Březen 2008

tetování...

31. března 2008 v 22:23 | Kanife |  » Já
Takže, tohle jsem včera našla a úplně mě to ohromilo... Chci si už dlouho nechat něco udělat, jenže jsem nevěděla co, až jsem uviděla tohle
Strašně se mi to líbí, jenže celé si to vytetovat určitě nedám, nechám si udělat jen tu hvězdu, která je zaškrtnutá na tom druhém obrázku
Jako teda mám to v plánu, ale kdy to zrealizuju to ještě nevím
Tak co líbí se vám to?

G45

31. března 2008 v 22:22 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

Zrušená autogramiáda v ČR !! (Zpožděné vysvětlení...)

31. března 2008 v 22:00 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Je to ze dne → 8.4.2007
Kluci z TH Vysvětlují, proč jsou odvolané autogramiády v ČR.
(přeloženo z NJ)
Zdravíme všechny fanoušky a faninky v ČR. Velmi si vážíme vaší přízně a děkujeme za skvělou atmosféru na koncertě v Praze. Bohužel se nám všechno nedaří, jak bychom si přáli a tak jsme nuceni měnit plány našeho turné. Omlouváme se, že jsme museli zrušit setkání s vámi a budeme se vám to snažit co nejdříve vynahradit. Milujeme Vás. Tokio Hotel
můj zdroj: th-tokio-hotel-th.blog.cz

Gustav a Georg

31. března 2008 v 21:58 | Kanife |  Galerie TH


new871ia5.jpg tokiohotel-slowakei.blog.cz image by Yvonne777_photo

4591_1183450411_rez.jpg tokiohotel-slowakei.blog.cz image by Yvonne777_photo
11315870.jpg tokiohotel-slowakei.blog.cz image by Yvonne777_photo

Mezinárodní akce se SRDCI !!

31. března 2008 v 21:47 | Kanife |  Fans
Rozhlašujte dál!
Adminka mezinárodního fóra se rozhodla udělat mezinárodní akci "Srdce pro zpěváka". Je to jednoduché a prostě a zaručeně by se to mělo k Billovi dostat.
Jak na to?
Vezmete si fixu, tužku na oči, prostě cokoli co je smývatelný a neublíží vám to. Na krk si nakreslíte srdce a vyfotíte to. Naznačíte tím Billovi jak ho máte rádi a jeho hlas taky a že vám na něm záleží.
Asi tak jako tady v tom příkladu:
Dole se taky tak podepište, ať je vidět, kdo to udělal. V jakémkli programu na úpravu fotek tam je vložit písmo, tak tam vložíte svůj malý podpis. Potom to nahrajete na nějaký server jako je www.imageshack.us nebo www.tinypic.com atd. A odkaz na tu fotku, který se vám nahráním objeví odešlete na e-mail:
administrator@tokiohotelus.com do předměteu napište "Singers Heart"
Tato akce trvá do 6.dubna! Takže foťte, posílejte a zúčastňujte se a taky šiřte dál!

Dneska má Georg 21

31. března 2008 v 21:43 | Kanife |  Novinky
Dneska je velký den Georga - právě totiž slaví své 21.narozeniny! :D
Takže jako tradičně mu přeju všechno neeej, hodně zdraví, štěstí, lásku, úspěchy s kapelou i v soukromém životě a také věrné fanoušky.
ALLES GUTE ZUM GEBURTSTAG <3
bill-thotel.blog.cz

