Velká zkouška amerických fanoušků!

31. ledna 2008 v 17:27 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
V únoru budou mít kluci svoje první koncert v USA! Jakou jsou tam v tuhle chvíli jejich šance? Bravo se trochu poptalo.
Teď už se to stává vážný: v únoru jedou kluci do Ameriky. Co tam můžou Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (20) očekávat?
Bravo reportér Andreas Renner se rychle vypravil s plakáty a anglickými písněmi na svém Ipodu na slavný Hollywood bulvár v Los Angeles. Cool: i když nejspíš nikdo neslyšel ještě o téhle kapele, Tokio Hotel si vedou dobře. 15.února budou mít kluci první koncert v Hollywoodu. Potom v Anaheim a New Yorku. Předtím dva koncerty v Kanadě. Šílené: show v Kanadě a New Yorku byly vyprodané během pár minut. "Telefon nebyl zticha," říká managerka Barbara Skydell. Jen nahrávací společnost uznává, že měli přijít už dřív. Tokio Hotel sdělují. "Nezrušíme přesto naše vystoupení na Goldene Kamera" 06.02. ani za nic," říká jasně Tom. "Všichni fanoušci jsou už smutní, že nemůžeme být na Echu a tak nás uvidí takhle přes televizi..."
"Wow, zní úžasně! Rozhodně ne německy, spíš americky. S touhle muzikou se tu rozhodně stanou úspěšní."
"Písně jsou super, vypadají opravdu cool, ale ne tak moc. Tohle je školní kapela?"
"Vypadají velmi cool. Hlavně Bill. Je opravdu roztomilý. Kdyby tu měli koncert tak to rozhodně půjdeme omrknout..."
"Nevypadají špatně, hlavně Bill. Ale nešílely bychom po nich. Ani ta muzika není moc naše parketa, spíše máme rády Jonas Brothers!"
"Jejich píseň Scream zní velmi dobře. Vlasy obou dvojčat jsou možná trochu moc. Kdybychom takhle přišli do školy, rozhodně bychom se dostali do problémů."
"Ten Bill je rozhodně něco. Máte jeho telefon? Rozhodně bychom neměly nic proti, kdyby přijeli a zahráli něco na soukromém koncertě..."
přeložila Evelyn prokaulitz-twins-4ever.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama