Červenec 2008


Modelka bez ruky válcuje své kolegyně

31. července 2008 v 14:48 | Kanife |  Zprávy
Modelka bez ruky - Kelly Knox
Je krásná, sebevědomá a chodí po přehlídkovém molu. I když má jen jednu ruku.
Kelly Knox se narodila bez vyvinutého levého předloktí. Přesto si z toho hlavu příliš nedělala a stala se modelkou. Informuje o tom markiza.sk.

"Necítím se postižená, to jen společnost mě tak vnímá," řekla o sobě třiadvacetiletá kráska.
Modelka bez ruky - Kelly Knox
Kelly sice nosí už sedm let protézu, předvádět nebo fotit bez ní jí žádný problém ale nedělá. Se svým tělem je smířená.

To dokazuje ostatně i to, že vyhrála soutěž o nejúspěšnější handicapovanou modelku. Ta jí přinesla zajímavý kontrakt a focení na titulní stránku módního časopisu.
Zdroj: tn.cz / Markíza, hav

Mexico 2007

31. července 2008 v 14:46 | Kanife |  » Evanescence

Oznámení

31. července 2008 v 14:43 | Kanife |  » Já
Čaute
No tak to oznámení se týká toho, že dneska končím v prácia tím pádem nastane i pár změn tady na blogu spin.gif image by soonisnever nebudu tady totiž přidávat články už kolem půl 8, neboť to budu ještě v posteli krásně spát Creati-ve nejdřív se teda tady objeví nějaký článek až tak kolem 10 hod. ne-li později, bo fakt se teď chci vyspat a hlavně užít si prázdnin
Takže pravidelnost na tomhle blogu momentálně pro tento měsíc končí budu sem něco dávat, vždy, když budu mít čas O tempo não pára
Tohle by už k vedení toho blogu mělo být vše
Mějte se krásně kisses

David Boreanaz -zvláštní agent FBI Seeley Booth

31. července 2008 v 14:40 | Kanife |  Postavy SK
David se narodil 16. května 1969 v Buffalu, vyrostl ve Philadelphii.
- Má italské a české předky.
- V mládí pracoval např. jako parkovač aut, malíř, dodával jídla do domu nebo nosil čisté ručníky v plážovém klubu.
- Poprvé na sebe upozornil v seriálu Ženatý se závazky jako přítel Kelly Bundové.
- V lednu 1997 se oženil s Ingrid Quinnovou, ale o 2 roky později se rozvedli.
- Nyní je podruhé šťastně ženatý s Jamie Bergmanovou. V roce 2002 se jim narodil syn Jaden Rayne.
- Přiznává, že své ženě stále říká "miluji tě".
- Jeho herecká kolegyně "Kůstka" Emily Deschnaelová nedávno prozradila, že David má dvě vyzvánění na mobilním telefonu Dartha Vadera a ještě jedno, které zní jako zvuky z porna.
- Má fobii z kuřat a výšek.
- Má tetování na každém zápěstí, jedno znamená "duše" a druhé "osud". Jeho žena Jamie má stejná tetování.
- Zpívá si jen ve sprše, u piva nebo na karaoke, to ale už musí být hodně pozdě a musí mít hodně vypito.
- Jeho hobby jsou turistika, jízda na horském kole, čtení a hudba - všechno od 60. let až po klasiku.
- Nerad se na sebe dívá v televizi.
- Jeho oblíbené jídlo jsou benediktýnská vejce a filadelfské sýrovo-steakové sendviče.

Hugh Laurie funny

31. července 2008 v 14:30 | Kanife |  Fotky Dr.HWer ist Tokio Hotel? (Kanada-interview)

