Leden 2008

G33

31. ledna 2008 v 17:29 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

Amy 5

31. ledna 2008 v 17:29 | Kanife |  » Evanescence
Click to view full size image

Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image

Velká zkouška amerických fanoušků!

31. ledna 2008 v 17:27 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
V únoru budou mít kluci svoje první koncert v USA! Jakou jsou tam v tuhle chvíli jejich šance? Bravo se trochu poptalo.
Teď už se to stává vážný: v únoru jedou kluci do Ameriky. Co tam můžou Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (20) očekávat?
Bravo reportér Andreas Renner se rychle vypravil s plakáty a anglickými písněmi na svém Ipodu na slavný Hollywood bulvár v Los Angeles. Cool: i když nejspíš nikdo neslyšel ještě o téhle kapele, Tokio Hotel si vedou dobře. 15.února budou mít kluci první koncert v Hollywoodu. Potom v Anaheim a New Yorku. Předtím dva koncerty v Kanadě. Šílené: show v Kanadě a New Yorku byly vyprodané během pár minut. "Telefon nebyl zticha," říká managerka Barbara Skydell. Jen nahrávací společnost uznává, že měli přijít už dřív. Tokio Hotel sdělují. "Nezrušíme přesto naše vystoupení na Goldene Kamera" 06.02. ani za nic," říká jasně Tom. "Všichni fanoušci jsou už smutní, že nemůžeme být na Echu a tak nás uvidí takhle přes televizi..."
"Wow, zní úžasně! Rozhodně ne německy, spíš americky. S touhle muzikou se tu rozhodně stanou úspěšní."
"Písně jsou super, vypadají opravdu cool, ale ne tak moc. Tohle je školní kapela?"
"Vypadají velmi cool. Hlavně Bill. Je opravdu roztomilý. Kdyby tu měli koncert tak to rozhodně půjdeme omrknout..."
"Nevypadají špatně, hlavně Bill. Ale nešílely bychom po nich. Ani ta muzika není moc naše parketa, spíše máme rády Jonas Brothers!"
"Jejich píseň Scream zní velmi dobře. Vlasy obou dvojčat jsou možná trochu moc. Kdybychom takhle přišli do školy, rozhodně bychom se dostali do problémů."
"Ten Bill je rozhodně něco. Máte jeho telefon? Rozhodně bychom neměly nic proti, kdyby přijeli a zahráli něco na soukromém koncertě..."
přeložila Evelyn prokaulitz-twins-4ever.blog.cz

z Hamburgu

31. ledna 2008 v 17:26 | Kanife |  Galerie TH

"Tom má holku"

31. ledna 2008 v 17:19 | Kanife |  Videjka
Něčim krásný videyko... strašně se mi líbí.. fakt pěkně udělaný... Moc pěkný...
A ta holka má svatou pravdu.... Tohle se dřív nebo pozdějc stane... jak Billovi tak Tomovi... sou to prostě jenom kluci... který maj emoce a můžou se úplně normápně zamilovat... tak buďme ohleduplné a přemýšlejme o tom... zkuste si to uvědomit...:(
billkaulitzbest.blog.cz
To video je fakt pěkný. Souhlasím s tím komentářem, proto jsem ho tu taky dala. Doufám, že ikdyž budou mít přítelkyni, tak na ně nezapomenete myslet. Je to přece jejich hudba co se nám líbí ne jen to jak jak vypadají či jak se chovají, ikdyž to k tomu, že se nám líbí dost přispívá. Prostě žijte život společně s jejich hudbou a myšlenkama na ně :)

Info o Billovi z časopisu Los 40 Principales

31. ledna 2008 v 17:02 | Kanife |  Bill
Je....Bill Kaulitz-Trümper
Přišelnasvět... 1.září 1989 v městě zvaném Leipzig (Německo)
... pizzu.
Miluje... muziku a párty.
Co na sobě připouští... sobeckost
První polibek s použitím jazyka... v devíti letech se stejnou holkou jako Tom.
Zakoukán do... Ashley Olsen
Z hudby miluje... Green Day a Placebo
V televizi sleduje... Tv seriál Přátelé
Jeho zvířata jsou... pes Scotty a kočka Kazimír
Zrdoj: kaulitz-twins-4ever.blog.cz

TH budou na "Goldene Kamera"

