2008 v 13:53 | Kanife |  Novinky
Fan Party Flyer


Kde: Hamburg (Hühnerposten)

Kdy: 30.11.2008 (neděle)

Čas: 17:00 - 23:00

Celkem je na párty dostupných jen 540 lístků!

A jak získat lístek?
Registrujte se každý den od 19:15, až do následujícího dne do 18:30. Ze všech účastníků bude v 19:00 vybráno náhodně 10 lidí. Vítězové získají dva lístky a zařadí se do listu, kde budou jména fanoušků, kteří se zúčastní párty. Slosování probíhá od 29.října do 24.listopadu a to pokaždé od 19:00 hod. Dlouhých 27 dní, každý 10x2 lístky - DENNĚ!

Tady jsou pravidla soutěže:

- Za den je povolena pouze jedna registrace - kteří se evidují více jak jednou, budou vyškrknuti!

- Veškteré kontaktní údaje, které při registraci zadáte, musí být 100% správné!

- Z právních důvodů se této soutěže mohou účastnit jen ti, kteří mají 16 let a více

Registrujte se tady:
Hühnerposten

Pozn.
Už se to přihlašování do Fan Party pokud vám není 16 let řešilo i na ofic.něm.fanklubu.
Nepřihlašujte se pokud je vám tedy míň jak 16, protože pak budou u vstupu v případě výhry kontrolovat vaše doklady a v žádném případě vás tam nepustí. A i kdybyste tam za sebe přihlásili někoho, kdo už 16 měl a pak by vás vzal s sebou, tak to stejně nepůjde. Oběma osobám musí být nejméně 16 let, aby se na párty dostali.
Jak se už psalo, je to z právních důvodů.


Hühnerposten se nachází v budově staré hamburské hlavní pošty. Neuvěřitelné a působivé umístění, je to ten nejnovější klub v Hamburku s dvěmi tanečními parkety. Do klubu se vleze celkem 1500 lidí.

Klub je zaměřen pro hudební směry Electro a House.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hanna 2

28. října 2008 v 16:53 | Kanife |  ♀ Hanna beth
photoshootovy.blog.cz868.jpg photoshootovy.blog.cz865.jpg photoshootovy.blog.cz864.jpg photoshootovy.blog.cz866.jpg photoshootovy.blog.cz867.jpg

Audrey 2

28. října 2008 v 16:48 | Kanife |  ♀ Audrey Kitching

Parody

28. října 2008 v 16:12 | Kanife |  » Videa
I kissed a girl - Kate Perry (Original)


I Kissed A Girl - Katy Perry - Elderly Remix (Parody)

↓ ↓ další v celém článku ↓ ↓


mé 3 na dnešní den

28. října 2008 v 15:58 | Kanife |  » Písničky

1. The Day That Never Comes by Metallica2. Dont Gimmi That by Aloha From Hell


3. Hearts Burst Into Fire by Bullet For My Valentine


Prohra na Jetix Awards 08

28. října 2008 v 15:17 | Kanife |  Novinky
V pátek se konalo vyhlašování cen Jetix. Tokio Hotel v kategorii "Nejlepší live vystoupen" prohráli - cenu si odnesli Panik.

A ještě opožděně ke Kids Choice Awards; tam TH taky nezískali žádnou cenu. V kategorii "Nejlepší kapela" vyhráli US5.


Nové tetování Billa...?

28. října 2008 v 14:48 | Kanife |  Novinky
Na včerejším koncertu v Atlantě si několik holek všimlo, že má Bill nejspíš nové tetování a to na levé straně břicha. Podle této fotky to vypadá, že to bude nejspíš pravda (fotka je už z MTV Latin Awards, takže si ho nechal udělat už v Německu).
Bill se zatím k tomu nevyjádřil, tak uvidíme časem...

Obrázek “http://i36.tinypic.com/35n8tfn.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Amy na oranžovo

27. října 2008 v 15:58 | Kanife |  » Evanescence
Potřebuješ: hnědé nebo tmavě oranžové oční stíny (např. Mud Brown od Gabriella Salvete), černou řasenku, černou tužku na oči ( doporučuji Eclipse od Oriflamu), aplikátor na stíny, vatovou tyčinku, černé oční stíny (není podmínka)-(např. Rimmel), jemně broskvovou rtěnku (není podmínkou)-(např. Zest od Oriflamu).

Postup: do vnitřního koutku spodního víčka nanes tužkou na oči linku, pokud to zvládneš i do vnitřku vrchního víčka tak tam taky (stačí když přivřeš oko a prostě to tam párkrát přečmárneš), dále vem si černé oční stíny a vatovou tyčinku tu v nich obal (nejdřív jí jemně nasliň stíny pak budou lépe držet a budou se i lépe roztírat) a udělej si černou linku pod spodním víčkem, teď už se snaž být přesnější, druhým koncem můžeš linku trochu rozmazat ale to záleží jen na tobě. Linku ale udělej i na horním víčku, snaž se ale aby nevedla až do vnitřku víčka spíš jí nanes jen od poloviny oka směrem ven tam jí lehce napoj na linku spodní. (snaž se aby horní linka nepůsobila moc tvrdě-spíš jí jemně rozmaž). Na řadu přicházejí hnědé stíny , na ty si vem aplikátor a rozetři je po zbytku horního víčka, zase záleží jen na tobě jak moc nebo až kam je vystínuješ. Vše dolaď řasenkou. Rty můžeš nechat jen tak popřípadě je přetřít balzámem nebo na ně jemně nanes rtěnku barvy co nejbližší tvých rtů.
Pokud nemáš černé oční stíny můžeš vše udělat tužkou na oči ale nezapomeň ji pak mírně rozmazat vlhkou vatovou tyčinkou.
Amy Lee

Kristen - moje auto

27. října 2008 v 15:39 | Kanife |  ♀ Kristen Bell
V NY Post vyšel článek o Kristen a jejím novém autě Audi A4.
Hledala jsem pravé autíčko pro sebe, protože v LA trávíte víc času v autě než doma. Nejdřív jsem
přemýšlela o BMW či Mercedesu, jsou to klasické značky, ale Audi vyhrálo závod, protože je pohodlné, je to moderně a luxusně zařízené auto, přesně pro mou generaci.

Také dodává: Myslím, že cena je přiměřená tomuto luxusu, který máte k dispozici. Audi je spolehlivé a dodržuje své hodnoty. Jsem velice hospodárná..
Byli jsme zachyceni s Kristen během jejího natáčení filmu "When In Rome", který ji charakterizuje jako "mírně romantickou a opravdu srandovní". Film začíná v italském hlavním městě a pokračuje v New Yorku.
Říká: "To byl vždycky můj sen žít v NY a moc jsem chtěla jít na NYU."
Její předchozí vozy byli Le Baron Convertible, VW Jetta a 1985 Dodge Lancer. Teď miluje její Audi a dodává: ,,je to pro mě nóbl pocit"
Jediný problém je v tom, že se stará o její tři pejsky, včetně její 14 leté černé Sadi, která ji ničí zadní sedadla..:)
Takže Kristenino další auto bude více přátelské pro psy. Audi Q7 SUV hybrid. ,,Nebo možná bych měla mít R8 (super auto)", dumala.

(c)kristen-b.blog.cz

Amy Mcdonald: This Is The Life

27. října 2008 v 15:31 | Kanife |  » Písničky


Ta písnička je dobrá ...
Má takový zvláštní hlas ta zpěvačka ...