31. července 2008 v 7:39 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Naked Eye se podívalo na německou kapelu: původ jejich jména, inspirací a co si tyhle úžasné děti myslí u Davidu Hasselhoffovi.
Proč jméno Tokio Hotel?
BillKaulitz: Bylo to, protože jsme hledali jméno, které je nám velmi blízké, protože jsme všichni milovníci velkých měst a pocházíme z opravdu malého, ošklivého města v Německu a je to tam opravdu hrozné a vždycky jsme nesnášeli naši vesnici a chtěli jsme být ve velkých městech. Byl to vždycky náš velký sen. A Tokio. A Tokio zní dobře, pěkně to zní. A tak jsme si řekli, okey Tokio. Všechno, co jsme o něm slyšeli bylo, "Yeah, je to obrovské město, je to tam šílené," a chceme se tam opravdu podívat.
Oh, nikdy jste tam vlastně nebyli?
Bill: Ne, ne.
Doufáte, že se jednoho dne dostanete do Tokia?
Bill: Yeah! Yeah, doufáme, že tenhle rok, ale uvidíme.
TomKaulitz: Možná hrát koncert.
GeorgListing: Tokyo Dome zní dobře! Jsou tu nějaké fan stránky a věci z Japonska a uvidíme, jestli na to budeme mít čas už letos nebo až příští rok.
Vaše píseň "Don't Jump" - je v ní osobní zpráva?
Bill: Yeah, myslím, že jsme o tom mluvili, o sebevraždě, protože je to píseň z našeho druhého německého alba a druhé album bylo inspirováno našimi fanoušky a příběhy, které jsme slyšeli. Dostáváme tolik dopisů a příběhů od našich fanoušků.
Tom: A taky něco známe z osobních zkušeností a je to velké téma a můžeme to poznat v dopisech od fanoušků.
Bill: A víte, že každý má v životě situaci, kdy to je jako "Oh, jsem smutný, jsem tak..." nevím, každý má ty horší části ve svém životě a tak jsme si řekli okay, napíšeme o tom píseň! A že nikdy není řešením skočit.
Kdybyste každý měl říct jeden ze svých hudebních vzorů, německých nebo ne...
Bill: Pro mě byl první kontakt s muzikou u Neny. Když mi bylo šest let viděl jsem ji v televizi. Teď poslouchám taky Coldplay a Keen a Green Day.
Tom: A víte, nikdy jsem neměl, vzory a tak, ale Aerosmith byli vždycky velkou kapelou už když jsem byl dítě. Opravdové dítě. Vím, že je mi už osmnáct, ale myslím to opravdové dítě. Yeah, Aerosmith.
Georg: Já taky nemám žádný vzor, nechtěl jsem se podobat té nebo té osobě. Ale miluji Oasis. A s Oasis jsem opravdu začal poslouchat muziku.
Gustav Schäfer: Vyrostl jsem na Ericu Claptonovi a starých rockových hvězdách, ale teď poslouchám Metallicu, ty tvrdší věci.
Co si Tokio Hotel myslí o jiných německých exportech?
Teď bych rád získal váš upřímný názor na některé následující německé hvězdy. Nejdřív, Kraftwerk...
Bill: Kraftwerk? Oh, Kraftwerk. Tuhle muziku opravdu nemusím. Nevím o tom moc.
Nina Hagen
Bill: Myslím, že je opravdu cool. Jednou jsem ji potkal, nevím, někdy v Německu a je opravdu milá.
Tom: Je opravdu šílená. Víte, mluví stejně špatně anglicky jako my.
Nena
Bill: Nena! Nena byla můj první kontakt s muzikou a stále ji miluji. Je opravdu skvělá muzikantka a opravdu ji miluji.
The Scorpions

