Září 2008

Knoflíky

30. září 2008 v 21:04 | Kanife |  » Oblíbené obrázky
Básnička:
Měla jsem jednoho knoflíka,
Bohužel mi spad' do mlíka.. :((
Tak jsem to mlíko radši nepila..
Abych se neudusila... :))
(tahle není ode mě... našla jsem ji :)

Rozhovor s Amy Lee

30. září 2008 v 20:59 | Kanife |  » Evanescence
Rozhovor s Amy
Moc za něj děkuji Tamkhce
Rozhovor s Amy:

Co tě napadne k...

Lásce?
" Můj současný přítel Shaun je to nejlepší co mě mohlo potkat! Seznámili jsme se loni v létě na jednom fesťáku. Seděla jsem za podiem když Shaun přišel. Řekla jsem drze: Nazdar, jsi tu asi jedinej kdo ještě nikoho nesbalil. Co kdybychom to spolu zkusili?"

Dovolené?
"Od května (2004) jsme já i Shaun se svými kapelami na společném turné. Ještě předtím jsme odletěli na ostrovy Rádži, kde jsme odpočívali. Přes den jsme se potápěli, večer jsme seděli na pláži , hráli na kytaru a zpívali songy ze 70.let…"

Bývalému členovi Benovi Moodymu?
"Tak tuhle kapitolu jsem už uzavřela. Když jsme se s Benem seznámili, byli jsme teenageři. Vyvíjeli jsme se každý úplně jiným směrem. Ke konci jsme se už jenom hádali. Od té doby co v roce 2003 opustil Evanescence, je všechno mnohem víc v pohodě. Slyšela jsem, že teď vlastní nahrávací studio v Los Angeles."

Buď anebo

Pravda nebo lži?

Reklamy sem !!!

30. září 2008 v 20:48 | Kanife |  Reklamy
  *fw001  *fw002  *fw003  *fw004  *fw005  *fw006  *fw007  *fw008
pod tento článek pište jakékoliv reklamy ...
jinam prosím ne, díky !!!


Hlášky Dr. H. 3

30. září 2008 v 20:43 | Kanife |  Hlášky Dr.H

House: Takže je to UFO, neidentifikovatelný létající otvor.

Chase: Pan Foreman má tak tlustou mámu, že když jí zavoláš, lidi myslí, že povzbuzuje.

Chase: Housi, Clancy zmizel.
House: Néé. Vy máte Alfu centauri, Foreman se podívá na Tautin a Cameronová může zřídit intergalaktickou stanici. A modlete se, ať to nemá hyperpohon, pak je fuč.

House: Mám ty výsledky. Laboratoř nemůže ten kov identifikovat, prý ani nemusí být pozemský.
Chase: Vážně?
House: Né vy idiote, je to titan.

House: Proč já nemám HD monitor? Jsem vedoucí oddělení.

House: Služby poskytujeme podle pravidla kdo dřív přijde, ten dřív žije.

Pacient: Doktor Chase říká, že kalcium je v normě.
House: Hmm říkáme mu doktor blb.

Cuddyová: Vy se vracíte do práce kvůli práci?
House: Néé, nechci si ty šlapky pořád zvát domů

Tak dost. Vytáhněte skalpely a vyřiďte si to jako lékaři.


"Dvojník Billa", Timo, o podvodu na RTL!

30. září 2008 v 20:32 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Mnichov: Nový nos, botoxové rty a vyhlazené čelo - před čtyřmi lety se Timo Barth (21) z Gautingu poprvé odhodlal jít po skalpel plastického chirurga Wernera Manga.
Výsledek: s černými vlasy a jemnými rysy tváře vypadá jako Bill Kaulitz (19) z Tokio Hotel. Využívá toho a má kariéru jako jeho dvojník. Timo teď už ale se zpěvákem nechce mít nic společného, dokonce ho veřejně ponížil v televizi, ale s jeho vzhledem to jde jenom těžko. Teď začal nový život - přebarvil se na blond a nedávno podepsal smlouvu s renomovanou modelingovou mnichovskou agenturou. Jeho velkým snem je žít v New Yorku. Teď se ale jeho sen rozpadl - v talkshow Olivera Geissena byl veřejne ponížený.
"Byl jsem tam, jen abych se představil jako nový Tim. Tak jsem se už předtím dohodl s moderátory" stěžuje si 21-letý Timo. Společně jsme si prošli všechny otázky, on měl nachystané předem naučené odpovědi. Nakonec to ale bylo všechno jinak: "Ohlásili mě videem, kde o mně mluvili jako o Billovém dvojníkovi" Otázky moderátora, které měly dřív být o ideálech krásy, spíš směřovaly o životě s operacemi a životě v roli dvojníka.
To ale není všechno! Další host talk show, asi 50-letý muž, který se svlékl pro Playboy, se k němu choval jako k šílenci. Timo nebyl připravený na takovou slovní bitvu. "To, jak mě zesměšnit, určitě bylo naplánované!" Tím si je 21-letý mládenec jistý. "Po skončení jsem byl pořádně vyvedaný z míry. Ale oni že ne, že to, co mělo být řečeno, se řeklo - a že je z ničeho nemám vinit" povídá Timo. Jakmile ale dorazil na hotel, slzy se mu řinuly proudem.
Z programu nic nevystřihnou - bude se vysílat 30. září (což je zítra). "Předtím jsem musel podepsat smlouvu, aby se ta show mohla vysílat"
Timův závěr: "Do studia mě dovlekli pod falešnou záminkou. Od teď už nechci mít s RTL nic společné" Anke Eickmeyer, mluvčí RTL, obvinění popírá: "Timo Barth věděl, o čem se bude mluvit. Předtím nevěděl dopředu otázky. Nikdo na něho neútočil. Nedokážeme pochopit, proč by nás chtěl žalovat"
(c)terusky-tokiohotel.blog.cz

Diese Girls wollen Bill Kaulitz knutschen!

30. září 2008 v 20:25 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.

Od minulého pátku Bild.de hledá Billovi líbací přátelkyni.
Odezva je strhující - přišlo spoustu fotografií a dopisů. Všechny odesílatelky chtějí to stejné - líbat se s Tokio Hotel!
Uživatelka bieneweb píše: "Milý Bille, doufám, že si přečteš můj dopis. Je to můj velký sen, být ti blíž! Jsi úžasně fascinující a máš obrovské charisma"
Bill nedávno Bravu prozradil, že už se tři roky nelíbal. "Nejsem prostě nabalovač" řekl k tomu.
Nesmí se ale vzdát! Díky Bild.de ho přímo porazí všechny milostná vyznání!
Uživatelka BillsFreundin píše, že si dokáže představit dokonce víc než vyměnit si pár nevinných polibků se zpěvákem. "Bille, chci se s tebou líbat, ale to není vše - chtěla bych s tebou sdílet celý život!"
Taky by jste chtěli líbat tohoto 19-letého mladíka? Stačí poslat "líbací zprávu" - sem!
Tady se můžete podívat na další zájemkyně ...
(c) terusky-tokiohotel.blog.cz

Tokio Hotel TV Episode 45 - Anims

30. září 2008 v 20:17 | Kanife |  Animace
Fehler beim Laden des Bildes. Bitte Seite neu laden oder Support kontaktieren!http://imgnow.de/uploads/tokiohoteltv451ae7083gif.gifhttp://imgnow.de/uploads/tokiohoteltv453cv9818gif.gifhttp://imgnow.de/uploads/tokiohoteltv454xg6756gif.gif

Prezentace voskové figuríny Billa v muzeu Madame Tussauds

30. září 2008 v 20:07 | Kanife |  Bill


Bill Kaulitz jako vosková figurína u "Madame Tussaunds" v Berlíně!

Jaká to čest pro frontmena Tokio Hotel! Jeho vosková figurína stojí ode dneška mezi světovými hvězdami jako jsou Jennifer Lopez, Justin Timberlake, Robbie Williams, Brad Pitt & Angelina Jolie!

V dubnu byl v berlínkém nobl hotelu "Ritz Carlton" skutečný Bill na přípravách, teď je Bill z vosku hotov.