Billova operace proběhla dobře

31. března 2008 v 21:42 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Operace hlasivek zpěváka Tokio Hotel - Billa Kaulitze (18) proběhla podle údajů jejich manžera dobře.
"Při operace běželo všechno podle plánu a lékař je optimistický", řelk producent David Jost. "Ošetřující lékař Billa je jeden z nejlepších lékařů, kteří ve svém oboru existují. Zda se operace opravdu podařila, že Billův hlas bude znít stejně jako předtím", se nemůže bohužel ještě říct.
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Fanoušci Teenie-skupiny Tokio Hotel si můžou oddychnout: Operace hlasivek zpěváka proběhla podle oznámení jejich managera dobře.
" Při operaci proběhlo všechno podle plánu a lékař je velmi optimistický", řekl producent a manager David Jost večer v neděli. " Billův ošetřující lékař je jedním z nejlepších lékařů, kteří v jeho oboru existují". "Ostatně, jestli se operace opravdu tak dobře podařila, že Billův hlas bude znít tak, jako předtím", se prý ještě nemůže bohužel říct.
Kvůli onemocnění hlasivek 18-ti letého Billa Kaulitze, musela populární kapela zrušit naplánovaná vystoupené v Evropě a Sev. Americe. "Kvůli dodržení klidové fáze a rehabilitaci hlasivek, které se musí Bill po operaci podrobit, jsme zrušili koncerty v USA a Kanadě (Detroit, Chicago, Cleveland, Toronto, Montreal a Boston)", řekl Jost a potvrdil tím novinám "Bild" zprávu ze soboty. Pravděpodobně se bude první koncert v USA konat na 1.máje ve Washingtonu.

Komunikace s křídovou tabulí

Jost dodává, že prý dvojče Tom doprovázel Billa do nemocnice. Prý "mu dal ke komunikaci pro příštích deset dní, malou křídovou školní tabuli". V E-Mail- Interview s "Bild am Sonntag" (BamS) řekl kytarista Tom Kaulitz: "Bill by chtěl zůstat v nemocnici tak krátce, jak jen to je možné. Pravděpodobně to tam vydrží asi jen dva dny".
Jeho bratrovi prý chybí zpívání. Na otázku, jestli má prý strach, že Tokio Hotel už nebudou znět tak, jako dříve, odpověděl Tom: "popravdě řečeno, máme z toho vítr a to sice oba dva. (…) Bill mi už znakovou řečí vysvětlil, že halt po operaci budu muset já bejt u mikrofonu."
V únoru na malé návštěvě v Sev. Americe byla skupina potěšena. Koncerty ve středně velkých halách v Los Angeles, New Yorku a Kanadě byly ihned vyprodány. Hodně amerických fanoušků mohli hity jako "Monsoon" (DDM) zpívat zpaměti. Pravděpodobně ve druhém týdnu května by mělo vyjít v USA skupiny první anglicky zpívané album "Scream".
Přeložila: Annette Kaulitz
Zdroj: http://www.focus.de

K26

30. března 2008 v 22:23 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

Tatoo - Křídla

30. března 2008 v 21:36 | Kanife |  » Oblíbené obrázky
Jsou to pěkná tetování, ale nedala bych si je vytetovat, křídla nejsou to co bych chtěla.

Rakouská miss poslouchá TH

30. března 2008 v 20:39 | Kanife |  Fans
29.3 2008 - Víden
Nejkrásnější Rakouskou se v noci na dnes stala 18-cti leté Marina Schneiderová z Tirolska.Mladá sportovkyně přesvědčila porotu zelenými oči,ale také námi záviděnými a vhodnými mírami:
"Miss Rakouska 2008" vyskočila na první příčku v soutěži krásy.Možná i pro své sportovní nadanosti je totiž "výškařkou" a její srdce bije pro soutěže v lehké atletice.Mrina má také ráda hudební skupinu TH.
//Přeložila Sád'ulQa unser-tokio-hotel-blog.cz //

backstage fotky 483 Tour

30. března 2008 v 20:27 | Kanife |  Tour
HyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLink
backstage USA (únor 2008)
HyperLink HyperLinkHyperLink
USA, photoshoot (únor 2008)
HyperLink HyperLink

Mix 2007

30. března 2008 v 15:51 | Kanife |  Galerie TH
Paříž (16. - 18.11.2007) by nur-reden
--
--
--
--
--
--
Večer v Paříži (13.09.2007)
--
--
--
Paříž (30. - 31.05.2007)
--
--
--
--
--
--
NRJ ve Francii (14.09.2007)
NRJ Paříž (21.03.2007)
U hotelu v Amneville (26.10.2007)
Nantes (17.10.2007)

David Jost a jeho nový komentář

30. března 2008 v 15:35 | Kanife |  Novinky
img340/7199/pdvd009tx7.jpg
David Jost: "Bill nesmí po operaci mluvit deset dní, proto opravdu doufám, že to dodrží a bude "mluvit" se svým bratrem jedině pomocí gest."