Pro Tokio s láskou

31. července 2008 v 7:35 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Tokio Hotel nedávají žádné náznaky na další koncert v Izraeli. Ale fanoušci to tak rychle nevzdávají. I bez kapely pořádají velké srazy před místem koncertu, který se konal vloni v Tel Aviv. Taky jsme tam byli.
Kdybyste si na chvilku pomysleli, že Tokio Hotel bouře odpadla, tak nemáte pravdu. Minulý týden šedesát fanoušků se setkalo v Tel Aviv a počet fanoušků rostl a rostl. Rozhodně byste tolik lidí nepřehlídli kdyby jste toho dne šli kolem Ganey Y'hoshua. Organizátorky setkání Lera (16), Amit (16) a Ortal (18). "Narozdíl od ostatních setkání jsme se rozhodli, že tohle setkání se bude konat na velkém místě, aby se zde sešlo hodně fanoušků a můžeme tu zapnout hudbu a poslouchat oblíbené písně," říká Amit. "Většina fanoušků, kteří pomáhali v organizace byla minulý rok na koncertě." říká Lera hlavní důvod setkání. "Tohle setkání je za účelem spojení fanoušků z celé země a ukázat, že jsme stále tady. I když je tohle už známý systém a stojí hodně, stále funguje."
V tuhle chvíli bylo interview přerušeno, když jedna z fanynek přišla Laře ukázat její fotku s kapelou, která se otiskla v časopise z Bruselu. "To je tak vzrušující," říká Lera. "Jsem šokována." Když člověk chodí kolem, tak nemohl přehlédnout dvě fanynky, které vypadaly přesně jako dvojčata a dokonce si nechaly říkat Bill a Tom. Odmítli nám říct svoje pravá jména. "Četla jsem článek, který byl v tomhle časopise vytisklý," říká Billova dvojnice. "Hned potom jsem se běžela podívat na jejich písně a od té doby jsem velká fanynka!" Moji přátele mi dokonce říkali, že vypadám jako Bill a jednou jsem potkala Tomi (Tomova dvojnice) a rozhodli jsme se obléct za ně."
Tomi: "Moji přátele otevřeli jednu z mých fotek ve photoshopu a zjistili, že kdyby se mi změnila barva očí, tak jsem jako Tom. Vždycky se mi líbilo velké oblečení, takže to ke mně jde perfektně."
K našemu překvapení, ne všichni fanoušci se zamilovali do Tokio Hotel na první pohled. Někteří fanoušci je nejdřív nenáviděli a potom se začali o kapelu zajímat. "Na začátku jsem opravdu tuhle kapelu nesnášela," říká Aviyah (16). "Jednou vloni jsem přijela navštívit moji kamarádku a viděla v jejím pokoji plakát Billa, zamilovala jsem si jeho styl a začala poslouchat jejich hudbu. Tokio Hotel dokázali všem, že rock nejsou jenom drogy a alkohol, ale taky dobrá muzika. Bylo pro mě dnes důležité přijít."
Hlavním cílem na tomhle setkání bylo sebrání peněz na asociaci proti rakovině. "Tenhle nápad přišel na mysli fanouškům ještě před setkáním. Rozhodli jsme se, že by bylo úžasné udělat tohle setkání z dobrého důvodu," říká Ortal. "Můj strýc umřel na rakovinu před rokem," říká Amit. "Takže tohle téma znám moc dobře, cítím, že je to dobrý spojení na tenhle předmět. Navíc donáška na takovou společnost je důležitá věc a ráda jsem toho součástí."
Překlad: kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Tokio Hotel: "Vezmeme si Hotel!"

31. července 2008 v 7:33 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Tokio Hotel mluví
Od vydání jejich prvního anglického alba Scream, německá kapela Tokio Hotel bere Severní Ameriku jako bouře. Zachytili jsme tyhle kluky a promluvili si s nimi o muzice, cestování a více!
Jak jste kluci začali jako kapela?
Bill: Hráli jsme v hodně nočních klubech a na svatbách a potkali jsme Georga a Gustava v publiku. Myslím, že tam bylo pět lidí a dva z nich byli Georg a Gustav. Přišli a zeptali se nás, jestli nechceme spolupracovat jako kapela. Zašli jsme si do zkušebny a zkusili jsme to a byl to začátek Devilish. To bylo naše páté jméno kapely.
Je tu nějaký smysl za vaším jménem?
Bill: Jsme všichni městský lidi, tak jsme přišli s Tokio. Nikdy jsme tam ale nebyli. Je to jako sen hrát v Tokiu. Potom jsme si řekli, že potřebujeme symbol a vždycky bylo našim snem cestovat po světě a spaní v hotelech, tak jsme řekli, že si vezmeme Hotel.
Scream je vaše první album v angličtině. Bylo to těžké nahrát takové album?
Bill: Pro mě to byla opravdu výzva, protože známe jenom pár slov a učili jsme se angličtinu ve škole a já vždycky zpíval německy. Řekli jsme si, okay opravdu chceme, aby nám každý rozuměl. A ve studiu to zabralo nějakou dobu, protože jsem perfekcionista a opravdu jsem chtěl znít přirozeně, ne jako němec, který se snaží zpívat anglicky.
Co máte rádi a nemáte na cestování?
Bill: Být na propagačním turné, to je hodně interview a TV show. To je taky okay, ale hraní živě je prostě...yeah, více zábavy. Negativní stránka toho být na cestách je to, že není tolik času na dívky!
Jaká byla vaše oblíbená zastávka doteď na vašich cestách?
Bill: Těžké říct, ale musím říct, že opravdu miluji velká města, takže opravdu miluji Paříž a Moskvu. Ne, myslím, že je tu moc krásných míst v Evropě. Ale taky miluji New York a Toronto je krásné město.
Měli jste už nějaké trapné chvilky při vystupování?
Bill: Georg má pořád trapné chvíle! Ne, myslím, že tu jsou nějaké. Strčil jsem si mikrofon do pusy, Gustav spadnul ze židle. Byli jsme taky na molu, bylo to v Rusku a my jsme na tom skákali a celé to molo se hýbalo. Hýbalo se všemožně. Bylo to jako na surfu.
Co děláte ve volném čase?
Bill: Většinou spíme! Myslím, že jsme ta nejlínější kapela na světě. V tourbuse máme hodně DVD. Myslím, že kolem dvou stovek DVD a filmů. Většinu času ne tak zajímavé věci naopak od Tokio Hotel života.
Překlad:kaulitz-twins-4ever.blog.cz

láhev

30. července 2008 v 14:55 | Kanife |  » Oblíbené obrázky


Veronica a Logan - icons4 (animace)

30. července 2008 v 14:40 | Kanife |  Fotky VM

GG 1

30. července 2008 v 14:28 | Kanife |  Fotky GG


Tokio LIVE

30. července 2008 v 7:51 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Rozdávání, vášeň a emoce.
Nebylo to víc nebo míň než 50 tisíc lidí, kteří sledovali Tokio Hotel živě na Rock in Rio. Byli ti nejvíc žádaní a nezklamali. Fanoušci zpívali, brečeli a byli nadšeni z kapely, která hrála na 100% víc než hodinu. Monsoon, Scream, Final Day. Tyhle hity nebyly vynechány!
Šílenství se zvýšilo, když se Bill, Tom, Georg a Gustav objevili na podiu se svými ohňostroji. Show začala s Break Away a Final Day. Potom 1000 Oceans, kdy Bill předvedl naprosté emoce, "Ahoj všichni, je úžasné to být dnes v noci s vámi. Pro nás je to jako sen být na podiu jako je tohle."
Bill se nepřestal pohybovat z jedné strany podia na druhou a ukazovali úžasnou show, hlavně se svým bratrem, který jako druhý získal nejvíc křiku. A fanoušci nejenom křičeli a brečeli emocemi, taky házeli všemožné věci na podium, od plyšových zvířat po spodní prádlo. S takovým šílenstvím, nějaká klidnost byla nezbytná, a to přišlo s krásnou písní Love is dead a Wir Sterben niemals aus.
Ale klid trval jenom chvilku, protože mezi ohněm Bill zavelel do megafonu publiku Scream. A s tím přišlo šílenství. S písněmi jako Black, On the Edge a Reden šla teplota ještě víc nahoru, ale ne tak jak Bill řekl, "Myslím, že je velmi horko. Chcete nějakou vodu?" a potom šel po podiu a poléval fanoušci vodou. Bylo to, aby fanoušci tak neomdlévali?
Koncert se přiblížil ke konci. Po Geh a Raise your hands, přišel podle Billa čas na "píseň, u které nezáleží na které zemi jsme, vždycky to bude vaše píseň." Nemohlo to být nic jiného než Monsoon, nejoblíbenější u fanoušků a zpívali hlasitěji než Bill. S "Brzy se vrátíme, slibujeme" kluci opustili podium.
Ne, Tokio nemohlo jenom tak odejít a při křiku tisíce lidí společně: "přídavek, přídavek" se vrátili na podium, aby ještě zazpívali By your side. Bill se objevil s ručníkem kolem krku. Mezi ohněm a světelnými efekty kluci sešli podium a dotkli se nějakých fanoušků v první řadě. Bill hodil svůj ročník a tentokrát už opravdu odešli. Ale zanechali neuvěřitelnou vzpomínku více než 50 tisícům lidí, kteří je viděli na Rock in Rio. Nebojte se, slíbili že se vrátí zpátky.
Překlad:kaulitz-twins-4ever.blog.cz