Specialita: Oblečení, které nosí napodobenina Billa, pochází z Billovy skříně.

A také nechal udělat kopii jeho stříbrného prstenu.
(c)http://tokio-hotel-de.blog.cz // iloveradio.de

C17

29. září 2008 v 21:55 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

Terry a Limp Bizkit spolu?

29. září 2008 v 21:50 | Kanife |  » Evanescence
"Byli jsme informováni, že Terry neopouští Evanescence. Terry a Sam Rivers (basák z Limp Bizkit) začali dělat projekt, ze kterého vzešlo něco speciálního. LB hledají nového kytaristu. Nemáme informace, jestli právě teď je Terry i členem LB." www.evanescencewebsite.com překlad by Gianella, fot: 007FredDurst

Living Theatre - popis

29. září 2008 v 21:48 | Kanife |  Ostatní věci
tady jsem dala úplný popis divadla, kdyby to někoho zajímalo, bo mě to přišlo zajímavé, ale zároveň takové divné ...
Divadlo života, divadlo akce, divadlo revoluceDivadelní kolektiv Living Theatre je bezesporu jedním z největších fenoménů avantgardní kultury druhé poloviny 20. století. Svou jedinečnou aplikací radikálních politických názorů na umění dokázali Living Theatre odhalit nové obzory umění samotného.
Stali se novátory divadelní tvorby a svou touhou po společenské revoluci provedli revoluci na divadelních prknech. Nechtěli být jen dalšími loutkami nabízejícími pobavení divákům šokujícími představeními. Jejich cílem byla především emancipace lidstva, jeho vytržení z politické a sociální letargie pomocí kulturní akce. Revoluce skutečná, osvobozující - anarchistická a nenásilná. Otevřeli dveře zatuchlých a snobských sálů klasického divadla, aby pomohli navrátit umění jeho původní poslání nositele pokrokových ideálů a zavedli ho tam, kam patří především - mezi lidi. A tak své hry hráli na ulici, na barikádách, ve věznicích a mezi stávkujícími dělníky. "Divadlo, které nyní ničíme, je divadlo, které místo aby osvobozovalo, zavázalo se věrností třídní kultuře, odcizení, nedostatečné výživě… my tvoříme hnutí. Kritici se nás snaží rozdělit a jednoho s druhým rozeštvat, zarazit nás, abychom se nestali hnutím. Jenomže my hnutím jsme." (J. Beck). Můžeme Living Theatre vyčítat určitou naivitu, někomu se mohou zdát jejich hry nepochopitelné a nesdělné, ale rozhodně jim nikdo nemůže upírat autentičnost.
Plni hněvu
Když se roku 1943 setkali kdesi v New Yorku Julian Beck a Judith Malinová, málokoho jistě napadlo, že vedle pozdějšího manželství dalo tato setkání základ i divadelnímu souboru, který se stane jedním se symbolů kulturní a politické revolty. Jak Beck tak i Malinová byli již v té době přímo posedlí uměním. Julian se zabýval abstraktním expresionistickým malířstvím a po opuštění Yaleovy univerzity se živil jako reklamní návrhář. Judith pracovala jako servírka a televizní herečka.

Living Theatre

29. září 2008 v 21:43 | Kanife |  » Videa
Ukázky toho divadla, o kterém jsem se předtím v článku zmínila ...

kruté divadlo ...

29. září 2008 v 21:35 | Kanife |  Moje myšlenky
Tak o tom jsem se dneska dozvěděla poprvé ... je to divadlo, ve kterém se nehrají obyčejné hry např. od Karla Čapka, ale hry, které mají být proti něčemu ... mají ve vás vyvolat krutost napr. tam byla hra, ted si nevzpomenu, jak se jmenovala, ale bylo v ní, že ten herec přišel k nějakému divákovi a začal na něj řvát a ten divák na toho herce měl taky řvát ... bortilo to hranici mezi divákem a hercem ... toto divadlo vzniklo nejak v 30 letech 20 století, mělo bořit tabu, které bylo ve společnosti dané ... další ukazka obsahovala polonahe herce, kteří na podiu i souložili ... nevím nějak se mi toto divadlo nelíbilo ... jiste boří nějaké hranice, ale je tomu třeba aby je bořilo ??? ano, možná v minulosti, ale myslím že teď ne ... jiste někdo by na takové představení rád zašel, ale já jsem raděj pro klasické divadlo ... toto divadlo je pro ty, kteri v ne hraji jako zivot, venuji se jenom mu, nemaji jinou praci ... tak co, zasšli by jste na něj ???

Bill Fan Video

29. září 2008 v 21:16 | Kanife |  Videjka

New DVD ?

29. září 2008 v 21:06 | Kanife |  Novinky
Dívčí fanklub z Dánska se spojil s Universal Dánsko (prostřednictvím přímého kontaktu s nimi) ažádal o zvěsti o novém albu. Odpověděli takto:
V listopadu bude upravováno nové DVD a bude obsahovat kombinaci živých vystoupení (předpokládá se, že bude turné "1000 Hotels") a hodně materiálu a zákulisí s mnoha scénama. A o novém albu se říká, že nemůžeme čekat nic do roku 2009. Takže nové DVD v nedohlednu a hned nové album. Nicméně, žádná informace není potvrzená kapelou, jen pro Universal.
(c) kanife.blog.cz
English version
A girl's fanclub of Denmark has contacted Universal Denmark (through direct contact with them) and they asked about the rumors of the new album. They have replied as follows:
In November a new DVD will be edited and which contain a combination of live performances (it is assumed that the tour will be "1000 Hotels") and a lot of backstage material and with many scenes never seen before. And on the new album say that we can not expect anything before 2009. So new DVD in sight and soon the new album! However, no information is confirmed by the band, just for Universal.

Animaces episode 44

29. září 2008 v 20:41 | Kanife |  Animace
http://tokiohotelterka.blog.cz/http://tokiohotelterka.blog.cz/

http://tokiohotelterka.blog.cz/
http://tokiohotelterka.blog.cz/http://tokiohotelterka.blog.cz/
http://tokiohotelterka.blog.cz/

Vosková figurína Billa

29. září 2008 v 20:31 | Kanife |  Bill
tokiozone.com
Vosková figurína:

Pravý Bill:

Twix

28. září 2008 v 22:08 | Kanife |  » Oblíbené obrázkyGoing under

28. září 2008 v 21:30 | Kanife |  Going under
Další přeložená povídka. Tahle bude mít devět dílů a autor je neznámý.
Amy stála naproti svému příteli Jasonovi v jejím bytě. Zase ji slovně ponižoval, zkoušel s ní jednat jako s malým dítětem. "Jasone, musím tam jít. Je to zkouška kapely!" "Nepůjdeš!" křičel. "Bude tam on." "Nezajímá mě, co říkáš. Musím tam jít, jde o skupinu." "Budeš mě poslouchat. Zítra tam nepůjdeš." "Ty tady nebudeš. Udělám, co chci," mumlala Amy. "Cos říkala?" "Řekla jsem, že tu zítra nebudeš, tak udělám, co chci,"opakovala. Jason se na ni zlostně podíval a ostře ji uhodil. "Jestli vyjdeš víc než krok z tohohle bytu bez mého svolení, postarám se o to, abys už nikdy neviděla nikoho ze svýho malých přátel." Oblékl si bundu a chystal se opustit byt. "Kam jdeš?" zajímala se Amy. "Hlavně pryč od tebe." Dveře se zaklaply a Amy zůstala sama a ohromená ve svém domě. Zasažená strana její tváře stále bodala od facky, kterou dostala. Klesla na blízkou židli a vzala telefon. Jen napůl si uvědomovala co dělá, vytočila Benovo číslo, zvedl to po pěti zazvoněních. "Ano?" "Ahoj Bene. To jsem já." "Ahoj Amy, jak se daří?" "No...myslím, že dobře. Poslouchej, zítra nemůžu přijít na zkoušku." "Ale Amy! Máme jen tři týdny před velkou show!" "To vím, ale opravdu nemůžu přijít." "Ale tohle je důležité, proč nemůžeš?" "Podívej Bene, prostě nemůžu, je to jasné? Sbohem." Amy zavěsila než Ben stačil odpovědět a začala plakat. Byla tak zmatená...Nevěděla, co dělat. Milovala Jasona, ale milovat i on ji? Vzdala se kvůli němu mnoha věcí. Ale Amy věděla, že to bylo špatně. Donutil ji vzdát se tolika věcí, tak proč ho stále miluje? Amy se vzbudila, když někdo klepal na dveře. Zvedla se z postele a oblékla si župan. "Zase jsi zamkl, Jasone?" volala Amy když šla ke dveřím. Otočila klíčem a byla překvapená když místo Jasona ve dveřích uviděla Bena. "Bene! Co tady děláš v tolik hodin?" "Přišel jsem se podívat, proč zítra nepřijdeš na zkoušku." "Podívej Bene, řekla jsem ti, že prostě nemůžu!" mumlala Amy a šla dál do bytu. Ben ji následoval a jemně klouzal dvěma prsty po její bradě. "Co to je?" zajímal se a při svitu měsíce zkoumal modřinu na její bradě. "To nic není, jen jsem spadla, tak to bylo. Nic." "Udělal to on, že ano?" řekl Ben se vzrůstajícím vztekem. "No dobře...ano...ale byla to nehoda!" "Tak nehoda?!" "Podívej Bene, neexistuje nic, co bys mohl udělat. Je můj přítel. Miluju ho..." Ben se na Amy znechuceně podíval. Nemohl uvěřit tomu, co vyslovila. Opustil byt bez pozdravu a zabouchl za sebou dveře. Amy se posadila na malý dřevěný stůl v koutě a přitáhla si svazek papírů směrem k sobě. Myslela si, že jí práce pomůže zbavit se emocí. Začala popisovat svoje pocity.
50 thousand tears I've cried because of you, I feel like I'm drowning in you, don't even know what's real and what's not anymore...
Amy uslyšela jak se hlavní dveře otevřely a rychle zastrčila papír do šuplíku. Jason vstoupil do měsícem ozářené místnosti a zkoumal ji s naplněným vztekem v očích. Všiml si Amy. "TY!" plakal. "Ty jsi tu s ním spala!" "Ne, ne, to ne!"šeptala Amy, vyděšená jeho náladou. "JSI LHÁŘKA!" křičel a postupoval blíž k Amy. "Viděl jsem HO na chodbě!" "Nespala jsem s ním, přišel se podívat, proč zítra nepřijdu." Jason ze sebe vydal zlostný výkřik a uhodil Amy tak, že spadla na podlahu. Přistála s těžkou ránou. "Proč se tě na to přišel zeptat teď, uprostřed noci?"zeptal se Jason. "Nevím," zašeptala upřímně. "JSI LHÁŘKA!" ječel Jason a znovu ji uhodil do tváře. "Nejsem!"křičela zoufale Amy a snažila se dostat co nejdál od Jasona. "Dobře...nevěřím ti." zašeptal temně Jason. Ben další den vyrazil Amy osobně vyzvednout na další zkoušku. Dveře byly pootevřené a tak vešel dovnitř. "Amy, nezajímá mě, co jsi řekla, přišel jsem tě vyzvednout na zkou...Amy?" Byt vypadal prázdně, tak vešel do další místnosti a uviděl Amy ležet na zemi. "Amy?" "Amy?" zavolal znovu Ben a zatřásl s ní. "Co se stalo? Co ti udělal?" "Nic. Nech mě být." šeptala Amy a on uviděl její zakrvácenou tvář. "Ó můj bože," šeptal. "Nemůžeš tu zůstat, nemůžeš ho nechat tohle dělat." "Nemůžu odejít. Ochraňuje mě, miluju ho." "Ochráním tě já, nenechám ho, aby ti tohle dělal." "To není tvůj problém. Nemůžeš mi pomoct." šeptala Amy. "Můžu a taky to udělám." Ben vešel do obýváku a podal Amy hrnek s čajem. "Díky," odvětila, zatímco si ho brala. "Jsi si jistá, že tu nemám zůstat?" "Jsem si jistá, jsem v pohodě." "Určitě?"