Tak tráví Bill poslední hodiny před operací!

30. března 2008 v 15:34 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
"Tokio-Hotel"-Sänger Bill Kaulitz (18) muss an den Stimmbändern operiert werden. Sein Zwillingsbruder Tom ist ständig bei ihm, pflegt ihn, muntert ihn auf. Da er den Kranken nicht allein lassen wollte, führte BILD-am-SONNTAG-Reporterin Nicola Pohl das Interview mit ihm ausnahmsweise per E-Mail.
BILD am SONNTAG: Tom, dein Bruder Bill wird heute oder morgen operiert. Wie verbringt Bill seine Tage zu Hause?
TOM KAULITZ: Bill liegt die meiste Zeit im Bett und guckt Videos. Wir haben ihn mit DVDs zugeschüttet, damit er den Mund hält. Momentan zieht er sich gerade die komplette Staffel von "Prison Break" rein, da geht er richtig drauf ab. Ab und zu schlurft er dann in Trainingsklamotten zum Kühlschrank und holt sich was zu essen. Wenn er sich jetzt noch mit Dosenbier vor'n Fernseher setzen würde, um Fußi zu gucken, dann wär ich richtig stolz auf meinen kleinen Bruder. Ich glaub, aus dem kann noch was werden, der macht sich langsam.
Wer kocht für Bill?............................
Ich koch ihm momentan jeden Tag Spaghetti mit meiner Spezial-Sauce. Die Sauce is' in aller Bescheidenheit der Hammer. Bill hängt sie wahrscheinlich derbe zum Hals raus, aber ohne Stimme kann er sich ja schwer beschweren. Obwohl er eigentlich auch mit Stimme ganz ruhig sein müsste. Bill kocht nämlich noch schlechter als ich. Ab und zu kommt unsere Ma zu Besuch, man sieht Bill dann schon an, dass er sich freut, wenn sie dann mal das Kochen übernimmt.
Wie fühlt es sich an, so lange am Stück zu Hause zu sein?
Wir sind seit Jahren fast jeden Tag unterwegs und auf einmal, von heute auf morgen, hängen wir nur noch zu Hause rum. Das ist schon ein krasser Wechsel. Man fällt total in ein Loch und auf einmal fehlt es einem, unterwegs zu sein. Außerdem fehlt Bill das Singen. Bill singt ja nicht nur auf der Bühne und im Studio, sondern normalerweise auch den ganzen Tag zu Hause. Kein Wunder, dass seine Stimme angeschlagen ist. Jetzt ist er erst mal ruhiggestellt - ich find diese Ruhe ja mal ganz angenehm.
Hat Bill Schmerzen? Wie munterst du ihn auf?
Och, ich glaub, Schmerzen hat er nicht. Na ja, und wenn er welche hätte, könnte er ja jetzt ohne Stimme sowieso nich' groß rumjammern. Normalerweise redet Bill ja auch durchgehend und unaufhörlich wie'n Wasserfall, das kann richtig nerven. Ich hab gerade die entspannteste Zeit meines Lebens. Wenn jetzt einer redet, bin ich das, und Bill kann sich nicht wehren - das is' super. Gestern hat er dann mit'm schwarzen Kajal "Halt die Fresse" auf'n Zettel geschrieben. Wenn ich Billi zu sehr auf'n Sack gehe, hält er jetzt immer den Zettel hoch.
Begleitest du Bill ins Krankenhaus? Wie lange muss er voraussichtlich dort bleiben?
Bill möchte nur so kurz wie irgend möglich im Krankenhaus bleiben. Wahrscheinlich wird er es da nur so ein bis zwei Tage aushalten. Ich werde mit ihm zusammen hinfahren und auf jeden Fall die ganze Zeit bei ihm bleiben. Unsere Familie, die engsten Freunde, Georg und Gustav und unser Team werden Bill natürlich auch besuchen kommen.
Was machen Schlagzeuger Gustav und Bassist Georg denn eigentlich im Moment?
Na ja, für die bleibt alles beim Alten. Was sollen die schon machen? Die machen nichts, wie immer. (lacht) Georg spielt wahrscheinlich den ganzen Tag an sich rum und Gustav macht 'ne Radtour. Nein, im Ernst, ich glaube, da geht es uns allen vier ähnlich. Durch die Zwangspause kommen wir alle mal so richtig runter. Vielleicht gar nicht so schlecht.
Hast du Angst, dass "Tokio Hotel" sich nach der OP nicht mehr so anhört wie früher? Befürchtet Bill, dass seine Stimme nach der OP höher oder tiefer klingen wird?
Da ham wir ehrlich gesagt wirklich Schiss vor, und zwar alle beide. Da geht uns der Arsch echt auf Grundeis. Bill hat mir schon mit Zeichensprache klargemacht, dass ich halt sonst nach der OP ans Mikro muss. Na ja, Phil Collins hat ja früher auch Schlagzeug gespielt, bevor er angefangen hat zu singen.
Ihr habt also einen Notfallplan. Eure Fans sind ebenfalls sehr besorgt. Es kommen sicher viele Geschenke für Bill an, oder?
Wie die Fans sich gerade ins Zeug legen, is' echt unglaublich und total süß. Bill wird momentan mit Fan-Geschenken zugeschüttet. Die meisten sind von Bills Hals inspiriert. Für den nächsten Skiurlaub ist er jedenfalls ausgestattet. Er hat jede Menge an Halstüchern und Schals bekommen und außerdem können wir jetzt 'ne Apotheke aufmachen. Ohne Ende Hals-Bonbons, Multivitamin-Tabletten, Vitamin C, Zink und ganz viel von so homöopatisch angehauchten und Abwehrkräfte steigernden Mitteln. Wenn man das alles auf einmal nimmt, schiebt man wahrscheinlich ganz gut 'nen Trip.
Původně se měla konat operace hlasivek zpěváka Tokio Hotel, Billa Kaulitz až v pondělí. Jeho dvojče Tom je stále u něho, stará se o něho, povzbuzuje ho. Protože nechtěl nemocného samotného, udělala reportérka BILD am SONNTAG, Nicola Pohl exluzivní rozhovor s Tomem Kaulitzem výjimečně přes mail.
BILD am SONNTAG:Tome, tvůj bratr Bill bude dneska nebo zítra operován. Jak tráví Bill své poslední dny doma?

Mé rodné město ...

29. března 2008 v 21:19 | Kanife |  » Já
Krnov
TenSing Krnov
Tak tohle byl, myslím že pěvacký kroužek, ale dělají tam i jiné věci :)
Dalas.cz - Diskotéka v Krnově
Tak Dalas už se to dávno nejmenuje, ale Švejk (jedno lepší než to druhé :D
Trailer to kid's Krnov skateboarding
Spot Killer 2007 Krnov
Co k tomu dodat...
1.A - Gymnazium Krnov 2007
Tak na takový blázinec já chodím :D jinak abych vás uvedla do situace, bylo to o vánocich, kdy se pořádal v tělocvičně akce stím, že si každá třída má připravit nějakou scénku z 60. - 90. let.

Tak co, který je nej? poslední kolo

29. března 2008 v 21:15 | Kanife |  » Oblíbené obrázky
Postoupili :
Tip *..Aimer..* č.1
Tip Lenny č.2
č.3
Tip Amelie č.4
Tip můj č.5
č.6
Takže hlasujte :)co dodat?

29. března 2008 v 20:49 | Kanife |  Twins

faninka =)

29. března 2008 v 20:45 | Kanife |  Fans