Duben 2008

K34

30. dubna 2008 v 22:57 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

Carl Warner - Foodscapes

30. dubna 2008 v 22:49 | Kanife |  » Oblíbené obrázky
Tak tady je taková malá zajímavůstka..Toto jsou obrázky nafocené Carlem Wernerem. Jsou to převážně vesničky vytvořené z jídla většinou se zeleniny. Třeba moře je udělané z lososů, nebe z mozarelly nebo stromy jsou z brokolice ...

wally

30. dubna 2008 v 22:06 | Kanife |  Galerie TH
Tapeta: Tokio Hotel
by Klarka
Tapeta: Tokio Hotel - Bill
Tapeta: Tokio Hotel - Gustav
Tapeta: Tokio Hotel - Tom
Tapeta: Tokio Hotel - Georg
Tapeta: Tokio Hotel - bill2
PROMO
Tapeta: Tokio hotel 1
Tapeta: tokio hotel
Tapeta: tokio hotel


Zpěvák kapely Tokio Hotel smí po operaci opět zpívat

30. dubna 2008 v 16:50 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.

Zpěvák německé teenagerské skupiny Tokio Hotel Bill Kaulitz, který se nedávno podrobil operaci hlasivek, může "v rámci své rehabilitace" opět zpívat.

Informovala o tom dnes s odvoláním na manažera kapely Davida Josta agentura DPA.
Problémy s hlasivkami donutily osmnáctiletou hvězdu chlapecké poprockové kapely koncem března podstoupit operaci, a několik koncertů skupiny tak bylo kvůli tomu zrušeno.
S přípravou na návrat na koncertní pódia pomůže Kaulitzovi v příštích dnech jeho dvojče Tom, který ho při zpěvu bude doprovázet na kytaru Management kapely se také rozhodl, že místo plánovaného květnového turné zahraje Tokio Hotel na jediném koncertě, a to ve Spojených státech. Kapela se má objevit 13. května v losangelském klubu Avalon, kde před nimi koncertovali i Rolling Stones, Prince a Nirvana.
Kapela Tokio Hotel, již tvoří čtyři teenageři, je pro mládež v Německu i v mnoha dalších zemích včetně Česka kultovním seskupením. Popularitu si v roce 2005 vydobyla prvním albem Schrei (Křič) a písní Durch den Monsun (Skrz monzun). Při svém prvním a dosud jediném vystoupení v České republice skupina Tokio Hotel zahrála loni v dubnu v pražské Sazka Areně. České fanynky dokonce nedávno v Praze uspořádaly manifestaci za návrat skupiny do Česka.
zdroj: blesk.cz