portréty TH

30. července 2008 v 7:49 | Kanife |  Galerie TH

Jako pravý fanoušek

30. července 2008 v 7:30 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Viděli jsme Tokio Hotel živě. Poprvé je to vždycky speciální a tohle bylo magické. Bill, Tom, Georg a Gustav přijeli do Španělska a nezklamali nás.
Nervy se přehnali přes břicho, když se očekával ten nejočekávanější koncert. Nakonec se objevili Tokio Hotel a začala velmi intenzivní noc.
Objevili se na podiu s energií, která je obklopovala. Když měnili písně a speciální efekty, naše nohy se nezastavili. Nepřestali jsme skákat a Bill nás posiloval!
Naše krky po dlouhé doby boleli od zpívání, ale přišel čas Scream! A udělali jsme to, křičeli jsme. "Jste v pořádku?" zeptal se Bill s úsměvem. Párty pokračovala. S Don't Jump a Ready,set,go! jsme šíleli, zatímco u Reden se nám hýbaly ruce. "Tohle je věnováno mému bratrovi," řekl Bill.
Noc se blížila ke konci, ale stále chyběl hit: Monsoon. Slabý hlas, který už jsme měli nás ale nezastavil. Po další písni, Rescue Me byl konec.
Předtím než zmizeli, Bill vyhodil do publika ručník. Tom a Georg svoje trsátka a Gustav paličky. Každý mával rukama a naše hlavy si pamatovaly obrázky z koncertu.
Nakonec jsme je viděli v plné kráse a zajisté se brzy zase vrátí!
Překlad: kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Exotický styl Tokio Hotel

30. července 2008 v 7:20 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Tahle německá kapela je v Evropě velká a její členi již začali lámat srdce i v naší zemi. Jste připraveni se do nich zamilovat? Zajisté ano!
Hlavními v kapele jsou dvojčata Bill (zpěvák) a Tom (kytarista) Kaulitzovi. I přes všechny fakty, jsou to identická dvojčata, mají rozdílné osobnosti. Mluvili s naším časopisem (TU) o své muzice a taky s námi sdíleli nějaká tajemství. Všechno zjistěte zde!
TU: Jak se cítíte, když víte, že vaše muzika je tady známá?
Tom: Vždycky jsme snili o mezinárodním úspěchu, ale nikdy jsme nemysleli, že by se tohle stalo. Lidi v naší zemi nás znají, ale překročení hranic je úžasné, taky ale divné! Nikdy jsme nebyli v Mexiku, ale lidi nás tam hrají, to je skvělé. Rádi bychom navštívil vaši zemi.
TU: Máte přítelkyně? Jaká je vaše ideální dívka?
Tom: Nemám přítelkyni a nemůžu říct, že mám i ideální dívku. Nemůžu říct, že dávám přednost blondýnám nad brunetami nebo zrzkami, vše co můžu říct, že je tu všude plno krásných dívek.
TU: Je randění snadnější, když máte kariéru?
Tom: Samozřejmě, že muzika pomáhá. Ve škole jsou většinou děti, které na něco hrají a jsou potom oblíbení a mají úspěchy! Proto jsem se rozhodl hrát brzy na kytaru. Ne, upřímně, nikdy jsem neměl problémy s dívkami a nikdy jsem nevyužil svoji slávu na to, abych získal dívku.
Bill: V mém případě mi muzika rozhodně pomohla, měl jsem první dívku, když jsem začal zpívat, ale v byznysu je málo času na vážný vztah.
TU: Jaká je vaše oblíbená zpěvačka nebo herečka?
Tom: Miluji Jessicu Albu, je má oblíbená!
Bill: Pro mě je to Nena, německá zpěvačka, velmi jsem jí byl ovlivněn. Viděl jsem jeden její koncert v TV a byla to chvíle, která ve mě něco zanechala. Byl jsem velmi mladý a přímo po tom jsem začal psát vlastní písně. Bylo mi jasné, že jednou musím zpívat na podiu.
TU: Být dvojčata, zkoušeli jste to někdy oba na stejnou dívku?