Leden 2008

Rozhovor ze španělského Brava

20. ledna 2008 v 16:25 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Bravo: Znova ve Španělsku! Musíte se teď tady cítit jako doma!
Bill:
Ve skutečnosti jo. Vždycky jsme tu skvěle přivítáni. A máte tady po celé rok skvělé počasí, večírky… Milujeme vaši zemi!
Co umíte říct v našem jazyce?
Gustav
: (ve španělštině) Help! Police!
Bill: Miluju tě.
Tom: (šklebí se) a ta kurv*
Bravo: Jestli chceš být u španělských holek úspěšný, tak to neříkej! (smějí se) Bille, tvoje vlasy mají čím dál tím víc větší objem. Jak dlouho je děláš?
Bill:
Co se týče mých vlasů, tak jsem velký perfekcionista…
Tom: (přerušuje smíchem)..to se týče všeho!
Bill: Ale když dělám něco často, potom na to potřebuju méně času. A jako dlouho? Nageluju si je a někdy řeknu Tomovi, aby je pochcal (všichni se smějí)
Bravo: … a teď k bláznivým historkám. Jaká je ta nejbláznivější, kterou jste o sobě slyšeli?
Bill
: Uuff…existuje tolik pomluv, že není ani možné, znát je všechny. Někdy přijedete do země a zeptají se vás na něco, co už bylo řečeno a vy jste o tom nikdy předtím neslyšeli! Například byl den, kdy jsem četl, že jsem byl nalezen mrtev na svém hotelovém pokoji!
Georg: Dneska jsem četl, že jsme se rozešli…a my o tom nevíme! Haha
Bravo: Ne, ne, když by se vám něco stalo, tak bychom umřeli všichni. A nějaká bláznivá věc, kterou jste udělali?
Tom:
Tolik lidí to četlo ne? (směje se). Radši to nebudeme publikovat, aby se o tom nedozvěděly naše matky!
Bravo: Ok, jste si vždycky tak blízcí?
Bill:
Ano, ve skutečnosti Tom a já jsme tak spojená dvojčata, někdy máme stejné sny nebo jsme ve stejnou dobu rozrušeni. Je to tajemné…
Tom: Ano, je to skvělý pocit v kapele. Celý den vtipkujeme a smějeme se. Většinu času se smějeme sami sobě, například Georgovi, protože je neohrabaný a mluví se svojí basou.
(Georg se směje a souhlasí)
Bravo: Hahaha! A nakonec je nějaká zábavná anekdota, kterou byste nám mohli říct, z vašeho setkání s fanoušky?
Bill:
Stále žádnou nemáme. Jsme příliš zaměstnáni.
Tom… děláme rozhovory, jako tenhle například. Ne skutečně, rádi to děláme.

TOP SECRET
* Všechno, co vydělají, utratí za nástroje a dovolenou.
* Vzali si pět týdnů volno a teď v lednu začnou plánovat jejich evropské turné. Bill: "Bude hodně překvapení, budeme hrát nové songy, která jsme ještě nikdy živě nehráli."
* I když preferuje každý jiný styl hudby, všichni by si rádi zahráli s kapelami jako jsou Rolling Stones, Metallica nebo AC/DC.

Tak ...

19. ledna 2008 v 14:32 | Kanife |  » Já
na ten film co jsem vám teď tady ukázala právě jdu do kina.
Sestřenka má nározky, tak si vymyslela ze půjdem do kina na tenhle film a pak pudem ty její nározky (překvapivě má 18 :D ) někam zapít, ale to až večer. Teda jako ona bude pít, já to v plnánu nemam. Pozvala mě, Kubu, Olši ( to je naše společná kamoška a holčina se kterou já tančím) a jejího přítele.
Takže asi tak no, tak aspoň vidíte jaký plán mám na dnešek já :)
Jinak Lenny, doufám že ten tvůj new počítač už budeš mít v provozu a že ti půjde jako hodinky :)
Jinak ještě, to kino je na 16:00 a pak se ještě vrátím domů, jelikož musím namalovat moji mladší sestřenku na ples (je jí 15) jde se svým klukem tak chce pro něj být ta nej, tak doufám že se mi to povede. Jen nevím, jestli se dostanu sem, abych sem dala ještě nějaké články, takže kdyby tu nic nebylo, tak se omlouvám, ale nemám čas :)
Kanife

Kouzelná romance

19. ledna 2008 v 14:17 | Kanife |  » Film
Animovaný/dobrodružný/komedie/muzikál/mysteriozní/rodinný/romantický, USA, 2007, 108 min.
Enchanted
Kinopremiéra v ČR 29.11.2007 v SK 14.2.2008 s titulky

Motto: Svého pana Dokonalého potkala, až když opustila pohádkový svět.

Krátký popis
Film o pohádkové princezně z minulosti, kterou zlá královna přemístí do současnosti, je spojením klasické pohádky společnosti Disney s příběhem z moderního New Yorku. Záhy poté, co se ocitne v naší době, je po setkání s pohledným právníkem princezna Giselle nucena měnit své názory na život a lásku. Může ve skutečném světě přežít pohádková láska?


oblečení Georga a Gustava

19. ledna 2008 v 13:46 | Kanife |  zajímavosti a kravinky
Tričko - Vans
Cena - 720 KčTričko - Vans
Cena - 712 Kč

Tričko - Volcom
Cena - 22.95 $

Tričko - Affliction
Cena - $42.00padTričko - Sisters of mercy
Cena - $18.99


18. narozeniny ...

18. ledna 2008 v 22:44 | Kanife |  » Já
Né nebojte se, nejsou to moje :D
já už jsem je dávno slavila, no jo už jsem stará :D
Dneska měla nározky moje dobrá kamarádka, takže tímto, kdyby se náhodou podívala na blog, tak jí ještě jednou přeji vše nej. doufám že ta dnešní oslava co jsme ti přichystaly, se ti líbila :)
tak a tady jsem pro ni udělala video, tak snad stojí za to :)
Jinak, jsou to fotky z našeho společného alba, sice na nich nevypadáme jako modleky, ale my preferujeme přírodní krásu :D

Cinema Bizzare - přeberou TH holky??

18. ledna 2008 v 22:13 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Přeložila Petty
CB - přeberou TH holky??
Berlin - Divoce se malují, barví si a tupírují vlasy, nosí podivné oblečení. A vypadají jako zpěvák Bill (18) z Tokio Hotel.
Tato pětice Rockerů - německé nový SuperBand Cinema Bizarre! S jejich prvím Singlem Lovesongs chtějí Strify (18), Kiro (19), Shin (17), Yu (18) a Luminor (21) zaútočit na hitparády! A německá děvčata jim v tom pomáhají.
"Máme svůj styl, ne jako Bill z Tokio Hotel (pozn. autorky: lidi často říkají, že kopírují Billa)" řekl Strify. "Jsme u hudby od desíti. Také naše fantasy-jména máme už pěkně dlouho."
"Cinema Bizarre" se orientují na japonské "Manga"- komiksy.
Naše pěkta se poznala na jednom "Manga"-fóru na internetu. Chtěli jsme dělat hudbu, tak jsme založili kapelu.
Zpěvák Strify: "Myslíme si, že svět popu v Německu je totálně nudný a potřebuje dodat kouzlo.
"Cinema Bizarre" jsou společně v jednom berlínském doupěti.
V jejich rodišti byli hoši, všichni sólo, stále hledali.
Protože se Yu nechtěl zbavit své 'hřívy', přišel o místo v masážním salonu.
Shin: "Kvůli svému vzhledu sem také dostal do huby. V Berlíně od rapera Sida. Má poměrně nepříznivé otázky, jestli jsme holky nebo kluci."

Dodatek k té Francii

18. ledna 2008 v 22:10 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Ahoj holky,
Myslím že by sme měli táhnout za jeden provaz, všechny máte nárok na svůj vlastní názor na Francii a četla sem všechny vaše komentáře =) . Někteří nad chováním Němek kroutí hlavou a jiným se to zase nezdá a pořád nenávidí Francii. A já se vás chci zeptat proč ji NEnávidíte? představte si že vy byste jeli na koncert do Francie a nějaká Francouzska vám pomohla (samo že to stejný se může stát i v Německu ale mě to moc nevyšlo). Je mi líto že takhle Francii odsuzujete a to jenom pro to, že tam kluci sou pečení vaření. Myslim že všechny by sme si měli uvědomit, že o tomhle si kluci nerozhodují, ale rozhoduje o tom HLAVNĚ manažer a managment kapely. Na TH ve francii vydělájí o hodně víc než kdyby udělali koncert tady v česku, a navím jsou k nim ve Francii milý novináři... a takhle bych mohla pokračovat dál. Holky my TH tady nebudeme mát tolik jak francouzsky a to jenom protože je českých fan málo (SAZKA byla napůl prázdná a pro agentury jsou takový koncerty propadákem... a pro naši smůlu se tohle ve Francii nestane). Managment kapely z toho chce prostě vytřískat co nejvíc peněz.... a my se musíme smířit s tím, že i když sme byli jedna z prvních zahraničních zemí (díky nám se TH manie možná aji hodně rozjela v ostatních zemích) tak čím víc budou kluci slavnější (kanada, amerika, asie) tak tim míň si na nas vzpomenou... proto musíme dělat vše pro to aby na ČESKÝ HOLKY kluci nikdy nezapoměli :) Jestli dojedou na koncert musíme jim vymyslet nezapomenutelnej zážitek (např že až konc zkončí tak tak budeme další dvě hodiny stát a řvát že chcem přídavek =D ) Holky to vy ste mě o tomhle přesvědčily: BOJUJME ZA ČR FANS A NEZABÍVEJME SE HÁDKAMY MEZI FRANCII A NĚMECKEM!!!!
Tak to je asi všechno co bych k tomu řekla.. dík že ste mě vyslechli... a pls kdyžtak písněte do komentíků co si o tom myslíte Danny ( www.TokioHotelBack2Czech.blog.cz )

Proč mít rádi radši Francii a Francouzské fans?!!? tady je odpověď

18. ledna 2008 v 22:07 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Čau lidi, asi si říkáte, že sem se zbláznila že chci podporovat Francii. Pokud budete číst dál dozvíte se proč...
4.11.2007 sem byla na závěrečném koncertě Tokio Hotel Zimmer 483 tour live in Europe v německé Essenu, nekonečná cesta busem s dalšími fanynkami byla totálně cool, většina z nás byla hodně unavená protože sme za 2 dny naspali něco kolem 1 hodiny (teda aspoň v mém případě =) ) ale aji přesto sme se všichni hrozně těšili až si užijeme koncert a únava nás přece nezastaví :) . Když sme dojeli na místo, tak nás sice čekalo nepěkné překvápko. Fronta faninek byla asi 2 km!! ale to nás neodradilo :) vzali sme si vlajky a transparenty a šli do boje. Procházeli sme kolem obrovské fronty německých fans. Jejich reakce na nás nebyla moc pěkná, zvlášť když viděli naše český vlajky. Začali na nás sprostě německy řvát a ječeli a pištěli. My sme tím nenechali zastrašit a sebevědomě si stoupli v hloučku českých faninek do fronty a zazpívali sme jim parkrát českou hymnu a nějaký český písničky =D
Ochranka nás pomalu pouštěla dovnitř. venku mě byla už fakt hodně zima, takže sem byla ráda když sme se po nekonečných tlačení (a předbíhání) dostali dovnitř. Naprosto vůbec sem nevěděla kde sem ztratila náš hlouček českých faninek a kámoška si odběhla na wécko a nakonec sme se nenašly.
Myslela sem si že to bude v pohodě. I když sem se trochu bála českou vlajku vydělat, už jenom kvůli tomu co se stalo když sme procházeli do fronty. Nakonec sem neodolala a hned při zahájení 1.písničky koncertu (ubers ende der welt) sem českou vlajku vydělala (jenom sem chtěla aby kluci z TH věděli, že češky sou tady a pořád je podporujeme a táhneme se za nima na poslední koncert turné něco kolem 1000 km). Hned jak sem vlajku zvedla, tak se na mě němky začali hrozně tlačit a mačkat a vlajku se snažili ztrhnout. Srry lidi ale nakonec sem byla nucena tu vlajku sundat. Plán mě teda moc nevyšel a pochybuju že si jí TH všimli, protože se všechno seběhlo tak rychle a vlajku sem měla zvedlou ani ne 10 sekund. celej koncert sem vlajku nevydělala pač sem měla fakt strach... ty holky byli dost agresivní. Radši sem šla skoro na konec haly a na koncert sem se dívala už jenom z dálky... žádnou českou vlajku sem neviděla... nevím jestli ji holky vůbec zkusily vydělat.
Po koncertě sem zjistila že mojí kamarádce němky roztrhaly transparent a druhé kamarádce ho zase ukradli.....
I když to nebyl moc vydařený konc tak sem ráda že sem tak jela, apsoň mi to otevřelo oči.. Myslím, že to že se němky a francouzky nenávidi zavinili jenom a jenom němky a nikdo jiný.
Má kamarádka Adéla sama na vlastní kůži poznala že francouzsky nejsou špatný. S holkama se v létě vydali na obří festival kde bylo pul milonu lidí... jo přestě tak půl milionu. Holky se dostali do 2. řady!!!! jenže Adéla má problémy s tlakem takže ještě před zahájením festivalu omdlela... ochranka jí vrátila z5 do davu s vodou v ruce. Boužel tohle se jí stalo ještě jednou. Lékaři jí do davu zase pustili ale ne samotnou, na ošetřovně se skamarádila s jednou milou francouzskou která se jí ujala protože Aďa nevěděla kde sou její kamrádky. To ještě nevěděla že její tlak znovu zapracuje a omdlela potřetí. To už jí neposlali zpátky do davu ale sanitkou odvezli do nemocnice... nebyla ani pojištěná takže jí dom pošlou úcet... ale to už se tématu netýká pokud se chcete podívát na její blog tak tady je odkaz :) www.GeorgTH.blog.cz
TOHLE NENÍ VÝMYSL!!
Danny .... www.TokioHotelBack2Czech.blog.cz kopírovat jen se zdrojem (srry za chyby v článku)
THE END

Momentky Tokiáků

18. ledna 2008 v 22:03 | Kanife |  Videjka

oblečení twins

18. ledna 2008 v 21:40 | Kanife |  zajímavosti a kravinky
Tričko - Karl Kani
Cena - 39.95 €


Tričko - Miskeen
Cena - 35.00 €

Tričko - Miskeen
Cena - 89.00 CHFTričko - Ecko
Cena - 23.80 €Tričko - Akadamiks
Cena - 25,20 €

K10

17. ledna 2008 v 22:23 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

Amy 4

17. ledna 2008 v 22:16 | Kanife |  » Evanescence

Hanbaté obrázky a Tokio Hotel v novinkách Očka

17. ledna 2008 v 21:31 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
předávání MTV Europe Music Awards - Tokio Hotel