31. ledna 2008 v 16:59 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Ječící alarm na "Goldene Kamera": Také kapela "Tokio Hotel" obdrží 6.února cenu. A se čtyřmi kluky z Magdeburku bude s jistotou cestovat také hodně mladých fanynek do Berlína.
Sotva přijeli kluci z prázdnin, už přijímají zase ocenění! 6.února bude teenie kapela na "Goldene Kamera", které je propůjčené časopisu "Hörzu".
Magdeburská kapela - 18letá dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi, basista Georg Listing a bubeník Gustav Schäfer - vítězoví v kategorii "Musik National". Před hosty v Ullsteinhalle Axel Springer AG v Kreuzbergu budou také vystupovat.
Úspěch teenie rockerů je skutečně úžasný: Tokio Hotel jsou také v zahraničí oslavováni jako hrdinové. Právě byli v Cannes vyznamenáni jako nejlepší mezinárodní kapela hudební cenou rádiové stanice NRJ.
Od roku 2003 existují "Tokio Hotel", předtím se čtyři kluci jmenovali ještě "Devilish". Jejich debutový singl "Durch den Monsun" přestihl v roce 2005 všechna očekávání a skočil do hitparád. Tokio Hotel obdrželi zato "Bambi" v kategorii "Pop national" stejně tak jako hudební cenu "Comet" a "Eins Live Krone" jako nejlepší nováček.
V roce 2006 získali první Echo a World Music Award (nejúspěšnější německá kapela). V 2007 obdrželi své druhé Echo - vedle mnoho dalších ocenění. Na "Goldenen Kamera" budou vedle jiných, jako jsou Kylie Minogue a Robert de Niro

Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Takže natáčet se to bude 6.února v Berlíně a 8.února to bude na ZDF od 21.15

G32

30. ledna 2008 v 21:33 | Kanife |  » Oblíbené obrázky

Trička, co se mi líbí ...

30. ledna 2008 v 21:19 | Kanife |  » Já
Top bez ramínekTopTopBabydollTričkoTričkoTričkoTričko
Takže tyhle se mi fakt líbí ... jen nevím kde bych na ty všechny vzala prachy, asi bych musela vykrást banku :D

Pokojíček fansky

30. ledna 2008 v 21:06 | Kanife |  Fans
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Animace z NRJ Awards 2008

30. ledna 2008 v 21:04 | Kanife |  Animace
tokio-hotel-de-4ever.blog.cz
to¨kio-hotel-de-4ever.blog.cz
tokio-hotel-de-4ever.blog.cz
tokio-hotel-de-4ever.blog.cz
tokio-hotel-de-4ever.blog.cz
tokio-hotel-de-4ever.blog.cz
tokio-hotel-de-4ever.blog.cz

Kresba Toma Kaulitze

30. ledna 2008 v 20:35 | Kanife |  Tom
(689x699, 184Kb)

Interview po NRJ Awards

30. ledna 2008 v 20:11 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Bill: Jsme velmi šťastní a velmi potěšeni. Nemůžeme tomu uvěřit. Co se stalo během těchto dvou let, je to mimořádné. Být tady, úspěch ve Francii, být tady na NRJ Awards v konkurenci s tak skvělými umělci...je to opravdu děsivé...
Tom: Tahle cena má hrdé místo, protože je to naše první cena ve Francii, která jde přímo od našich fanoušků.

Víte, že díky vašemu úspěchu ve Francii, se hodně mladých lidí chce učit německy?
Bill: Ve skutečnosti jsme velmi šťasní a trochu překvapeni, protože jsme si nikdy nemysleli, že bychom mohli dělat něco pro školu. Protože lehce rozumíme, že někdo nemá náladu, učit se do školy!
Tom: Je to jistě poprvé, kdy může být náš učitel němčiny na nás pyšný.

TH: Mockrát děkujeme!
Přeložila Evule

Velký US - fancheck

30. ledna 2008 v 19:56 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.

