Červen 2008

K50

30. června 2008 v 22:29 | Kanife |  » Oblíbené obrázky


Iron Man

30. června 2008 v 22:18 | Kanife |  » Film
Slavná komiksová postava Iron Man patří mezi nejhýčkanější superhrdiny sdružené pod křídly giganta jménem Marvel. Přesto (nebo možná právě proto) se až teď mohl přidat ke svým sourozencům Spider-Manovi, Fantastické čtyřce a X-Menům, kteří o sobě mohou hrdě prohlašovat, že o nich natočili film. Nečekejte ovšem dalšího spasitele lidstva, kterému k jeho mimořádným schopnostem pomohlo pavoučí kousnutí nebo ozáření. Muž se železnou maskou, občanským jménem Tony Stark, se ke své výjimečnosti "poctivě" propracoval.
Uvozovky jsou namístě, Tony se živí jako VIP výrobce a dodavatel technologicky vyspělých zbraní pro americkou armádu a jeho životní filozofii vystihuje věta: Nejlepší zbraní je ta, ze které stačí vystřelit jen jednou. Na cestě z povedené prezentace nejnovější zbraně hromadného ničení pro armádní špičky ho na horké afgánské půdě unese jistá teroristická skupina. Muž, kterému ležela Amerika u nohou, se tak rázem ocitá v držení lidí, kteří po něm chtějí jediné - aby začal vyrábět zbraně pro ně. Díky své vynalézavosti, výjimečnému intelektu a schopnosti improvizovat si Tony v zajetí vyrobí "brnění", které mu pomůže utéct. Tehdy také dostane nápad tenhle improvizovaný kovový oblek ještě výrazně vylepšit. A tak se zrodí Iron Man.
Stan Lee, duchovní otec téhle postavy, přiznává, že se při tvorbě Iron Mana inspiroval americkou ikonou - Howardem Hughesem. "Byl to taky vynálezce, dobrodruh, miliardář, děvkař a především blázen," říká Lee. Že je hrdina Iron Mana poněkud netradiční, podtrhuje i obsazení hlavní role Robertem Downeyem Jr., který není zrovna prototypem muže pevných svalů a ještě pevnějšího charakteru. "Na komiksových hrdinech jsem vyrostl, takže vím, jak jsou skvělí. Jenže ti, kteří vyrábějí zbraně, sestavují si speciální obleček a pak v něm létají po světě, jsou prostě nejlepší," vysvětluje Robert Downey Jr. důvody, proč pro sebe poněkud netypickou roli přijal. Navíc je to vynikající herec a těch se u tohoto projektu sešlo výjimečné množství - Iron Manovu asistentku hraje oscarová Gwyneth Paltrow, jeho největšího přítele Terrence Howard a hlavního oponenta Jeff Bridges.
Podle producenta Petera Billingsleyho se Iron Man mezi současnými komiksovými superhrdiny na filmovém plátně rozhodně neztratí. "Od většiny z nich se totiž výrazně liší tím, že svou pozornost spravedlivě dělí mezi akční scény a budování příběhu. Při vší úctě k ostatním hrdinům je Tony Stark o něco chytřejší, což pomáhá i samotnému filmu," tvrdí Billingsley.

Rory - Kimberly Alexis Bledel

30. června 2008 v 22:14 | Kanife |  Postavy GG
Narodila se:16. září 1982
Houston, Texas
Výška:174 cm
Barva očí:modrá
Alexis se narodila 16. září 1982 v Houstonu. V osmi letech ji rodiče přihlásili do místního divadla s nadějí, že jejich dcera takto překoná nesmělost. Zahrála si tedy v hrách Čaroděj ze země Oz, Naše město a Aladin. Po zkušenosti jako dětská modelka v nákupním centru se k ní při studiu na Lutheránské střední škole Svatého Marka dostala přihláška na konkurz místní modelingové agentury a ona ji ráda přijala. Udělala dobře. Větší společnosti si všimli jejího potenciálu a odstartovaly její kariéru. Cestovala po celé Americe, navštívila i Miláno a Tokio a stále dokazovala, že jako modelka se dokáže velmi dobře uplatnit. Po střední škole se přihlásila na NYU.

V roce 2000 se přihlásila do konkurzu na televizní seriál Gilmorova děvčata, režisér si ji ihned oblíbil. Kvůli natáčení se musela přestěhovat do Los Angeles a dát si pauzu s modelingem. Nejprve se cítila v cizím městě sama, ale pak poznala na natáčení Gilmorových děvčat Mila Ventimiglia, s kterým si ihned padla do oka nejen v seriálu. Jejich vztah jim vydržel tři roky, rozešli se v létě 2006.

Alexis stejně jako její postava Rory ráda čte, poslouchá hudbu, chodí do kina a tráví čas s rodinou, navíc ji baví fotografování. Zajímavostí je, že nesnáší kávu, a tak při natáčení pije černý čaj nebo Coca Colu.

My můžeme Alexis vidět i jinde než v Gilmorových děvčatech. Její filmová kariéra se stále rozrůstá...
2006 I'm Reed Fish, 2005 Orphan King, The, Sesterstvo putovních kalhot, Sin City - město hříchu, 2004 DysEnchanted, Gilmore Girls Backstage Special (TV film), Moje velká indická svatba, 2002 Tajemství nesmrtelných, 2000 "Gilmorova děvčata" (TV seriál)
Zdroj:gilmorova-devcata.cz


Tom Kaulitz z TH je šedá myš

30. června 2008 v 20:45 | Kanife |  Tour
Zatímco Tokio Hotel hráli včera koncert v Lisabonu před svými portugalskými fanoušky, Tom Kaulitz si vybral styl - šedá myš! Líbí se vám to?
Šedá čepice, dredy (normální), šedé triko, temně modré džíny: ani nemůžete podle Toma poznat, že je léto! Tyhle barvy jsou tmavé jako za doby, kdy slunce vychází nebo vychází nebo taky spíš na zimu.
Tenhle depresivní vzhled kytaristy z Tokio Hotel něco znamená? Smutek? Nebo kouř z cigaret má dopad i na jeho bílé oblečení? Tohle není vtip!

Lisabon - 29.6.2008

30. června 2008 v 20:08 | Kanife |  Tour
Lisabon (M&G)

30. června 2008 v 20:06 | Kanife |  Tour

by aniinhas
by PatKaulitz

by Rita

Barcelona (27.06.2008) by Janibaby

30. června 2008 v 13:23 | Kanife |  Videjka
Rescue me + Bill představuje kapelu

Black

In die Nacht

By your side

Konec koncertu + házení ručníků


28.6.08 Madrid 2.

30. června 2008 v 12:55 | Kanife |  Tour
před hotelem (večer)

před hotelem (ráno)

Německo vyhrává daleko od domova

30. června 2008 v 12:51 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
S Georgem napravo, Tomem na levé straně, Gustavem vzadu uprostřed a Billem Kaulitzem, německá kapela Tokio Hotel nadchla španělskou veřejnost svými songy.
Publikum nadšeně čekalo na zahájení jejich živého vystoupení, aby mohlo křičet a vidět "Tokio Hotel" na podiu a dosáhnout tak hlavního cílu příchodu na tento festival.
Večer začal s "Break Away", jedním z jejich silných a energetických songů, doprovázen neuvěřitelným osvětlením a ohňostrojem, to také způsobily pro kluky autoritu.
Následuje singl "Final Day", píseň speciálně přeložená pro americké vydání jejich alba "Scream" s názvem "Oceans 1000" a potom překlad "Leb die Sekunde" změněný na "Live Every Second."
Mezitím se na podiu objevily i okamžiky, které se zaznamenaly oči všech přítomných: Bill zvedá obočí, Gustav silně mlátí paličkami, Bill Kaulitz má ruku na rameni svého dvojčete…
Poté následovalo "Love is dead", melancholický a emotivní song v angličtině, německy ho můžeme slyšet na jejich albu "Zimmer 483", další píseň je věnováno jejich fanouškům, že tady zůstanou na dlouho dobu: "We sterben niemals aus" v originále, potom "Scream", "Black", "On the edge", "Ready, set, go"…
Vrátili se po hodně dobrý okamžicích: Bill běží dopředu, aby vylil vodu na fanoušky v předních řadách, ukazuje svoje tetování hvězdy, Tom chodí z jedné strany podia na druhou, v je ze všech úhlů v blízkosti publika a dělá věci, ve kterých je něco více než hraní na kytaru, asi aby překvapil fanoušky o svým sexuálních praktikách.
Pokračuje se s "Geh", další bonus, který nikdo neočekávala, že uslyší živě, to opět zvýší u publika pozornost, dobré tempo, dobrá hudba, dobrý akordy. Pokračovalo se s "Don't Jump" , "Raise your hands", které si u fanoušků vyžádalo účast zdvižených rukou. Potom se vrátili k "Monsoon", jenž vyvolává mnoho slz, sladkou melodii s Billovým hlasem zpívající "and when I lose myself I'll think of you."
Kluci opustili podium, zmizeli na několik minut a potom ještě jednou přišli a doplnili kouzlo tohoto festivalu, který má ve Španělsku svou historii.
Takže to zakončilo "By your side", doprovázené konfetami a ohňostrojem, děkují a odcházejí s podia.
Alejandro Rodriguez.

G64

29. června 2008 v 20:30 | Kanife |  » Oblíbené obrázky


videa 1.