Hanbaté obrázky a Tokio Hotel v novinkách Óčka

Přijedou Tokio Hotel na jaře do Čech? Těžko říci. Objeví se v třetích novinkách Óčka měsíce ledna? No jistě!
pátek 18. ledna 13:00, sobota 19. ledna 16:00, pondělí 21. ledna 10:00
Tokio Hotel nabízejí klip k písničce 1000 Meere, B-straně listopadového singlu An deiner Seite (bin ich da). Kromě fanynek skupiny si přijdou na své i milovníci železnic, klip se totiž točí kolem vlaků (a točil se i ve vlaku). Ještě než to v pátek propukne, můžete se podívat, jak na nejmenovaném nádraží kdesi ve Francii vznikl.
Co tam máme dál? Zemitější jedinci pravděpodobně docení první klip Tří sester z jejich nové desky Mydlovary. Video k písničce Adamiti v Londýně pojednává o tom, jak se někteří členové souboru dostali v Anglii po vlivem alkoholu do konfliktu se zákonem. Kromě růžovoučkého Fanánka tu vystupuje i Elton John, a to v roli udavače. Mimochodem, autoři klipu se dopustili jedné početní chyby: poznáte, jaké?
Po vzoru Monty Pythonova létajícího cirkusu, "dále jako další hrají". Britský vítěz soutěže X Factor Shayne Ward nabízí klip k singlu If That's OK With You (z jeho druhého alba Breathless), se kterým se v září dostal tesně pod vrchol britské singlové hitparády. Německá skupina Cascada ukáže v coververzi písničky What Hurts The Most, že americké country pasuje i dusavý taneční spodek. Jestli i sluší, to je druhá věc...
Příznivci Apocalypticy se mohou těšit na další kousek ze země tisíce jezer. A pamětníci si připomenou jednu vyvřelinu, která na začátku devadesátých letech kralovala hudbě, které se říkalo street rock. Ale šátkaři, neradujte se, Axl Rose to není.The psycho-check → Gustav

17. ledna 2008 v 21:09 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
____________________________________________________________________

Gustav Schäfer


TVÁR: Široká tvár, vysoké, ale ploché čelo, výrazne ploský nos - na Gustava je spoľah! Nemá problémy s prispôsobením sa, ale nahlas povie aj svoj názor, keď sa mu ubližuje. Vysoké lícne kosti nechávajú zatvorené jeho slnečné vnútro. Gustav sa nenechá tak rýchlo nakaziť dobrou náladou.
AUTOPORTRÉT:
Pozerá na nás priateľský, milý chlapec, ktorý to neskrýva! Gustav je dobrý človek - otvorený, samozrejme normálne, nekopmlikovaný, sympatický. Nie je ani arogantný. Ešte ho však trápia pochybnosti o sebe samom. Chlapec, aj keď je tichý typ, rýchlo si ho každý obľúbi a je vzácny.
ČIARY NA RUKÁCH:
Čiary srdca (H) a myslenia (K) sú hneď silno viditeľné. Znamená to, že sa prevažne drží svojich pocitov a rozumu.
Čiara srdca (H) je skutočne krátka (Gustav otvorene ukazuje, čo cíti) a je dosť ďaleko od prstov - čo znamená, že Gustav ostatných ľudí rýchlo dôverne spozná a stane sa nevšedne žiarlivým.
Čiara myslenia (K) je dlhá (Gustav je veľmi inteligentný) a všetko mu ide priamo z hlavy. Hovorí to aj o exrémne dobrej organizácii a zvláštnych schopnostiach v obchodných a finančných veciach. Blízkosť k línii srdca (H) znamená, že je vnímavý a cieľavedomý.
Rozvetvenie čiary života (L) hovorí o jeho veľkom srdci a ochote pomôcť.
STROM:
Kvitnúci strom s mocnými koreňmi a veľká koruna - obrázok hovorí, ako veľmi Gustav miluje svoju slobodu a aký je šťastný so svojím životom. Má silu, priateľov na život a nestavia závory. Znak hrubých koreňov: stojím oboma nohami pevne na zemi. Ale koruna je vysoko a vľavo odrezaná - jeho láska k slobode sa rýchlo stretáva s hranicami.
SOURCE: old StarFlash (2005 or start of 2006)
Preložila Samantha

Tokio Hotel TV - Epizoda 10

17. ledna 2008 v 21:01 | Kanife |  Videjka

moje 1. video

16. ledna 2008 v 22:07 | Kanife |  » Videa
Tohle video jsem dělala minulý rok, bylo to asi na jaře ...
Je to moje 1. video, tak posuďte sami jak se vám líbí či nikoliv :)