Bill - Londýn 2007

30. dubna 2008 v 16:10 | Kanife |  Bill
--
--
--

Tom: „Kritiky jsou dobré v pohybu dopředu...“

30. dubna 2008 v 15:50 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
TOM KAULITZ
"Kritiky jsou dobré v pohybu dopředu..."
Od návratu z Ameriky, Tom má hlavu v mracích! Tokio Hotel první koncert za Atlantikem si získal publikum a ani některé špatné recenze od médií mu nezničili dobrou náladu. Naštěstí americký sen se zdá být bez ohrožení...
Jaké ti zanechalo dojmy první americké turné?
Tom: Bylo to pro nás skvělé dobrodružství, protože upřímně jsme si nikdy nemysleli, že budeme mít takovou čest stát na americké půdě. Byli jsme opravdu překvapeni, že jsme našli v Kanadě a Americe stejnou energii jako v Evropě - všechny koncerty byly vyprodané a fanoušci znali naše písně od srdce, v angličtině!
Je tu koncert, který na tebe nějak zanechal speciální dojem?
Tom: Opravdu jsem se snažil na koncertě v Los Angeles. Protože tam samozřejmě bylo naše první představení ve Spojených Státech. A taky protože tam byla Nicole z Pussycat Dolls a Jay-Z, kteří tam sledovali celý koncert. Je tomu těžké uvěřit....
Byl jsi ovlivněn špatnými recenzemi od amerických médií?
Tom: Byli jsme ujištěni, že ne každý je do Tokio Hotel, ale je to takhle lepší. A potom, kritiky jsou někdy užitečné v pohybu dopředu. Některá média si dělala legraci z naší hudby, ale ostatní si to dost chválili. Novináři dokonce byla přiřadili k Davidu Bowiemu. Není to nádherný kompliment?
Dotkli se tě někdy kritiky?
Tom: Nejdůležitější pro mě a ostatní členy kapely je věrnost fanoušků na koncertech. Děláme muziku pro ně a ne pro média.
Kromě fanoušků, kteří vás následují od začátků, jsou tu ti, kteří neuznávají vaši anglo-saskou evoluci...
Tom: Bill, Gustav, Georg a já jsme vyrostli na amerických rockových kapelách. Zpívání v angličtině nám dává možnost hrát ve Spojených Státech, v zemi rocku! Kde je problém? V němčině nebo angličtině, příběh každé naší písně je ten stejný, jak tomu bývá v muzice. Jsem si jistý, že publikum tomu rozumí. Když si to fanoušci přejí - například francouzští - budeme pokračovat ve zpívání v němčině.
Jste v přelomu kariéry?
Tom: Před dvěma roky jsme si řekli, že nebude možné, abychom zpívali mimo Německo. Potom se nám otevřela Francie. Díky Francii po nás okamžitě volal zbytek Evropy. Nyní je řada na Kanadě a Spojených Státech. Je stále příliš brzy říkat, kam nás dovede nové dobrodružství. Ale první smlouvy jsou zajištěné. Jsou dost na to, abych mohl říct, že americký sen je na dosah.
Co hlavně oceňuješ v Americe?
Tom: Protože miluji hamburgery, tak je to pro mě nebe. Navíc miluji hip-hopové obchody, jeden magičtější než druhý. Můžete v Los Angeles a New Yorku najít na každém rohu. Samozřejmě, že jsem využil příležitosti, abych si nasbíral nové čepice a trika.
Na druhou stranu, co se ti na Americe nelíbí?
Tom: Kontroly, které jsou nekonečně a ochranka je tam přísná, hlavně pro někoho jako jsem já s dredy a rapperským vzhledem. Opravdu jsem měl dojem, že si mě tam spletou za nebezpečného kriminálníka! Je to pořád stejné - kamkoliv jdeme, jsem kontrolován desetkrát víc než ostatní.
Přemýšlíš o přestěhování do Ameriky?
Tom: Když to okolnosti dovolí, tak není vyloučeno, že tam zůstaneme na několik týdnů nebo i pár měsíců. Zážitek by mohl být hodnotný, i když bych zajisté mohl mít stesk po domově. Miluji cestování a objevování nových míst, ale kdekoli jsem, vždycky mi chybí Německo.
Nekonečný svůdník
Aby byl loajální své reputaci milovníka, tak když byli Tokio Hotel ve Spojených Státech, Tom řekl novinářům, že hledá americkou přítelkyni. Tahle informace se rozšířila po novinách jak blesk. Uvedl to kvůli důvodu, že by si tento mladík mohl díky tomu dobře zlepšit angličtinu.
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz

K33

29. dubna 2008 v 22:32 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

Řetězák

29. dubna 2008 v 21:50 | Kanife |  Vy

Co tě napadne při slově... :

Škola >> ach můj bože
Moře >> hodně soli
Sníh >> krásně září
Internet >> kamarádi
Dveře >> asi někam vedou
Kolo >> námaha
Afrika >> domorodci
Asie >> zmrzlina
Amerika >> moc lidí
Sobota >> volno
Jakej vztah máš k....?
Cigaretám >> nemám je ráda
Alkoholu >> klidně ať ho pijí ostatní, já ne
Drogám >> neměly by se vyrábět
Homosexuálům >> fajn
Co si myslíš o těhle stylech?
Emo >> potkala jsem jen pár takových lidí, byli fajn
Punk >> maj dobrou hudbu
Scene >> moc ten styl neznám, ale co jsem tak koukala, maj dobrý vlasy
Disco >> takových lidí znám hodně :D:D:D co tančí tenhle styl
Hip Hop >> úžasný oblečení
Kdybys měla 60 miliónů korun.....
Změnil by se ti nějak život? >> doufám, že moc ne
Rozdala bys je? kdyby jo, komu? jasný,že bych jich pár rozdala, splnila třeba nějaké přání rodině a kámošům, ale hlavně bych je dala na dětské domy
Co by sis šel/ šla hnedka koupit? >> nějaké nové oblečení a lístek do kina :D
Chovala by ses k lidem jinak? >> stažila bych se chovat stejně jako teď
A tady máš zase na výběr... :
Měsíc bez počítače // bez mobilu >>měsíc bez počítače, sice by to bylo drsný, ale tak bez mobilu bych byla jak bez ruky
Dovolená na Bahamách // na Novym zélandu >> NZ
Trpět Anorexií // Obezitou >> když už tak raděj anorexii :D ale tak u mě to nehrozí,mám dostatečné zásoby :D:D:D
Pracovat jako kadeřnice // kosmetička >> kosmetička
Mít v budoucnu rodinnej dům // byt >> nevím, ale tak můj přítel má dům ;)
Tak to stačí... :D A koho odpovědi by tě zajímali? Caroll


Bill po operaci děkuje fans

29. dubna 2008 v 21:21 | Kanife |  Videjka
Ahoj lidi, to jsem já Bill. Chci prostě poděkovat za obrovskou podporu v době, kdy jsem měl problém s mým hlasem. Nebylo to lehké a neuvěřitelně toho lituju. Bylo opravdu milé vidět, že jste stále při mně a že jste mi posílali tolik věcí. Byl jsem opravdu šťastný. Je dobrý pocit vědět, že lidé jsou tu pro vás. Těším se na koncerty a obzvlášť na koncert v Německu, protože budeme hrát po tom všem tady v Německu. Bylo pro mě velmi důležité, že můžeme zahrát tento koncert. Viděl jsem, že se už se nemůžete dočkat a těším se, až vás uvidím a zahrajeme koncert. Mnohokrát děkuju.

TH black and white

29. dubna 2008 v 16:50 | Kanife |  Galerie TH

Anims klíčovou dírkou

29. dubna 2008 v 16:10 | Kanife |  Animace
fc9276196525.gif picture by EvelynKaulitz16-f1c660b1abc2.gif picture by EvelynKaulitz16
c2e8debd3bce.gif picture by EvelynKaulitz16-5494d1dbdbd0.gif picture by EvelynKaulitz16

Georg: „Připravujeme třetí album.“

29. dubna 2008 v 15:50 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
GEORG LISTING
"Připravujeme třetí album."
Známý za svoji rozvážnost, Tokio Hotel basista má tisíce věcí, které by rád řekl o životě kapely. Bere to s nadšením, Georg taky přiznal, že třetí album je v přípravách.
Co jsi cítil u incidentu s Billovým hlasem?
Georg: Opravdu jsem se bál. V minulosti už měl Bill nějaké slabší náznaky s hlasem, ale to bylo kvůli nachlazení nebo momentální únavě. Náhlé ztracení hlavu uprostřed koncertu se nikdy předtím nestalo. Pochopili jsme, že to, co se děje není normální.
Co sis myslel na začátku, že to bylo?
Georg: Nejdřív jsem se bál o Billovo zdraví. Bez řádné diagnózy doktorů, nikdo nebyl schopen dát vysvětlení. Potom, když Bill musel jít na operaci, jsem si kladl otázku o kapele. Prošli jsme si tím spolu, naše historie se takhle nemohla zastavit! Moji rodiče, oba doktoři mě klidnili. Vysvětlili mi v detailech, co by se Billovi stalo, kdyby nešel na operaci, ale že to nijak neovlivní jeho kariéru jako zpěváka a budoucnost Tokio Hotel.
Jak využíváš čas během Billova uzdravování?
Georg: Přestávka byla tak náhlá, že na začátku jsem byl otrávený. Ale náhle jsem se dal dohromady a rozhodl využít tuhle přestávku, abych nabral kyslík a naplnil baterky. Taky jsem doplnil svůj spánek.
Kromě pauzy a dalšího, co byly tvoje aktivity?
Georg: Není žádným tajemstvím, že mimo kapelu nejsem energická osoba! Takže trávím svoje dny v klidu - DVD, video hry, čtení e-mailů.
Jak dlouho tahle přestávka trvala?
Georg: Jenom pár dní, potom mi došlo, že mi chybí kapela. V tuhle chvíli trávím nejvíc času s Tomem a Gustavem a našem studiu v Hamburgu. Pracujeme na nových melodiích do našeho dalšího alba, testujeme nové rytmy. To je další naše vzrušující část jako života muzikantů.
Takže můžeme očekávat vydání třetího alba?
Georg: Bill již napsal mnoho textů. Od nás přichází hodně nápadů na melodie. Projekt jde uspokojivě. Ve zkratce doufáme, že dokončíme nahrávání před koncem roku. Jestli budeme pokračovat takhle, tak naše další album možná uvidí světlo světa na podzim.
Bude tohle album v němčině nebo angličtině?
Georg: Tohle je otázka, na kterou nemůžu nic říct, protože je všechno možné. Ještě nebylo nic rozhodnuto.
Jaká velká jména roku naplňují vaši kreativnost?
Georg: V kapele máme odlišné vkusy. Gustav a já například máme rádi staré rockové ikony, jako jsou Nirvana a Guns N' Roses. Naopak Bill a Tom jsou spíš na současné legrandy, jako jsou Green Day, Placebo a Coldplay.
Kdy ses naposled zamiloval do nějaké muziky?
Georg: V tuhle chvíli poslouchám hodně kanadskou kapelu Nickelback. Hlavně miluji to video udělané pro píseň Rockstars.
21 svíček
31.března tohohle roku, Georg, Tokio Hotel stařec, oslavil svoje 21.narozeniny. Na důležité události, měl dočasný smutek, protože i přes to všechno toho dne měl Bill operaci svých hlasivek. Nicméně Georg naplánoval pořádnou párty jakmile Bill bude mít sílu.
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz

I miss you

28. dubna 2008 v 22:52 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

Návrh

28. dubna 2008 v 22:34 | Kanife |  Vy
Zdarec
Tak mě napadlo ... jestli by jste někdo nechtěl, abych na svojem blogu (tady na tomhle) zveřejnila vaši povídku???
Ráda čtu a taky celkem ráda píšu a co vy? Nechci tu uveřejňovat jen svoje, to je nuda, chtěla bych to tu trošku oživit
Tak kdyby jste někdo měl zájem, tak mi pište na kanifee@seznam.cz
Povídky můžou být o čem koliv (ale ne nic sprostého, jasný?) Nemusí to být povíkdy, může to být klidně jen jedna povídka.
Tak už se těším
Kanife

Photo Tom

28. dubna 2008 v 21:54 | Kanife |  Tom

Czech fans + Bill (by Hanny)

28. dubna 2008 v 21:44 | Kanife |  Fans
HyperLink
click! on pics


Bill nebo Tom – ke komu toho víc cítíte? (TEST)

28. dubna 2008 v 21:24 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
1. Kdyby jste měli kouzelnou hůlku a mohli si vytvořit perfektního kluka na svatbu, jaký by byl?
a) velký romantik, který dává kytky a píše dopisy,...
b) legrační, dobrodružný....kluk, kteří žije!
c) senzitivní, klidný a velmi sladký. Nejlíp se zamiluji do stydlivých!
2. Víme, že máte obavy se svými vzhledy, ale o kterou část těla se nejvíc staráte?
a) ruce
b) rty
c) vlasy
3. Jste na Tokio Hotel koncertu. U čeho nejvíc paříte?
a) s Billovým hlasem! To jak zpívá mě přivádí k šílenství.
b) jak se Bill s Tomem pošťuchují. Kdybych tak mezi nimi mohla být!
4. Jaký doplněk nejradši na klukovi vidíte?
a) čepici
b) řetěz
c) náramek
5. Zúčastníte se soutěže a vyhrajete s nimi večeři. Už jste se rozhodli, co si vezmete?
a) šaty
b) top a džíny
c) mini sukni
6. Pořádně přemýšlej! Když se do kluka zamiluješ, miluješ na něm...
a) že dělá první krok! Jsi nejistá.
b) že se tě ptá ať si s ním vyrazíš! Je to cesta jak ti porozumí...
c) že je tvrdý! Žiješ s výzvami
7. Kromě Tokio Hotel taky máš ráda jiné kapely, že ano? Kterou z těhle máš radši?
a) My Chemical Romance
b) 30 Seconds to Mars
c) Evanescence
8. Kdybyste mohli říct frázi pro jednoho z členů Tokio Hotel, co by to bylo?
a) řekla bych, že miluji Billa a že tomu tak bude navždy!
b) řekla bych, že mě Tom přivádí naprosto k šílenství!
c) myslím, že bych neměla slov.