29. června 2008 v 16:10 | Kanife |  Zajímavosti GG
Díl 4.22: Roryino poprvé, 1. část
Díl 5.01: Roryino poprvé, 2. část
Díl 5.01: Včera jsem se vyspala s Deanem
Díl 5.01: Roryino podruhé

Reklama na 3.sérii na CW

29. června 2008 v 15:50 | Kanife |  Zajimavosti VM

Fans TH kempují před dveřmi Atlantiku

29. června 2008 v 14:50 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Okolo 100 obdivovatelů této německé kapely spí pod širým nebem od minulé neděle v Lisabonu.
Tři měsíce poté, co se koncert nekonal, se tento fenomén opakuje: asi stovka fanoušků Tokio Hotel kempuje před dveřmi Atlantic Pavilionu, snaží se tak získat místa v první řadě na koncert, který je tuto neděli.
Podle dnešního ranního vydání deníku Metro, mnoho fanoušků je na místě už od minulé neděle, ve své volném čase hrají "Uno", chatují a poslouchají hudbu. Tokio Hotel jsou samozřejmě kapelou, která sdružuje mládež.
Tokio Hotel měli svůj debut v Portugalsku 1.června na Rock in Rio v Lisabonu. A teď se vrací, aby nahradili zrušený koncert v březnu.
Tehdy měl zpěvák Bill Kaulitz zdravotní problémy, které ho donutily podstoupit operaci. I přes tyto překážky se očekávaný koncert Tokio Hotel uskuteční v neděli, 29.června okolo 19:30.

Madrid - 28.6.2008

29. června 2008 v 14:38 | Kanife |  Tour


Billův hlas & PDP

29. června 2008 v 13:10 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Paříž: 30.000 fanoušků, hlas drží
Tokio-Bill skládá test křiku
Bill Kaulitz (18) křičí zase plné duše. Fanoušci se už ale nemusí strachovat o zpěváka Tokio Hotel, který v březnu ztratil hlas. Teď je hlasový orgán Tokio-Billa megafit.
Potvrdil to idol teenagerů na koncertě v Paříži na stadionu Parc des Princes. 90 minut zpíval Bill plnými silami před 30.000 nadšenými fanoušky. Především musel překřičet ječící dívky. A hlas byl jako jeden!
"Billův hlas je super", říká manažer Tokio Hotel, David Jost. Jeho hlasivky jsou hladké a pracují bez nějakého omezení.
Před měsíci to bylo ještě jiné. Bill nemohl zpíval. Musela mu být odstraněna cysta na hlasivkách. To už se ale znova nestane, protože si Bill dává pozor. Manažer Jost: "Dělá pravidelná cvičení a před každým koncertem se rozezpívává, aby se jeho hlas zahřál."

Barcelona (Meet&Greet)

29. června 2008 v 12:50 | Kanife |  Tour

Zábava a hudba v Madridu

29. června 2008 v 11:10 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Zábava a hudba v Madridu
S talenty jako jsou Bob Dylan, Shakira, Alejandro Sanz, Police, Neil Young, a jiní.
Madrid - Mezinárodní hudební festival Rock in Rio, který začne v pátek v Madridu bude místem, kde po dva víkendy nastane hudba a zábava s Bobem Dylenem, Shakirou, Police, Neil Young, Alejandro Sanzem, Carlinhos Brownem, Tokio Hotel, Amy Winehouse, a jinými.
Tato akce se bude v prostoru o objemu 200 tisíc metrů čtverečních. Je to speciálně postavené pro tento účel, název nese "město rocku"
Tato akce není pouze dům dvou etap určený pro koncerty, bude také obsahovat stan, který byl postaven na módní přehlídky…
Ikony hudebních dějin jako je Bob Dylan a Police, dospívající pop fenomén Tokio Hotel a mezinárodní hvězdy jako Shakira a Lenny Kravitz budou sdílet podium s místními interprety jako jsou Estopa, El Canto del Loco a Alejandro Sanz.
V pátek (27.června) začne série koncertů s Neil Young, Jack Johnson, Alanis Morissette a Manolo Garcia.
Tento první den, který zahrnuje taky španělského rockera Loquillo, bude uzavřen nejúspěšnějším DJ Davidem Guetta, Wally Lopez, Sara Main a Goldfish.
Velmi rozdílná nálada bude stanovena na sobotu (28.června). Od brazilských rytmů Charlinhose Browna a Ivete Sangalo, pak na hlavní scéně prorazí dvě velmi úspěšné kapely: El Canto del Loco a Tokio Hotel.
Rock in Rio očekává shromáždění 350.000 lidí.
zdroj: El Universal, Mexico City
Jinak Rock in Rio v Madridu můžete sledovat live (stejně jako tomu bylo na RIR v Lisabonu)!
TV vysílání: TVE2 (Television Española 2)
Radio: http://www.cadena100.es/noticias_musicales.php?id=44177 (nahoře nalevo musíte kliknout na ten mikrofon)
Doba vystoupení TH je od 22:30 - 00:15