V únoru mají Tokio Hotel svoje první koncerty v USA! Jaké tam mají šance? Bravo startovalo bleskovou anketu a na místě se ptalo mladistvých…
Teď to bude vážné: V únoru makají Tokio Hotel na USA, aby dobyli zemi. Ale jak si tam Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (20) povedou? Zpravodaj Brava Andreas Renner to testoval na slaveném hollywoodském bulváru v Los Angeles s postery TH a iPodem, na kterém měl anglické hity TH: I když nikdo o kapele neslyšel, promítají se TH extrémně dobře. Vzhled a zvuk přesvědčil! 15.března budou hrát kluci svůj prví koncert v Hollywoodu. Potom následuje Anaheim a New York (Anaheim je zrušen). Dříve dokonce dva koncerty v Kanadě. Šílené: Show v New Yorku a Kanadě byly během pár minut VYPRODANÉ! "Telefony se nezastavily", konstatuje manažerka koncertu Barbara Skydell. Proto vyžádala americká nahrávací společnost, že kapela musí přijet dříve! Tokio Hotel odmítli! "Naše vystoupení na "Goldenen Kamera" 6.2. v Berlíně jsme nechtěli v žádném případě odříct", říká Tom jasně. "Všichni fanoušci jsou smutní, že nemůžeme být na Echu, uvidí nás potom aspoň v TV…"
Layla (17) a Rebecca (17)
"Wow, zní superně. Vůbec ne německy, ale spíše americky. S touto hudbou budou mít u nás určitě velký úspěch."
Aubrey (17)
"Tyhle songy rockují. Zní docela cool. Ale také nic obrovského. To je školní kapela?"
Clair (15) a Sarah (15)
"Vypadají skutečně cool. Především tenhle Bill. Je opravdu sladký. Když tady kluci zahrají koncert, uvidíme je živě…"
Maya (17) a Zoe (17)
"Nevypadají špatně, obzvlášť tenhle Bill. Ale do mdlob bychom z nich neupadli. Ta hudba taky není naše věc - víc se nám líbí Jonas Brothers.
Alex (14) a Kim (14)
"Jejich song "Scream" zní docela dobře. Ale účesy obou bratrů jsou už něco jiného. Kdybychom tak přišli do školy, měli bychom zlost na krku."
Jenn (17) a Arianna (17)
"Tenhle Bill je skutečně totálně zostřený. Máš jeho telefonní číslo? Neměli bychom nic proti, když by nám zahrál jeho songy na nějakém intimním soukromém koncertu…"

růže

29. ledna 2008 v 21:44 | Kanife |  » Oblíbené obrázkyTokio Hotel prezradili svoje plány na rok 2008

29. ledna 2008 v 21:28 | Kanife |  Články, rozhovory, atd.
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Vypredané koncerty, rekordy v hitparádach, hysterické fanynky v celej Európe - pre Tokio Hotel bol rok 2007 úžasný! Od začiatku decembra si Tom, Bill, Gustav a Georg dopriali zaslúženú dovolenku. Dvojčatá odpočívajú na nejakom osamelom ostrove, Gustav s priateľmi lyžuje, Georg navštívi svoju rodinu a urobí si vodičák (moja pozn. Georg ho má už dávno!). Švorica sa opäť stretne až po Novom roku. V roku 2008 chcú Tokio Hotel veľkolepo vyštartovať!
Prvým projektom v roku 2008 bude počítačová a mobilová hra Tokio Hotel, v ktorej môžete virtuálne zažiť Billa a spol. Tom: "Táto hra je bomba - vzrušujúca, plná akcie a k tomu veľa hudby!"
Už v januári idú Tokio Hotel do štúdia, pracovať na nových piesňach. Nový album by mal vyjsť už na jar. Gustav: "Najlepšie k turné, aby sme neboli pod tlakom!"
03. marca štartuje koncertom v Bruseli ich "1.000 hotels european tour". Tokio Hotel budú hrať prvýkrát v Portugalsku a v Srbsku. V Nemecku má vystúpenie pevný termín - 31. 03. v Dortmunde. Bill: "V Nemecku chceme odohrať najmenej šesť koncertov a práve preskúmavame termíny! Okrem toho sa plánujú aj open-air koncerty na leto!"
Pri všetkých tých projektoch zostáva osobný život chalanov bez zmeny. Priateľku nemá nikto z nich. Tom sa škerí: "Láska na jednu noc je okay aj v roku 2008!"

List od chalanov, pre čitateľov StarFlashu:
"Milí čitatelia StarFlashu, prajeme vám pekné Vianoce a šťastné vyštartovanie do roku 2008! Uvidíme sa na našom turné na jar!
S láskou Georg, Gustav, Bill, Tom"

SOURCE: german magazine "StarFlash" nr. 01/2008Preložila Samantha

Súťaž o Georgovu bundu z "1.000 Meere" má víťaza

29. ledna 2008 v 21:28 | Kanife |  Novinky
Pred časom som vás informovala o súťaži, ktorej ste sa všetci mohli zúčastniť. Výhrou bola Georgova bunda, ktorú mal na sebe pri natáčaní videoklipu "1.000 Meere". Súťaž už skončila, výsledky boli vyhlásené a táto bunda už má svoju majiteľku. Stala sa ňou Laura Blanch z Barcelony (Španielsko).

NRJ Awards - portréty

29. ledna 2008 v 21:15 | Kanife |  Galerie TH