pokračovat ...

28. července 2007 v 14:25 |  zajímavosti a kravinky
Lidičky, kdo má zájem tak na tady téhle stránce může pokračovat ve vymyšleném příběhu, vím že si myslíte že je to blbost, ale mě to celkem zaujalo :) jsem totiž zvědavá co z toho vyleze :D tak kdo má zájem tak ať tam jde :) http://funtokiohotel.blog.cz/0707/pokracujte-v-pribehu a kdo ne, tak ať tam nechodí, jeho věc :P
Jo a ještě jsem chtěla vzkázat lidem, kteří píší také komentáře typu :

[1]co je ti po tom!!!!, včera 10:49

Proč sou všechny ty blogy o zasraných Tokiáčích!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Když už, tak tu mějte i něco jinýho ale jenom TH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sou to PIIIIIIIIIČČČČČČČEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!
že ať mi také komentáře nepíšou nejsem na ně vůbec zvědavá. Já mám TH ráda, vím že někteří lidi je nemusí, je to naprosto jejich věc. Takže vás prosím, nepište mi je, díky. A to že tam na blogu mají být i jiné věci, to na některých půjde dost těžko, když jsou to blogy speciálně o TH, ne? Tak proč by tam měli dávat i něco jiného? Jinak lidem co se TH nelíbí, tak na ty blogy nechoďte ať se vám zbytečně nepocuchají nervy.
Tak já už končím, jsem asi řekla vše co jsem chtěla :)
Kdyby se někdo chtěl o tomhle tématu dál bavit, tak klidně napište do komentářů svůj názor, ráda si ho přečtu (a po případě i odpovím).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama